Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stalker brzina  (Posjeta: 541 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
stalker brzina
« : 09 Srpanj, 2009, 17:36:27 »
e ovako na motoru imam polini sporta,top line auspuh,red sponge,17.5karb,multivar 2000,bijeli malosijev centralni i
5.7 rolice
i jucer se stavio sa sport citiyem i derem ga do 80 i onda me on prestigne za nekih 15min ispred mene i onda ga ja tako pratim cijelo vrijeme do 105 i onda me on ostavi ali ga pratim ono stvarno sam presretan....kako bi mogo tu rupu od 80 pa nadalje da mi ravnomjerno ubrzava npr.on onda mislim stalker vozi jedno 100metara 80 nikako da mu se digne kazaljka i onda opet pocne hvatat do 105 ko lud...bdv moram jos kevlara stavit
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: stalker brzina
« Odgovori #1 : 09 Srpanj, 2009, 18:37:11 »
e ovako na motoru imam polini sporta,top line auspuh,red sponge,17.5karb,multivar 2000,bijeli malosijev centralni i
5.7 rolice
i jucer se stavio sa sport citiyem i derem ga do 80 i onda me on prestigne za nekih 15min ispred mene i onda ga ja tako pratim cijelo vrijeme do 105 i onda me on ostavi ali ga pratim ono stvarno sam presretan....kako bi mogo tu rupu od 80 pa nadalje da mi ravnomjerno ubrzava npr.on onda mislim stalker vozi jedno 100metara 80 nikako da mu se digne kazaljka i onda opet pocne hvatat do 105 ko lud...bdv moram jos kevlara stavit

Drugi centralni stavi. Tipa Malossi ljubičasti. Ali da, i kevlar stavi da se ne zafrkavaš sa rupom u ubrzanju kod pregrijavanja prijenosa  :happy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: stalker brzina
« Odgovori #2 : 11 Srpanj, 2009, 02:46:53 »
ok sutra uzimam 5.4 grama rolice ljubicasti centralni i kevlara pa vam javim kako ide hvala unaprijed
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: stalker brzina
« Odgovori #3 : 11 Srpanj, 2009, 09:05:08 »
Ja bi probao sa zelenim centralnim :icon_thumright: