Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner  (Posjeta: 5203 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Runner
« : 25 Svibanj, 2007, 14:34:57 »
Kaj je najbolje od ova 3 modela? Runner 180sp, 180vxr, 200vxr mislim na polovne modele????

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Runner
« Odgovori #1 : 25 Svibanj, 2007, 15:25:05 »
Kaj je najbolje od ova 3 modela? Runner 180sp, 180vxr, 200vxr mislim na polovne modele????

najjeftiniji ti je sp 180...

Dijelovi za sp 180 su mnogo jeftiniji nego za 4t...

Potrosnja im je tu negdje 4t trose oko 1.5L manje i dugovjecniji su...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Runner
« Odgovori #2 : 25 Svibanj, 2007, 15:48:19 »
180 sp,najbolje ide,jeftiniji djelovi

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner
« Odgovori #3 : 25 Svibanj, 2007, 17:12:59 »
po meni najbolji izbor wxr,al to je samo moje misljenje posto mi je 2-takta vec puna kapa

4-takt:slabija brzina,veca izdrzljivost masine pod duzim opterecenjem,puuuno duzi vjek trajanja djelova,prekrasan zvuk(pogotovo sa malo otvorenijim auspuhom),manja potrosnja...

2-takta:brzi su,vise trose,puno cesci kvarovi,po meni vrlo iritantan zvuk,tankanje ulja...puno vise brige

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner
« Odgovori #4 : 25 Svibanj, 2007, 17:17:55 »
Ako se biram između jačih mašina definitivno onda 4T, platiš na početku malo više ali si miran za posli...
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Runner
« Odgovori #5 : 25 Svibanj, 2007, 21:22:40 »
180SP ili VXR200.Ako oćeš dugotrajnost i manje kvarova onda 4-T a imaš i brzinu.2taktni motor i dobro ide i ima dobre performanse ali se više kvari.Zato su ti jeftiniji djelovi.Uzmi SP180 i iomaš ovlaštenog servisera MrJ-a :dontknow:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Runner
« Odgovori #6 : 25 Svibanj, 2007, 21:39:29 »
180SP ili VXR200.Ako oćeš dugotrajnost i manje kvarova onda 4-T a imaš i brzinu.2taktni motor i dobro ide i ima dobre performanse ali se više kvari.Zato su ti jeftiniji djelovi.Uzmi SP180 i iomaš ovlaštenog servisera MrJ-a :dontknow:

 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

No way!!!

Uzimaj 4t i imas miran zivot...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Runner
« Odgovori #7 : 25 Svibanj, 2007, 23:15:18 »
Ma evo u ponedjeljak mi napokon isplacuju pare od kredita. I napokon sam se odlucio od derbi sende preko aprillie rs50 pa do novog runnera 125vx i napokon odluka je pala na 200vxr. E sad imam jos jedno pitanje. Vec sam isplanirao koje dijelove stavljat, a to su: delta clutch kuplung, malossi multivar, torque(ne znam ni sta je to samo znam da mi je u servisu rekao da se brze razvrtava) i leovince 4road.  Dal se isplati sve to stavljat ili da samo stavim multivar i auspuh??? Molim savjet strucnjaka.
« Zadnja izmjena: 25 Svibanj, 2007, 23:35:59 LOOD »

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Runner
« Odgovori #8 : 26 Svibanj, 2007, 09:56:02 »
Samo multivar i druge oprugice na kvacilo, mada se i sa torque dobije...

Sa auspuhom ces dobiti na zvuku ali izgubiti na performansama, 4road mi se cini skuplji od kucelja, stavi kucelja ako vec zelis...

Ne znam koliko imas godina pa bih ti preporucio mozda neke druge stvari... :D
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner
« Odgovori #9 : 26 Svibanj, 2007, 10:08:45 »
180SP ili VXR200.Ako oćeš dugotrajnost i manje kvarova onda 4-T a imaš i brzinu.2taktni motor i dobro ide i ima dobre performanse ali se više kvari.Zato su ti jeftiniji djelovi.Uzmi SP180 i iomaš ovlaštenog servisera MrJ-a :dontknow:

 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

No way!!!

Uzimaj 4t i imas miran zivot...  :icon_thumright:
:laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: trenutno je mehaničar overbooked  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner
« Odgovori #10 : 26 Svibanj, 2007, 10:12:44 »
Što se sa torque-om dobije ??
A i za multivar sam čuo da za jače mašine dođe oko 1000kn, koliko je onda spuh  :o
Who's looking for punishment ??

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Runner
« Odgovori #11 : 26 Svibanj, 2007, 10:16:21 »
Samo multivar i druge oprugice na kvacilo, mada se i sa torque dobije...

Sa auspuhom ces dobiti na zvuku ali izgubiti na performansama, 4road mi se cini skuplji od kucelja, stavi kucelja ako vec zelis...

Ne znam koliko imas godina pa bih ti preporucio mozda neke druge stvari... :D

Imam 16 godina, nemojte se smijati, znam da mi nije pametno uzimati vxr200 jer nemam vozacku, ali mi je motor pre heben. Koliko bi izgubio na performansama, kaj bi bila ista stvar ko sa 50-icama ono kad mu treba 10 sec. da krene odnosno da ubrza???

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Runner
« Odgovori #12 : 26 Svibanj, 2007, 10:17:10 »
Što se sa torque-om dobije ??
A i za multivar sam čuo da za jače mašine dođe oko 1000kn, koliko je onda spuh  :o

LeoVince 4road je 2260kn

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner
« Odgovori #13 : 26 Svibanj, 2007, 10:25:47 »
Što se sa torque-om dobije ??
A i za multivar sam čuo da za jače mašine dođe oko 1000kn, koliko je onda spuh  :o

LeoVince 4road je 2260kn
:o :o :o ma ja ću onda malo dulje vrijeme voziti standardnog Derbi-ja  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: Runner
« Odgovori #14 : 26 Svibanj, 2007, 11:23:23 »
samo ti stavi taj spuh, prehebeno se čuje....

