Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50  (Posjeta: 10706 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tHE CHE

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2005 Gilera Runner 200VXR
Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« : 12 Svibanj, 2007, 01:36:14 »
Prodao sam svoj motoric i sad bih kupio jedan od ova dva,50 kubika naravno.Zanima me koje su prednosti a koje mane,godiste od '02 do '04.
Znam da aprilia ima INDŽEKŠN,nema fergazer,ali nisam siguran za peugeota sta on ima.Sta je sa onim Peugeot X-race i WRC,jesu li oni sta bolji od obicnog?

Mozete li mi savjeovati sta je bolji odabir,motor mi treba samo za voznju,nista vise...kakvi su kvalitetom?
za sad mi se aprilia vise svidja

moze li elektr. blokada na apriliu?ona za 50kn? :toothy10:


unaprijed hvala za odgovor
Bolje piti i voziti ,nego piti i ici pješaka.

Offline Shevinho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • Dark Racer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Superlative Сasual Dating - Verified Females
  • Mjesto: Grad Ispod K
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: na glavi
  • MojSetup: miemusy
  • MojSpuh: miemusy
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #1 : 12 Svibanj, 2007, 06:12:13 »
A kaj ćeš da ti rečem... Sad budu svi da ja aprilia puno bolja od peugeota... Ja osobno imam peugeota i da nije zaribao mojom krivnjom još bi i sad vozio, a za apriliu nemogu puno toga reč jer baš nisam upučen u taj skut... A opet ako je skut polovan, trebaš gledat u kakvom je stanju... Jedino znam da ti peugeoti nisu baš za tuning iako ima nekih iznimaka...Neznam nek ti odgovori neko iskusniji u ovom podričju :laughing7: I mislim da oni peugeoti WRC su imali plinski amortizer

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #2 : 12 Svibanj, 2007, 07:55:46 »
ako gledaš godišta 2002-2004, onda su tu negdje, mašine su slične, aprilia je imala morini a kasnije piaggio, (samo 2004.), pežo ko pežo.. bila je im aprilia sr www, ona je imala minareli AC mašinu, a od injectiona bježi..
kvaliteta je tu negdje, pouzdanost također, aprilia je puno upravljiva, stabilnija, dok je pežo za mirniju vožnju, ima mekši ovjes, nešto slabije kočnice..
ako nađeš sr-ku 2004. godište sa piaggio mašinom, onda je to već nešto, a ovo drupo je sve slično..
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2007, 07:57:29 ivanm »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #3 : 12 Svibanj, 2007, 09:39:55 »
neznam šta da kažem...ja imam sf2 i moj friend ima sr50...ima 8 000 km manje od mene a ima više problema...
njemu ne puni akumulator,mjenjao je cjelu instrument ploču,puno puta neče upalit,ajnšpric stalno zeze,pastike mu skroz poblijedile...sf2 ti ima slabije kočnice,nešto je sporiji...wrc ti ima plinski amortizer,alu podnice,ljepše retrovizore ali sve drugo je isto...x-fight ima samo alu podnice i ljepše retrovizoe...a i sr50 ti nema dugo svjetlo...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #4 : 12 Svibanj, 2007, 12:38:19 »
Ako uzimaš novo onda uzmi Apriliu SR50 jer je definitivno bolja od Peugota.Ako uzimaš polovno onda uzmi Peugota SF2(ako nađeš WRC još bolje)
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline tHE CHE

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2005 Gilera Runner 200VXR
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #5 : 12 Svibanj, 2007, 12:55:36 »
Uzimam polovno,to sam vec naglasio.
Malo gledam po oglasima i ne mogu bas naci Peugeota WRC,a i ako se pojavi neki tko zna u kakvom je stanju.

Tako da se bitka vodi oko obicnog speedfighta 2 i SR-a   :headbang:
Ima li peugeot ajnšpric?I zasto da bjezim od ditech-a

Ajmo ljudi,jos neznam sto bih,help

ne bih htjeo kupiti skuter i onda cuti ...pa sta si to kupio,to ima bla,bla,bla,...
Bolje piti i voziti ,nego piti i ici pješaka.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #6 : 12 Svibanj, 2007, 13:02:35 »
sr ditech je problematičan skut, nikad ga nebi vozio, i oni koji su ga hvalili prodavali su ga..
često se kvari, ima elektronike, stalno si u servisu i tak..
ciklistika je bolja, bolje su kočnice, ovjes i to..
SF je mirniji skut, mekši, ali nestabilniji, pouzdana mašina..

