Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: BLOKADE (Pitanja i odgovori)  (Posjeta: 473229 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Šanci - selo od dva reda koje izdaleka ko newyork izgledaaa :)
  • Moj Skuter: Speedshit 2
  • MojSpuh: Leo Vinci ZX
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #320 : 04 Kolovoz, 2009, 21:21:19 »
evo kupio sam danas auspuh zx leo vinci kod perkusica..
Filter zraka je bio skinut i motor ko da ce se ugasit na 50 km h, ali je zato zivcan na startu..
Jos nisam stavio vecu diznu.. vjerovatno je i centralni feder premekan..
moj cjenjeni frend mi je to sve smontiro.. krajnja je ostala ista(80) samo sto brze dodje do nje zbog dobrog medju ubrzanja.. mislim da bi treblo ic bolje sa tim auspuhom.. ali dok nisam vratio taj tunel gore motor prek 50 nejde ..

btw. dizna kod perkusica 40 kuna, od zlata je rade
« Zadnja izmjena: 05 Kolovoz, 2009, 02:10:35 marko_zg »

Offline Factory.mp3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: V-Clic Aprilia SR 50 2002.god
  • MojSpuh: A to je ono sto ide kroz njega nesto sto smrdi na gorivo?
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #321 : 09 Kolovoz, 2009, 14:40:46 »
Ljudi kako da skinem ventilator sa dekla :S... nemam kompresor a ni vulkanizera u blizini  :sad1: ae molim vas pomozi te mi... ja uzmem lepo gedoru 17 ali ne moze da se odvrne kad se okrece  :sad1:
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #322 : 09 Kolovoz, 2009, 14:48:51 »

Offline Factory.mp3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: V-Clic Aprilia SR 50 2002.god
  • MojSpuh: A to je ono sto ide kroz njega nesto sto smrdi na gorivo?
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #323 : 09 Kolovoz, 2009, 14:51:41 »
Da ne pisem...
http://www.skuteri.org/forum/index.php?showtopic=5279
znaci neki srafic stavim dole... hvala ti druze... ako uspem javim vam kako ide  :laughing11: :laughing11:
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!

Offline britva63

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: AUSPUH
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #324 : 09 Kolovoz, 2009, 23:30:31 »
Ima  li tko ideju za skuter superking, naime mako sam elektronsku ono s roze zicom i dobio da sad  ide max do 60 kad se zaletim, karburatoru sam stavio na iglici onaj prsten na sredinu, e sad na variomatu nisam vidio onaj prsten to izgleda nema kod moga
pa sam sve vratio nazad, jel ima jos neka blokada jel vidim da se svi frljaju brzinam oko 75 km pa me zanima ima li tko taj skuter i sta je postigao s micanjem blokada.

POZ

Offline marko_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Šanci - selo od dva reda koje izdaleka ko newyork izgledaaa :)
  • Moj Skuter: Speedshit 2
  • MojSpuh: Leo Vinci ZX
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #325 : 09 Kolovoz, 2009, 23:35:25 »
ovdje pise da ti je brzina ogranicena na 45 pomocu 3 blokade.. http://www.motori.hr/Superking_Sport_2773.html

nepise di su te 3 postavljene pa pogledaj sam..
tu ti pise za variomat, karb i struju, mozes i na auspuhu imat..
tu pise za variomat, karb i struju a za auspuh potrazi jos malo po forumu http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=470&Itemid=69
« Zadnja izmjena: 09 Kolovoz, 2009, 23:50:23 marko_zg »

Offline britva63

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: AUSPUH
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #326 : 10 Kolovoz, 2009, 00:00:39 »
Da prvo ovo nije taj skuter jel je moj cetverotaktni, a kao drugo nasao sam i tu stranicu a i boljih jos , zanimalo me samo iskustvo nekoga ko ima taj skuter jel imam neki filing da to đubre sta god mu napravio neide brze, ako tko misli kupovati NEMOJTE, jel ipak je to kinesko sranje, uzas baceno 7000 kn bez veze, slabo vuce losa zavrsna obrada ; pucaju sarafi i ispadaju, sve u svemu sranje.
Uglavnom ono s variomatom skinuo sam i nema nikakav psten; tak da neznam sta dalje, ovako se vozikam nikako u prevodu sporo do zla boga, i ubrzanje nikakvo dok navuce 55 max 60 treba mu oho ho... ima li tko neku ideju ili iskustvo s tim sranjem od skutera...
POZ

Offline Factory.mp3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: V-Clic Aprilia SR 50 2002.god
  • MojSpuh: A to je ono sto ide kroz njega nesto sto smrdi na gorivo?
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #327 : 10 Kolovoz, 2009, 00:31:05 »
ljudi nemoj te mi se smejati ali nisam skinuo blokadu :toothy3:... sve sam skinuo znaci sve i dosao do blokade i skinem je sa skuta i nemogu odvrnuti ta tri mala srafica :S... to je 7mica kljuc ali su zapekli srafovi :S... ima li neko ideju kako da ih odvrnem... mucio sam se 3h oko skuta  :sad3: :sad3: strasno...
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!

