Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Aerox  (Posjeta: 1784 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Guje

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: japan
  • Moj Skuter: aerox 2010, zip sp
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSpuh: Yasuni R
Yamaha Aerox
« : 27 Rujan, 2009, 11:38:42 »
Pozzz majstori  :toothy12:
Ovako trebam dobiti Yamahu aerox, eH sad sam citao po forumu ako se skida elektronska blokada nemoze proc tehnicki.
Ko se razumije sta sve da uradim da ide neki 90-100kmh, da ne steti nista motoru, i koliko kosta za njega sportski aspuh??

Et "fala" ja se nista ne razumijem oko ovoga..  :'(
1960-2013

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Yamaha Aerox
« Odgovori #1 : 27 Rujan, 2009, 11:56:24 »
Pozzz majstori  :toothy12:
Ovako trebam dobiti Yamahu aerox, eH sad sam citao po forumu ako se skida elektronska blokada nemoze proc tehnicki.
Ko se razumije sta sve da uradim da ide neki 90-100kmh, da ne steti nista motoru, i koliko kosta za njega sportski aspuh??

Et "fala" ja se nista ne razumijem oko ovoga..  :'(

Pa neznam dal Aerox ima zablokiran CDI  :icon_scratch: Znam da je jedna blokada na variomatu, a druga na auspuhu  :icon_thumright:

Staviš spuh tipa LeoVince ZX ili TT uz koje odmah dobiješ i rolice i federe koji ti trebaju i motor ti po ćukici ide između 90 i 100  :headbang:

Što se el. blokade tiče, možeš se javiti članu SlowRider, on konstruira el. blokade na prekidač i s njom još nitko nije imao problema. Pritisneš gumb i motor ide 45, pritisneš ga opet (možeš i u vožnji) i motor ide opet normalno 90-100  :toothy11: :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Guje

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: japan
  • Moj Skuter: aerox 2010, zip sp
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Yamaha Aerox
« Odgovori #2 : 27 Rujan, 2009, 12:06:35 »
Pa neznam dal Aerox ima zablokiran CDI  :icon_scratch: Znam da je jedna blokada na variomatu, a druga na auspuhu  :icon_thumright:

Staviš spuh tipa LeoVince ZX ili TT uz koje odmah dobiješ i rolice i federe koji ti trebaju i motor ti po ćukici ide između 90 i 100  :headbang:

Što se el. blokade tiče, možeš se javiti članu SlowRider, on konstruira el. blokade na prekidač i s njom još nitko nije imao problema. Pritisneš gumb i motor ide 45, pritisneš ga opet (možeš i u vožnji) i motor ide opet normalno 90-100  :toothy11: :toothy3:
ok hvala, sad cu vidit sa slowriderom
1960-2013