Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ST chat... #2 ....  (Posjeta: 217744 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #780 : 29 Ožujak, 2010, 23:34:15 »
topa je proda serdu odavno ...
veceras se skoro i skutera rješia  :toothy12:

kad cemo neki dir ? nema nikog nigdi  :toothy12:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #781 : 30 Ožujak, 2010, 00:47:14 »
Topa otkad nemas Serdu na warrioru? Danas san ga bas vidia, i vidin nema Serde, prije to nisan primjetia ??? ???

-Jel zna ko ciji je bijeli nexus, cini se se 125-ina :toothy3: ksenoni ovo-ono... Jebate mislia san da ce bili nexus bit bomba, da ce mu lipo stat, ka na Runneru, al ono je po meni preocajno, bas je nakaradan cili motor, bile plastike, onda ona mala masina, oko masine sve crno (naravno) i ogromna praznina od masine do registracije (za nefalit nema undertail)...

-Lipsi mi je od Maria crni, jedno 1000puta. Jel zna ko ciji je bili nexus onda?

nema serde ima sigurno nekih 2 miseca...prvo mi bila popucala prednja kapa pa pušta...naručia djelove, napravia ga i proda :dontknow:
vidia san i ja bilog nexusa, bude kraj prometne tamo...čini mi se da je ono 250ccm...i meni baš lipo figura :) samo bi neke detalje još prominia...

a jbt...da skoro osta bez skutera...i bez glave skoro :toothy12: sine mili koji majmun...za nefalit i nekidan me zamalo pomelo auto...neka glupača kroz crveno...ja silazia s trotoara...stala mi po metra od livog boka...a vozila je sigurno 80...bia je trag guma sigurno 15-ak metara...taman bi me cilon dužinon napucala... :sad3: koza
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #782 : 30 Ožujak, 2010, 02:12:31 »


a jbt...da skoro osta bez skutera...i bez glave skoro :toothy12: sine mili koji majmun...za nefalit i nekidan me zamalo pomelo auto...neka glupača kroz crveno...ja silazia s trotoara...stala mi po metra od livog boka...a vozila je sigurno 80...bia je trag guma sigurno 15-ak metara...taman bi me cilon dužinon napucala... :sad3: koza

u oba slucaja je on kriv .... mislim na trotoar  :toothy12:

POD HITNO rješi te zmigavce i pocni ih koristit .. i daj se u desnu traku pa penji na trotoar a ne iz live  :toothy12:

ja sam te vec bia vidia na haubi  :toothy11:, srica pa ima dobre gume  :toothy12:

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #783 : 30 Ožujak, 2010, 11:47:36 »
Srca ti topa...najbolje ti je ostavit se motora par dana, vidis da te krenilo :toothy3: :toothy3:.. Proljece je... :happy6: :happy6:

Spominje se neki dir vidin.. ovo-ono :toothy12: , oce bit sta od toga ili samo mitovi :) . Brko tebe sinjan skoro svaki dan na runneru, tebe i Nikona najcesce vidan po gradu. Eto ja svoga nisan ima 3 miseca koliko li izvea, sad ce mi ga napokon registrirat pa cu i ja ovih dana... Aj aj dogovorite se za neki meet, lipo je vrime sad ;D
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #784 : 30 Ožujak, 2010, 11:51:05 »
mislim ono .. zima 12 misec .. mi u makarsku .. a sad vec toplo .. a nigdi nikog  :toothy12:

ja bi najvise volia .. makarska ili tamo put sibenike .. primosten ... vodice .. tako nesto ..  :icon_biggrin:

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #785 : 30 Ožujak, 2010, 12:07:44 »
Pa bar da meet da poljudu bude, ako ne nista 8)
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline zizi_st

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Airoh Warrior
  • MojSetup: Top performance Trophy
  • MojSpuh: Stage 6 chrom
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #786 : 30 Ožujak, 2010, 12:28:42 »
Pa bar da meet da poljudu bude, ako ne nista 8)

A skupimo se svajke subote ili nedile oko 2 ure ...

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #787 : 30 Ožujak, 2010, 12:32:58 »
A skupimo se svajke subote ili nedile oko 2 ure ...

Otkad je to praksa? -Uvik prije kad bi bilo nesto, dogovarali bi se po dva tjedna unaprid za subotu ili nedilju da se nademo nas 10ak bude.
Ovo je nesto novo onda? :) Aj super onda... nemoramo se dogovarat haha :D
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline zizi_st

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Airoh Warrior
  • MojSetup: Top performance Trophy
  • MojSpuh: Stage 6 chrom
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #788 : 30 Ožujak, 2010, 12:34:05 »
Otkad je to praksa? -Uvik prije kad bi bilo nesto, dogovarali bi se po dva tjedna unaprid za subotu ili nedilju da se nademo nas 10ak bude.
Ovo je nesto novo onda? :)

A e, ima negdi misec ipo dana da smo se poceli skupljat ovako ...