Offline britva63

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: AUSPUH
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #328 : 12 Kolovoz, 2009, 08:42:25 »
A neznam o kojim saraficima je rijec, zanimalo me o Superkingu 4t, al ocito niko nema ili taj skuter ili nema saznanja o njemu... :toothy9: :toothy9: ... cudno, bas cudno

Offline Aco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Racing
  • MojSetup: Malossi sport
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #329 : 13 Kolovoz, 2009, 19:47:49 »
Zna li mozda na koju zicu iz cdia se spaja elektronska blokada na aeroxu i gdje se nalazi uopce.
Trebam napravit na legicinom skuteru to a nebi volio da nes shebem ili slicno.

EDIT: Bijelo plava zica, s desne strane skutera. 2,2 mf = 45,6 km/h  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 19 Kolovoz, 2009, 09:12:50 Aco »

Offline pezomarko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Home Made
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #330 : 31 Kolovoz, 2009, 18:39:35 »
evo ovako....prosle godine uzo sam si lunu 50 black edition, preljep 2T skutercic... radi ko singerica al nejde preko 65 km/h.
Stavio sam mu brzu elektroniku i rekli su mi da bi trebo ic oko 75-80 ko od sale... jedva 65....

ove godine mi je neki k... izgorio na auspuhu i nije htio radit pod ler gasom, full gas nije mogo ubrzat preko 10 km/h, odvezo ga na servis oce 500 kn za auspuh...(do tamo sam doso bez auspuha, brutala) ja reko aj bok,
doma odrezo lonac od auspuha malo slozio nesto da ne grmi previse povadio one membrane iznutra iznutra, nabio rosfrajne cjevi unutra, zašvaso predobro se cuje, stavit cu taj zvuk na jutub jednom prilikom... i sad motor ide 65 ko od sale.... fakat jako ubrzava, dode do 65 ni kilometar vise, malo vjetar u leđa, 66-67...

fakat neznam kaj bi mu moglo bit, gledo sam filter za zrak i svjecicu mjenjo i svasta probo al nece...
u cem moze bit kvaka, da nema jos koju blokadu? molim vas za pomoc

NIsam znao di je mjesto tom pitanju a ovde se vise nesmije otvarat nova tema pa eto ak oce nek izbrise ovo

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #331 : 31 Kolovoz, 2009, 19:38:12 »
evo ovako....prosle godine uzo sam si lunu 50 black edition, preljep 2T skutercic... radi ko singerica al nejde preko 65 km/h.
Stavio sam mu brzu elektroniku i rekli su mi da bi trebo ic oko 75-80 ko od sale... jedva 65....

ove godine mi je neki k... izgorio na auspuhu i nije htio radit pod ler gasom, full gas nije mogo ubrzat preko 10 km/h, odvezo ga na servis oce 500 kn za auspuh...(do tamo sam doso bez auspuha, brutala) ja reko aj bok,
doma odrezo lonac od auspuha malo slozio nesto da ne grmi previse povadio one membrane iznutra iznutra, nabio rosfrajne cjevi unutra, zašvaso predobro se cuje, stavit cu taj zvuk na jutub jednom prilikom... i sad motor ide 65 ko od sale.... fakat jako ubrzava, dode do 65 ni kilometar vise, malo vjetar u leđa, 66-67...

fakat neznam kaj bi mu moglo bit, gledo sam filter za zrak i svjecicu mjenjo i svasta probo al nece...
u cem moze bit kvaka, da nema jos koju blokadu? molim vas za pomoc

NIsam znao di je mjesto tom pitanju a ovde se vise nesmije otvarat nova tema pa eto ak oce nek izbrise ovo

sajbice koje se nalaze izmedju bolcne i ventilatora reguliraju start i krajnju brzinu, ako jedno dobijes, drugo gubis...



ventilator je pod 1, bolcna pod 2, sajbice su izmedju.

Vjerojatno imas dvije, ukloni jednu i dobiti ces nekoliko km/h vise, ako uklonis 2 onda ce ti vrlo vjerojatno start biti los.

