Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stvarno slucaj za prave majstore..  (Posjeta: 3664 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Stvarno slucaj za prave majstore..
« Odgovori #20 : 22 Rujan, 2009, 15:34:08 »
velim ja nemre bit struja..nisu to ti simptomi...

kak alfa veli i ja prije..karb..

ili kak jurca i ekipa veli..losi cilindar..nije u mjeri...ili radilica cvika..

uglavnom mehanicki kvar.

Jbt cudim se da bi krivo izbrusio cilindar..covjek zna posao,jos je po novom klipu radio koji i je na njemu,tako da  :dontknow:
Sam neznam to napravit..morat cu cekat slowa ili nesto...bas je i on rekao da je cilindar fino napravljen

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stvarno slucaj za prave majstore..
« Odgovori #21 : 22 Rujan, 2009, 15:40:56 »
Jbt cudim se da bi krivo izbrusio cilindar..covjek zna posao,jos je po novom klipu radio koji i je na njemu,tako da  :dontknow:
Sam neznam to napravit..morat cu cekat slowa ili nesto...bas je i on rekao da je cilindar fino napravljen

Ne možeš od oka vidjet to. Može on bit savršeno obrađen, ali tu je igra stotih decimala i ako se promaši... može biti do toga.  :icon_thumright:

Ako cvikne onda bi trebao u vožnji i kotač zablokirat na pola sekunde, kaj ne?  :icon_scratch:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Stvarno slucaj za prave majstore..
« Odgovori #22 : 22 Rujan, 2009, 15:45:47 »
Ne možeš od oka vidjet to. Može on bit savršeno obrađen, ali tu je igra stotih decimala i ako se promaši... može biti do toga.  :icon_thumright:

Ako cvikne onda bi trebao u vožnji i kotač zablokirat na pola sekunde, kaj ne?  :icon_scratch:

Za kotac bas nisam siguran..reko bi da ne..bas da zablokira ne..nije zablokirao ni kad je prvi put klip otiso...jbt kolko sranja,ko ce to popravit  :(

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stvarno slucaj za prave majstore..
« Odgovori #23 : 22 Rujan, 2009, 15:53:28 »
Za kotac bas nisam siguran..reko bi da ne..bas da zablokira ne..nije zablokirao ni kad je prvi put klip otiso...jbt kolko sranja,ko ce to popravit  :(

Slow  :notworthy:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Stvarno slucaj za prave majstore..
« Odgovori #24 : 22 Rujan, 2009, 15:57:50 »
Slow  :notworthy:

Pa naravno,nisam mislio u tom smislu nego ovak...samo da ulovi vremena..a jel se smijem vozit na skuteru do tad?

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Stvarno slucaj za prave majstore..
« Odgovori #25 : 22 Rujan, 2009, 16:12:31 »
Gle..ja imam isti problem..mada znam da mi je do klipa jer to klip radi..kod mene..vozim se po full gasu i odjednom ono samo pocne kocit..ja gledam skut se ugasio..na dugme nece upalit al na kurblu hoce i to sekundu poslije stajanja..

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Stvarno slucaj za prave majstore..
« Odgovori #26 : 22 Rujan, 2009, 16:16:22 »
Gle..ja imam isti problem..mada znam da mi je do klipa jer to klip radi..kod mene..vozim se po full gasu i odjednom ono samo pocne kocit..ja gledam skut se ugasio..na dugme nece upalit al na kurblu hoce i to sekundu poslije stajanja..

Onda cu to prvo napravit sa slowom da ga skinemo da vidimo...meni pali i na stuju,samo hoce se ko zagasit,kasnije sve po starom...