Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jebeni laptop  (Posjeta: 1169 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Jebeni laptop
« : 07 Kolovoz, 2009, 08:07:20 »
Frend mi donio laptop da mu složim. Neki jebeni "Forcebook". Neće mu dići windowse, samo onaj plavi ekran i neke piše. I sad sam mu ja htel formatirat disk i stavit friške windowse.. Ali mi neće ni s cd-a očitat! tj. on očita i kad bi trebalo pojavit da odrediš kaj očeš se opet pojavi taj tamno plavi ekran i neke piše. I  kaj sad?

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Jebeni laptop
« Odgovori #1 : 07 Kolovoz, 2009, 08:40:25 »
Frend mi donio laptop da mu složim. Neki jebeni "Forcebook". Neće mu dići windowse, samo onaj plavi ekran i neke piše. I sad sam mu ja htel formatirat disk i stavit friške windowse.. Ali mi neće ni s cd-a očitat! tj. on očita i kad bi trebalo pojavit da odrediš kaj očeš se opet pojavi taj tamno plavi ekran i neke piše. I  kaj sad?

Prvo:
Smeće od Forcebooka je marka od HG-Spota, vjerovao ili ne  :toothy3:

Drugo:
Probaj uć u BIOS (tipka Delete prilikom paljenja računala, ako ne Delete onda probaj F10 ili F1 ili F2 ili F1 i F2 zajedno) i u Device Configurationu mora biti negdje SATA Native Mode. To probaj isključiti ili ako te traži da staviš nešto tipa AHCI ti stavi na IDE i to bi trebalo biti to.  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Jebeni laptop
« Odgovori #2 : 07 Kolovoz, 2009, 10:34:05 »
Prvo:
Smeće od Forcebooka je marka od HG-Spota, vjerovao ili ne  :toothy3:

Drugo:
Probaj uć u BIOS (tipka Delete prilikom paljenja računala, ako ne Delete onda probaj F10 ili F1 ili F2 ili F1 i F2 zajedno) i u Device Configurationu mora biti negdje SATA Native Mode. To probaj isključiti ili ako te traži da staviš nešto tipa AHCI ti stavi na IDE i to bi trebalo biti to.  :icon_thumright:


Znam da je to smeće od hg spota. A ovo za bios znam ja sve kak to ide, ali toga u biosu jednostavno nema! ima samo vrijeme i datum, podaci ono neki o laptopu, boot prioriti, i save&exit! Nema ono za vistu i xp da poštelaš u biosu. neki blesav laptop...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Jebeni laptop
« Odgovori #3 : 07 Kolovoz, 2009, 11:52:00 »

Znam da je to smeće od hg spota. A ovo za bios znam ja sve kak to ide, ali toga u biosu jednostavno nema! ima samo vrijeme i datum, podaci ono neki o laptopu, boot prioriti, i save&exit! Nema ono za vistu i xp da poštelaš u biosu. neki blesav laptop...

Daj model napiši pa da vidim
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Jebeni laptop
« Odgovori #4 : 07 Kolovoz, 2009, 12:44:54 »
Prvo:
Smeće od Forcebooka je marka od HG-Spota, vjerovao ili ne  :toothy3:

Potpis, to mi je davno rekao frend koji radi u Šrotu

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Jebeni laptop
« Odgovori #5 : 07 Kolovoz, 2009, 15:38:43 »
Daj model napiši pa da vidim


MODEL: 8615

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Jebeni laptop
« Odgovori #6 : 15 Kolovoz, 2009, 18:02:27 »
Ja inače nemogu staviti ni 7 ni vistu na ovaj komp...bad sektor na hddu..možda je i njemu to  :dontknow: :binkybaby: :toothy10: