Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: DERBI Senda Baja 125 SM  (Posjeta: 3194 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline crazy boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
DERBI Senda Baja 125 SM
« : 26 Rujan, 2009, 13:12:18 »
ovako... mislim uzeto ovaj motor.... ful mi se sviđa i nije skup... šta vi mislite o njemu..jeli brz.. koji bi mi vi preporučili za istu takvu klasu( 125 super moto ) a da nije pre skup

evo link: http://www.ave.hr/index.php?menu=motori&pid=451&cid=25&proizvod=DERBI-Senda-Baja-125-SM


i može li mi netko pojasnit šta je otvorena verzija a šta zatorena verzija nekih 125-ica.... i dali to postoji u slučaju ovog motora
« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2009, 15:40:46 crazy boy »

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: DERBI Senda Baja 125 SM
« Odgovori #1 : 26 Rujan, 2009, 18:28:12 »
pa čuj,nije loš ali bi se za te pare dalo nać i bolji.. no više mi se sviđa aprilia sx 125 koja je te cijene(naravno polovna) a duplo jača,ovaj ima 15 ks a otvoreni sx oko 30-ak.
što se tiče otvorene i zatvorene verzije, zatvorena ima "blokade" u spuhu i nešto sa elektronikom(tako nešto) pa ima manje ks,a otvorena je bez toga pa ima više ks!
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: DERBI Senda Baja 125 SM
« Odgovori #2 : 29 Rujan, 2009, 00:32:18 »
meni se jako sviđa... ja bi ga uzeo i za moje potrebe 15 KS bi bilo dovoljno (naravno ak pređem na aute kak treba).... za tu cijenu mislim da nemožeš nać boljeg novog od toga