Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ST chat... #2 ....  (Posjeta: 216350 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #640 : 30 Studeni, 2009, 15:14:47 »
Zato jer mislin stavit mega fus aluminijske folije umisto onog prstena od milijun kuna, sta ide izmedu grane i auspuva. I bas ja i Igor pricali s jednin covikon bezveze kako cu stavit alu foliju, pa nek izgori za misec stavit cu opet, i covik reka da ce se auspuv zavarit, jer ce se folija mozda topit. A ja onda racunan kolika bi mogla bit ta temp da folija  se otopi jer morala bi moc izdrat bar 300 stupnjeva po meni, a neznan jel tolika na izlazu grane, tj. jel se izlaz grane toliko ugrije, a kako san konj, pokusat cu ne sjebat i ovo sada :toothy12: .
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #641 : 30 Studeni, 2009, 15:22:38 »
jednopitanje.. di ti je serdarevic :icon_biggrin:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #642 : 30 Studeni, 2009, 15:33:21 »
uvati rukom, vidi pa nam javi...čisto ovako da se zna :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #643 : 30 Studeni, 2009, 15:37:46 »
jednopitanje.. di ti je serdarevic :icon_biggrin:

Ma serdo je otisa davnih godina :toothy3: ... Sad se cuje jos jace cini mi se otkad nema tog prstena, al vise baca na Frezu ili Traktor nego neki motor al sta cu ;D

uvati rukom, vidi pa nam javi...čisto ovako da se zna :toothy12:

 :fingerr: :beah: :beah: :beah: :beah:
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #644 : 30 Studeni, 2009, 15:57:10 »
Ma serdo je otisa davnih godina :toothy3: ... Sad se cuje jos jace cini mi se otkad nema tog prstena, al vise baca na Frezu ili Traktor nego neki motor al sta cu ;D

 :fingerr: :beah: :beah: :beah: :beah:

zasto si ga proda i koliko ?

p.s. e da je ovo lito bilo znat da ti triba taj prsten..ja ih baca ca..nisu mi tribali ;D

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #645 : 30 Studeni, 2009, 16:05:08 »
Zato jer mislin stavit mega fus aluminijske folije umisto onog prstena od milijun kuna, sta ide izmedu grane i auspuva. I bas ja i Igor pricali s jednin covikon bezveze kako cu stavit alu foliju, pa nek izgori za misec stavit cu opet, i covik reka da ce se auspuv zavarit, jer ce se folija mozda topit. A ja onda racunan kolika bi mogla bit ta temp da folija  se otopi jer morala bi moc izdrat bar 300 stupnjeva po meni, a neznan jel tolika na izlazu grane, tj. jel se izlaz grane toliko ugrije, a kako san konj, pokusat cu ne sjebat i ovo sada :toothy12: .


da će se aluminij i inox koji se topi na 1300 stupnjeva zavarit? ahahhaha...nebi reka...
temp ti može bit 300-injak stupnjeva...i manje...nit se aluminij topi na toj temperaturi...
problem ti je šta će ti tu foliju odma ispuvat, osim toga i sa njom bi prdilo ;D
lipo otiđeš u tokara, daš mu da ti napravi taj prsten za 20-30kn i miran si :icon_thumright:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #646 : 30 Studeni, 2009, 16:53:59 »
zasto si ga proda i koliko ?

p.s. e da je ovo lito bilo znat da ti triba taj prsten..ja ih baca ca..nisu mi tribali ;D

Proda san ga otkad vec, ima 2 miseca ako ne i 3... Proda ga za Alu 200ccm od VXRa, i jos 300kn dobia ja mislin, ne sican se bas. Onda me na kraju sjebalo ono sta je glava druckija na karnabisu, pa otislo sve u k**ra* u glavnom.

Za prsten ti fala - ka da jesi :icon_thumright:
@TOPA:

A sta ja znan vise sta da napravim, tia bi da to mogu rijesit lipo u jedno popodne, a izgleda da cu morat to tako s tokarima i to sve. A ako cu nosit u tokara moran skinit auspuv, izmirit granu, pa onda auspuh, i sve to, pa vracat auspuh, napravit taj prsten, pa opet skinit pa stavit... ajmeeee jebade :angry7: na kraju cu ga ostavit ovako, al nedan gamadi iz piaggia 200kn za prsten jos sta ce mi za ruke uzest :angry9:
« Zadnja izmjena: 30 Studeni, 2009, 16:55:45 Scoot_Fan »
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #647 : 30 Studeni, 2009, 19:44:40 »
Proda san ga otkad vec, ima 2 miseca ako ne i 3... Proda ga za Alu 200ccm od VXRa, i jos 300kn dobia ja mislin, ne sican se bas. Onda me na kraju sjebalo ono sta je glava druckija na karnabisu, pa otislo sve u k**ra* u glavnom.