Offline 50racing

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 200ccm
  • MojSpuh: jedan i jedini DEAK
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #789 : 30 Ožujak, 2010, 12:34:17 »
mogli bi mogli =)

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #790 : 30 Ožujak, 2010, 12:35:32 »
mogli bi mogli =)

A vidi ovog gasera... Al nes' mi dolazit u Siroccu tamo se pravit vazan ovo-ono jer me jos nisi u skolu vodia da se mogu hvalit kako iman dobrog prijatelja :toothy3:

-Jel vozis ti jos nexusa sad kad je lipo vrime ili i dalje sidi doma?
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline 50racing

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 200ccm
  • MojSpuh: jedan i jedini DEAK
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #791 : 30 Ožujak, 2010, 12:38:14 »
provoza san ga neki dan... neda mi se jos... kad zatopli malo :P i ovako san priladen 0/365 radi njega...

a kad ti je skola :P

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #792 : 30 Ožujak, 2010, 12:39:58 »
provoza san ga neki dan... neda mi se jos... kad zatopli malo :P i ovako san priladen 0/365 radi njega...

a kad ti je skola :P

Skola mi je popodne, ka i tebi ja mislin :happy6:

-Pa al je ladno za motor? Meni se cini lipo, sunce, i tako to... je da nisan vozija sad jos, al ono. :toothy3:

Aj aj doc ces ti na meet, aj aj. :D
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline 50racing

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 200ccm
  • MojSpuh: jedan i jedini DEAK
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #793 : 30 Ožujak, 2010, 12:41:46 »
ahahaha, ma ladno je.. al doc cu... bia san neki dan na meetu bilo je masu ljudi j#bote..samo javi di i kad ;)

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #794 : 30 Ožujak, 2010, 12:43:14 »
ahahaha, ma ladno je.. al doc cu... bia san neki dan na meetu bilo je masu ljudi j#bote..samo javi di i kad ;)

Evo kaze sjor Zizi da je svaku subotu oko 14.00 okupljanje... Sta ostali kazu? oce doc jos neko ili samo nas par da odemo do popaja na cevape :toothy3: :toothy3:

ajmo ljudi ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline 50racing

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 200ccm
  • MojSpuh: jedan i jedini DEAK
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #795 : 30 Ožujak, 2010, 12:46:59 »
ma otic cemo na poljud vidit sta ima pa cemo lako odlucit... i bolje na bace da odemo na cevape i na kavu :P

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #796 : 30 Ožujak, 2010, 12:47:06 »
spajicu,aj prodaji to dok me ne pukne film pa ga posaljen deaku i stavin na vxra ;D

ma taj bili je bia od ovog prijatelja s faksa pa ga je proda u kastila kad se razbia s njega,pa ga je momak pitura u bilo i 125 je topa sigurno..

p.s. topa ol warrior moze 80 :laughing6:

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #797 : 30 Ožujak, 2010, 12:50:56 »
spajicu,aj prodaji to dok me ne pukne film pa ga posaljen deaku i stavin na vxra ;D

ma taj bili je bia od ovog prijatelja s faksa pa ga je proda u kastila kad se razbia s njega,pa ga je momak pitura u bilo i 125 je topa sigurno..

p.s. topa ol warrior moze 80 :laughing6:

E j****u misa, nisan ja kriv :toothy3: :toothy3: uzea bi ga isti sekund da iman para :sad1: . Ako ga mislis stavljat na viksera slobodno, jer cini mi se da nece uskoro se prodat nazalost, sta da ti kazem.. :sad1:

ma otic cemo na poljud vidit sta ima pa cemo lako odlucit... i bolje na bace da odemo na cevape i na kavu :P

E vidis nije ni ta losa ;D ;D
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #798 : 30 Ožujak, 2010, 13:05:00 »
hehehe,je ,al to vise nece bit L od leovincea ako ga oden radit :icon_biggrin:..da mi je topa jebenu ideju

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #799 : 30 Ožujak, 2010, 13:08:39 »
hehehe,je ,al to vise nece bit L od leovincea ako ga oden radit :icon_biggrin:..da mi je topa jebenu ideju

kako ce se zvat :laughing3: :laughing3: :laughing3:

-Pa moga si podijelit ode koju informaciju, da vidimo malo o cemu ce se radit ;D ;)
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.