Offline tHE CHE

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2005 Gilera Runner 200VXR
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #7 : 12 Svibanj, 2007, 14:06:02 »
a PEŽO?Sta je s njim,na sta trebam paziti,...ima li mana..

i moze li se na njega ugraditi blokada?elektronska?

ima li smisla da cekam da uleti WRC ili da si kupim obicni iz recimo '03 il '04 godine?
Bolje piti i voziti ,nego piti i ici pješaka.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #8 : 12 Svibanj, 2007, 14:28:16 »
a PEŽO?Sta je s njim,na sta trebam paziti,...ima li mana..

i moze li se na njega ugraditi blokada?elektronska?

ima li smisla da cekam da uleti WRC ili da si kupim obicni iz recimo '03 il '04 godine?
Na peugeot možeš slobodno staviti el. blokadu... može se staviti na sve mašine koje imaju karburator (govorimo o najjeftinijoj blokadi), a sad za wrc nisam siguran jeli bolj... pogledaj koji ti se više sviđa  ::)
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #9 : 13 Svibanj, 2007, 15:45:16 »
WRC ima sportske boje, ima plinski zadnji amortizer, neke detalje drugačije a sve ostalo je isto..

Offline baraba

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Josipdol
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #10 : 11 Lipanj, 2007, 23:29:56 »
Ja imam SF2 i frend na apriliji di-tech me oper bez po muke, jer moj skut stane na 85, a njegov ide 90 km/h.
Ubrzanja do 75 su nam podjednaka, ali može biti da je stvar u mojim rolicama i remenu koje nisam mjenjal jaaako dugo, dok je on stavio nove nedavno. Još su dva sr-a u Josipdolu, jedan me prije mogao oprati, ali više nejde, a drugi je uzet polovan i nikad nije išao dobro. [svi skuteri su serijala]

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #11 : 12 Lipanj, 2007, 12:22:00 »
To godiste imas i Apriliju SR karburator verziju sa morini masinom i ona je bolja od di techa... Di tech je povucen sa naseg trzista jer se pokazao dosta losim rjesenjem, cesto mijenjanje skupih svjecica (120,00 kn iridium), nemogucnost tuninga jer je tuning set za di tech jako skup, zbog elektronike.
Za di techa niti nase gorivo nije najbolje, previse elektronike...

Inace serijale di tech manje trosi od karburatora i nesto brze ide...

Peugoet i Aprilija karb verzije su po kvaliteti tu negdje, rekao bih da je Aprilija za mrvicu bolji izbor...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #12 : 12 Lipanj, 2007, 12:39:59 »
a izmedju ostalog peugeot ima mono vilicu..

bjez od tog i uzmi apriliu  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #13 : 14 Kolovoz, 2007, 23:56:42 »
Cuj ak oces ipak uzmi peugeot ja ga licno imam i to ovu zadnju verziju Iron-x skuter je super 4500 km sam preso i nikakvih problema samo svjecica za promijenit i to je to...aprillia ta se kvari non stop nosi to...nije nes prestjerano brz moj sa skinutim blokadama ide ravnik 80km/h....uzmi Iron-x ili 307 WRC sto puta su bolji od aprillie....pozzz i sretno pri kupnji :headbang:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #14 : 15 Kolovoz, 2007, 01:13:31 »
malo glupo odgovarati na temu koja je stara 2 mjeseca od zadnjeg posta, decko vec ima peugeota


i nemoj pricati gluposti kako je peugeot bolji od aprilije, da ne ispadne da svako svog konja hvali, to svi znaju, a svatko ce reci aprilija

a pogotov ove nove (piaggio) jer od toga NEMA bolje, takav skuter ne postoji
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Peugeot speedfight 2 vs. Aprilia sr 50
« Odgovori #15 : 15 Kolovoz, 2007, 09:44:32 »
decki tko si kupi i baotiana on je ponosan na njega i hvali se kako je dobar,jebiga prije toga je isao pjesice,molim vas nemojte pretjerivati koliko ciji ide,zasto je taj bas najbolji itd.decko je pitao za savjet i dobio ga je,a ovo sve drugo ide previse u off topic,eto toliko od mene ;D