Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: skidanje blokada auspuha  (Posjeta: 4013 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline smigl

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
skidanje blokada auspuha
« : 03 Svibanj, 2007, 18:17:31 »
skuter PGO gmax 50cc. brat je kod nekog lika skidao blokadu i ono sto sam primjetio je da je lik odbrusio tu malu cijev na negdje 4-5cm od auspuha s obje strane i tamo ju odmah zavario. znaci nije brusio direktno na auspuhu i tamo zatvorio nego na obje cijevcice koje je skidao ostavio je 4-5cm da viri i tamo zavario. zanima me koliko mi to utjece na performanse jer kontam da se tamo malo kubi kompresija jer plinovi ulaze u te dvije cjevcice. nadam se da sam dobro objasnio. inace s mojih 86kg ne mogu ga navuci preko 72 na ravnome a osjecam da on moze vise :) btw sa serijskim auspuhom s skinutim blokadama ide 72 koliko bi dobio kada bi stavio neki bolji auspuh? thx
« Zadnja izmjena: 03 Svibanj, 2007, 18:24:09 smigl »

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: skidanje blokada auspuha
« Odgovori #1 : 03 Svibanj, 2007, 18:23:59 »
Mislim da je trebao skroz otpilati sjevćice kod auspuha jer nije baš nešto napravio s ovim sada... opet će se (iako manje) plinovi vraćati nazat i gušiti skuter...
Who's looking for punishment ??

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: skidanje blokada auspuha
« Odgovori #2 : 04 Svibanj, 2007, 01:07:42 »
to se tako i radi,ostavio je malo duze tako da ih za tehnicki opet mozes otvoriti i imati blokadu

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: skidanje blokada auspuha
« Odgovori #3 : 04 Svibanj, 2007, 18:48:58 »
ova tema ide pod kljuc i bilo kakve rasprave u vezi blokada nastavite ovdje:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=2127.0


zakljucavam zato sto ce bit samo jedna tema za blokade opcenito



voli vas vas moderator    :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 04 Svibanj, 2007, 19:06:29 Sugar »