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner
« Odgovori #15 : 26 Svibanj, 2007, 11:42:06 »
samo ti stavi taj spuh, prehebeno se čuje....
Polako... još nemam na što stavit  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Runner
« Odgovori #16 : 26 Svibanj, 2007, 15:23:36 »
Imam 16 godina, nemojte se smijati, znam da mi nije pametno uzimati vxr200 jer nemam vozacku, ali mi je motor pre heben. Koliko bi izgubio na performansama, kaj bi bila ista stvar ko sa 50-icama ono kad mu treba 10 sec. da krene odnosno da ubrza???

Mlad si... VXR je jako dobar motorcic...
A cuj, stavi Kucelja jer ga nabavis ispod 1000 kn a zvuk je odlican...

Sa multivarom ces popraviti gubitke auspuha i jos i dobiti nesto...

Multivar oko 1200 kn!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Runner
« Odgovori #17 : 26 Svibanj, 2007, 16:23:47 »
ja neznan zasto svi govore da sa uspuhon gubi na preformansama.. meni je skuter od 150ccm otvorilo i preporodilo!!!

kupia san leo vince 4 road i nije mi zaj niti jedne kune potrosene za njega!!!! .. kupia san lea jer san s njin dobia granu a i vidia san da za razlicite masine rade razlicite topove..
to mi je imalo smisla a ne ko deak, i kucelj kako vec..  topovi kucne proizvodnje svi isti za sve motore... pa jos pripasavas granu..

shacala ni slucajno ne uzimaj.. cuje se usrano skroz (nije ni jednom topu kojeg mos kupit ni do kolina a skida brzine ajme)


sa onim preporodia san mislia da sa maksimalne brzine pravo i nizbrdo od 110 je na pravac dosa do 120 a nizbrdo cak do 130km/h!!!!!!(je da na toj cesti ima jedno kilometar nizbrdice... al ono)

jedinu stvar koju san minja su federi kumpluga tj stavia san malossi najtvrdje da ima start da mi nije mrtav kako je lood reka.. ali u vezi toga to ti koliko ima veze s federima ima veze i s kuglama.. otvoren auspuh trazi lakse kugle... sad je na tebi da pogodis pravu gramazu i nadjes ravnotezu...


.. iman male rupe u ubrzanju jer su mi kugle 4.6 grama razlike(minjan to hitno al san ceka vario)...

u ponediljak mi dolazi vario i s njin i svim istim kuglama ocekujen jebacko ubrzanje..

pitajte alonsa kako skuter ide  :icon_biggrin:

trenutno (nestelovano) stanje s losim kuglama dere beverly-a 200 sisa od starta do 80km/h
masina mi je slabija al je skuter preporodjen.. divlja na niskim djirima.. sve samo naj...

izmedju ostalog na semaforu mi se i veci motori micu sastrane jer me doslovno cuju kako tulin iza njih.. ima dubok zvuk ka enduro motor i pljeni poglede sa svih strana... pogotovo kad se dignu djiri u hiper turi ceni ko ludjak...

ako ne nista iz sigurnoshin razloga ga je dobro imat.. cak se auta micu jer cuju da ide nesto oko njih... pa ubiti pogledaju..

za leo vince sve pohvale.. jos dobijes prigusivac s njim i imas papir homogenziacije (nisan siguran jel se tako pise) tj. mozes regat skuter s njim i panduri ti mogu puvat.. a za deaka, kucelja i sl. te mogu vratit sa tehnickog a i plavci ti mogu pravit probleme ...

znan da je izreka da svaki cigan hvali svoj motor al u mene toga nema... sta valja valja i stin se ponosin.. sta nevalja jebiga nije me sram poradit cemo na tome al ce se znat sta nevalja !!!
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Runner
« Odgovori #18 : 26 Svibanj, 2007, 17:52:54 »
Evo upravo sam se vratio doma, bio sam u razgledavanju skutera. Dao sam kaparu za 200vxra crvene boje, 2003 god. jucer registriran napravljen veliki servis, covjek mi pokazao racun, vilica ravna probao sam bez ruku i drzi sve ravno, uglavnom motor je super jedino mi se boja ne svida i sad mi treba savjet kojem lakireru voziti skuter da mi to polakira da bude kvalitetno i dugotrajno. Pa ako netko zna nek mi da neki link ili broj, bio bi zahvalan. Inace motor je sve serijala i dat cu 14000kn. Sta mislite jel to puno za taj motor?

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Runner
« Odgovori #19 : 26 Svibanj, 2007, 17:56:28 »
Evo upravo sam se vratio doma, bio sam u razgledavanju skutera. Dao sam kaparu za 200vxra crvene boje, 2003 god. jucer registriran napravljen veliki servis, covjek mi pokazao racun, vilica ravna probao sam bez ruku i drzi sve ravno, uglavnom motor je super jedino mi se boja ne svida i sad mi treba savjet kojem lakireru voziti skuter da mi to polakira da bude kvalitetno i dugotrajno. Pa ako netko zna nek mi da neki link ili broj, bio bi zahvalan. Inace motor je sve serijala i dat cu 14000kn. Sta mislite jel to puno za taj motor?

To je ta cijena...
Imam ti ja lakirera, Zagreb istok, pa ako si zainteresiran...

Znam da radi jako kvalitetno a za cijenu ne znam...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!