Za prsten ti fala - ka da jesi :icon_thumright:
@TOPA:

A sta ja znan vise sta da napravim, tia bi da to mogu rijesit lipo u jedno popodne, a izgleda da cu morat to tako s tokarima i to sve. A ako cu nosit u tokara moran skinit auspuv, izmirit granu, pa onda auspuh, i sve to, pa vracat auspuh, napravit taj prsten, pa opet skinit pa stavit... ajmeeee jebade :angry7: na kraju cu ga ostavit ovako, al nedan gamadi iz piaggia 200kn za prsten jos sta ce mi za ruke uzest :angry9:

za ruke ce ti uzest jos 300kn jer je jako jebeno taj prsten gurnit u cijev :laughing6: :laughing6: :laughing6: ;D

hahahah kako znas da ti ne pase klip cilindar? i sta sad..

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #648 : 30 Studeni, 2009, 22:46:50 »
čekaj nekužin uopće koja je svrha tog prstena?
stoji između grane i ulaza u top da bi služilo ko nekakav distancer? jeli to?
kojih 300kn...to sam napraviš...distancer se izradi 2-3 desete u minusu, zagrije se i upreša na granu...neš ti problema :dontknow:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #649 : 30 Studeni, 2009, 22:56:27 »
za ruke ce ti uzest jos 300kn jer je jako jebeno taj prsten gurnit u cijev :laughing6: :laughing6: :laughing6: ;D

hahahah kako znas da ti ne pase klip cilindar? i sta sad..


Znan da ne pase jer smo o tome vec pricali ja i ti ovde na forumu... Kazen ti da mi je jukic reka da je glava drukcija od vxr skroz, i da 99% nece pasat klip i cilindar. I ti si reka da pase, i da ces bas pitat jukica jel drukcija glava :happy3: :happy3: .

PS: Sta je jebeno gurnit taj prsten u cijev? Ne ide on u cijev od grane nego oko nje, vjerovatno to vec znas, a priko prstena se onda stavlja auspuv, ja mislin da ne bi tribala bit tolika jebada, jedino ako nisi mislia na nesto drugo, al jebiga nerazumin se ja u to :dontknow:

čekaj nekužin uopće koja je svrha tog prstena?
stoji između grane i ulaza u top da bi služilo ko nekakav distancer? jeli to?
kojih 300kn...to sam napraviš...distancer se izradi 2-3 desete u minusu, zagrije se i upreša na granu...neš ti problema :dontknow:

-Eno jesi mi cua karnabisa kako se cuje, i taj prsten sprijecava to... A to zasto je bas prsten stavljen izmedu tako napravljeno ako to pitas neznan, mozda da ne upece auspuv na granu ili nesto. Al sad cu kad buden skida izmirit koliki bi mi prsten za napravit triba, i provat cu Fus s folijon, ako ne uspije boli me k, nisan nista izgubia, a iman mjere jer ga ionako moran skidat.

Kad buden uzima mjere, ocu izmirit pa uzest 1-2-3 mm sire ili uze neznan jel bi tribalo to :dontknow: :dontknow:
« Zadnja izmjena: 30 Studeni, 2009, 22:58:12 Scoot_Fan »
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #650 : 30 Studeni, 2009, 23:11:57 »
plati jebenih 200kn ffs

pari da je 2000 ono aaaaaa  :toothy3:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #651 : 30 Studeni, 2009, 23:18:31 »
Znan da ne pase jer smo o tome vec pricali ja i ti ovde na forumu... Kazen ti da mi je jukic reka da je glava drukcija od vxr skroz, i da 99% nece pasat klip i cilindar. I ti si reka da pase, i da ces bas pitat jukica jel drukcija glava :happy3: :happy3: .

PS: Sta je jebeno gurnit taj prsten u cijev? Ne ide on u cijev od grane nego oko nje, vjerovatno to vec znas, a priko prstena se onda stavlja auspuv, ja mislin da ne bi tribala bit tolika jebada, jedino ako nisi mislia na nesto drugo, al jebiga nerazumin se ja u to :dontknow:

-Eno jesi mi cua karnabisa kako se cuje, i taj prsten sprijecava to... A to zasto je bas prsten stavljen izmedu tako napravljeno ako to pitas neznan, mozda da ne upece auspuv na granu ili nesto. Al sad cu kad buden skida izmirit koliki bi mi prsten za napravit triba, i provat cu Fus s folijon, ako ne uspije boli me k, nisan nista izgubia, a iman mjere jer ga ionako moran skidat.