Offline pezomarko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Home Made
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #332 : 01 Rujan, 2009, 08:31:09 »
Nope, i ja sam mislio da ima sajbice al nema nijedne... bezveze sam raskopavo variomat, a onda reko da nebude bezveze, pobrusio sam onu osovinu od bolcne tako da ventilator bude blize remenu jer mi se vrtio na puno obrtaja pa se dero kad je kreto...sad bas ljepo krece i ide ljepo do 70...

Skido sam mu auspuh i vidio da u cjevi od auspuha nema nista al ne izlazu iz cilindra je nekekva neprevilna rupa, ko normalna rupa samo sjedne strane smanjena, tocno se vidi al to nije strani komad nego tak nepravljeno pa kaj mu moze bit ak ja to potokraim ili pobrusim da bude normalna rupa ko ona od auspuha, skoro iste velicine?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #333 : 01 Rujan, 2009, 10:00:14 »
Nisi trebao brusiti bolcnu, trebao si pokusati nabaviti jednu sajbicu koja se dobije uz skuter pa da vidis promjenu.

Ne trebas dirati nista oko ispusnog kanala jer je to normalno.

Offline pezomarko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Home Made
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #334 : 02 Rujan, 2009, 19:35:30 »
Nisam nikakve sajbice dobio sa skuterom...a jel moze bit da mu cok ne radi dobro pa da mu baca prevec benge a malo zraka?

A di se mogu nac te sajbice...normal ducan s takvom robom ili servis i to?
« Zadnja izmjena: 02 Rujan, 2009, 19:40:34 pezomarko »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #335 : 02 Rujan, 2009, 21:08:51 »
Nisam nikakve sajbice dobio sa skuterom...a jel moze bit da mu cok ne radi dobro pa da mu baca prevec benge a malo zraka?

A di se mogu nac te sajbice...normal ducan s takvom robom ili servis i to?

sajbice imas u servisu, nije to do coka

Offline pezomarko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Home Made
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #336 : 02 Rujan, 2009, 22:28:54 »
A oce onda ziher ic brze, da nejdem bezveze tamo a treba mi 45min voznje do tamo??  :icon_scratch:

Offline pezomarko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Home Made
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #337 : 03 Rujan, 2009, 20:03:51 »
Evo ovako...na toj luni sam probo stavit 4.3 rilice, max speed 65, dere se bezveze, oce se raspast, vratim stare 4.7 katastrofa, sve se pokvarilo, jedva 65... poslje sam uzo crveni feder, stavio ga i uzo 5.0 rolice, katastrofa, zavrti se na pun ku... obrtaja onda tek pocne kretat, koda se oce raspast...na kraju stavio crni orginal feder, 5.0 rolice, krece fenomenalno, malo gasa, on lovi, al slabije ubrzava, max speed, 70, al mogo bi i vise mozda al nisam se imo di zaletit, e sad ima ko kakvu bolju kombinaciju, nije mi tolko bitno da on vuce jako samo da ima neku kranju brzinu, cuo sam frajer napiso da je stavio 4.2 rolice, i crveni feder, otvoreni auspuh i max speed 90+ ... ko sad tu laze?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #338 : 03 Rujan, 2009, 21:52:25 »
Evo ovako...na toj luni sam probo stavit 4.3 rilice, max speed 65, dere se bezveze, oce se raspast, vratim stare 4.7 katastrofa, sve se pokvarilo, jedva 65... poslje sam uzo crveni feder, stavio ga i uzo 5.0 rolice, katastrofa, zavrti se na pun ku... obrtaja onda tek pocne kretat, koda se oce raspast...na kraju stavio crni orginal feder, 5.0 rolice, krece fenomenalno, malo gasa, on lovi, al slabije ubrzava, max speed, 70, al mogo bi i vise mozda al nisam se imo di zaletit, e sad ima ko kakvu bolju kombinaciju, nije mi tolko bitno da on vuce jako samo da ima neku kranju brzinu, cuo sam frajer napiso da je stavio 4.2 rolice, i crveni feder, otvoreni auspuh i max speed 90+ ... ko sad tu laze?

taj frajer..nmeoze nijedna luna preko 90!!!

em ju struja jebe..em je kopija mianrelija ..em je kinez!!

Offline pezomarko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Home Made
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #339 : 04 Rujan, 2009, 08:16:03 »
al moze preko 70 s rezicem, drugim rolicama, i drugim federom? ja sam cuo da sam sa odblokiranim cdi ide 75-80 a moja kaj god da joj napravim ide 65, osim kad ispoliram rolice i ono leziste za njih, onda ide 70...