Kad buden uzima mjere, ocu izmirit pa uzest 1-2-3 mm sire ili uze neznan jel bi tribalo to :dontknow: :dontknow:

jukic mi je reka da postoji mogucnost da ne pase..al da moze pasat sve ovisi jesu gumice u glavi ili cilindru,,nisna ga najbolje svatia.al ono :D

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #652 : 01 Prosinac, 2009, 00:28:13 »
Znan da ne pase jer smo o tome vec pricali ja i ti ovde na forumu... Kazen ti da mi je jukic reka da je glava drukcija od vxr skroz, i da 99% nece pasat klip i cilindar. I ti si reka da pase, i da ces bas pitat jukica jel drukcija glava :happy3: :happy3: .

PS: Sta je jebeno gurnit taj prsten u cijev? Ne ide on u cijev od grane nego oko nje, vjerovatno to vec znas, a priko prstena se onda stavlja auspuv, ja mislin da ne bi tribala bit tolika jebada, jedino ako nisi mislia na nesto drugo, al jebiga nerazumin se ja u to :dontknow:

-Eno jesi mi cua karnabisa kako se cuje, i taj prsten sprijecava to... A to zasto je bas prsten stavljen izmedu tako napravljeno ako to pitas neznan, mozda da ne upece auspuv na granu ili nesto. Al sad cu kad buden skida izmirit koliki bi mi prsten za napravit triba, i provat cu Fus s folijon, ako ne uspije boli me k, nisan nista izgubia, a iman mjere jer ga ionako moran skidat.

Kad buden uzima mjere, ocu izmirit pa uzest 1-2-3 mm sire ili uze neznan jel bi tribalo to :dontknow: :dontknow:

brate imaš mali milijun načina kako to KVALITETNO I JEFTINO napravit...i mislin da samo gubiš vrime i glupiraš se to sa tin folijama i pi*darijama ;D
koda radiš neznan šta ;D
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #653 : 01 Prosinac, 2009, 00:33:03 »
uglavnon ako buds tia metnit 200 na karnabija,javi se..rijesit cemo sve..tj ja cu ti rijesit dijelvoe,a nek ti jukic slozi motor.. ;)

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #654 : 01 Prosinac, 2009, 02:49:56 »
jeftinije ti kupit cilu mašinu 200 nego u duje kupovat djelove :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #655 : 03 Prosinac, 2009, 23:37:06 »
jeftinije ti kupit cilu mašinu 200 nego u duje kupovat djelove :toothy12: :toothy12: :toothy12:

vidia san te danas oko 20.10-20.20 kraj poljuda...tocnije ti i jos 2-3 lika sa skuterima ste isli iz smjera "HEMIGVEJA" put tunela ako se nevaram...
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #656 : 03 Prosinac, 2009, 23:44:50 »
vidia san te danas oko 20.10-20.20 kraj poljuda...tocnije ti i jos 2-3 lika sa skuterima ste isli iz smjera "HEMIGVEJA" put tunela ako se nevaram...

hehe a šta nisi maha j****u...
bili ja, brko i još ova 2 gasera sa fxrom i nexusom malo se gasirat po gradu :glasses9:
brate još nisan doša sebi...promrzaaaaa do kosti :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #657 : 03 Prosinac, 2009, 23:51:57 »
nakon misec dana neko se skupia bacit dir .. i to posve neocekivano .. krenem negdi .. vidim ovog .. sretnemo ovog .. naletimo na ovog .. i eto nas  :toothy12:
na kraju sam skoro najbrzi .. onaj spali cilo zvono da bi bia brzi od mene   :toothy12:

a topa je jedino bia dobar za probudit one sta spavaju u jahticama  :laughing7:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #658 : 03 Prosinac, 2009, 23:55:10 »
ajde, jednog dana kad vxr naraste moć ćeš me pratit :toothy12: :toothy12: :toothy12:
sineee...ja mislin da su nan se oni tamo najebali majke ahahhaha :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #659 : 03 Prosinac, 2009, 23:56:52 »
sta mi spamas po oglasu  :toothy12:

ma kad ti stavis masinu od burgmana 650 niko ti nista nece moc  :laughing3: