Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)  (Posjeta: 4752 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #20 : 30 Lipanj, 2009, 20:18:45 »
a CPI je kvalitetniji od kivija, a nemora značit, more i nemora brzo otić al šansa da će trajat dugo je mala (mislim na radilicu)
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #21 : 30 Lipanj, 2009, 20:27:12 »
paaa, ak prilikom pucanja radilice se ne unisti motor, zamjenis s drugom i nastavis...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #22 : 30 Lipanj, 2009, 20:47:20 »
cvele 10 000 km malossi sport gus kit ;)
Ajde dakle ljoodi shta da uzimam ? :D
Taj sam :icon_biggrin:  gus+nextR i ostalo...montirano na Fokusu[2005]na 2300km-skinuto sa njega na 12400,vracen na serijalu i otiso dalje...Nikakvih problema sa radilicom...ili sam ja dobio neku vanserisku :icon_tongue:

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #23 : 30 Lipanj, 2009, 20:47:45 »
paaa, ak prilikom pucanja radilice se ne unisti motor, zamjenis s drugom i nastavis...

Bulshit,ako iz lezaja radilice ispadne komad kaveza unistice klip a mozda i cilindar,ako radilica zacvika(zariba) u velikim obrtajima moze deformisati i klip i cilindar a ako pukne klipnjaca moze razbiti i klip i cilindar i blok,stoga kad krenes pravit kucu prvo uradis dobre temelje!
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline TebreX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: B.Palanka
  • Moj Skuter: Keeway HuRRicane
  • Moja Kaciga: KYON :)
  • MojSetup: Stage6 Sport pro
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #24 : 30 Lipanj, 2009, 21:32:18 »
ajoj, znaci radilica mi ne gine... I to stavljam na spisak, sta da radim, budzet za tuning sve veci, a dzep sve prazniji!
ali jednom se zivi, 2 tocka 1 zivot :PPPPPPPPPPPPP  :headbang: :headbang: :headbang:
Kada vidiš me na Mojskuter forumu, bolje reci ALAL VERA!!! :))))

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #25 : 30 Lipanj, 2009, 21:59:17 »
ak radilica bude trajala kao cveletu onda nema brige, to je taman 2 ljeta voznje, za 3. sezonu stigne se skupit love za sve novo hehe, a i taman dosadi
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #26 : 01 Srpanj, 2009, 00:39:12 »
 a htio si midrace kit..razlika cijene između midrace i gusa će ti pokrit dio para od radilice i opet si skoro na istom...
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #27 : 01 Srpanj, 2009, 01:11:59 »
paaa, ak prilikom pucanja radilice se ne unisti motor, zamjenis s drugom i nastavis...
eto prijatelju na aeroxu pukla klipnjača, cilindar uništen klip u komadima, magnet je jedva skinit jer se radlica na velikim obrtajim zaustavila te tako smotala ispod magneta i variomata znači i to je moglo odjebat, a na bloku ima rupa
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #28 : 01 Srpanj, 2009, 02:13:10 »
Ajde nelupajte gluposti molim vas. Gus kit ako se pravilno razradi moze na keewayu i preko 10 000 km, provereno i dokazano vishe puta!
Ova tema je posvecana koji najbolji kit, a ne radilici itsh! Moderatori mogli bi obrisati ovaj off

covjek iznad ti je dao dobronamjeran savjet..a ti malo smiri hormone i ne reagiraj tako jer ce te svi sterat u k**ra* a ne ti pomoc..nego..covjek lupeta, jel?
a vidi posta tvoga malo kasnije..

ajoj, znaci radilica mi ne gine... I to stavljam na spisak, sta da radim, budzet za tuning sve veci, a dzep sve prazniji!
ali jednom se zivi, 2 tocka 1 zivot :PPPPPPPPPPPPP  :headbang: :headbang: :headbang:

Offline zule020

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • MojSetup: Polini 70
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #29 : 19 Srpanj, 2009, 00:12:20 »
Čuj ja ti imam kewey matrix 50 polini sport 70 kit i presao sam sa njime vec 2 0000 km tako da nece tek tako odtić radilica ali ti preporucujem ako neuzmes odblokirani cdi zaboravi na sve to moj sa kitom ide 60 sad kad sam promjeni cdi tek sada cu vidjet jer mi je otišao regler a preporuka uzmi cdi stavi karburator 17(delortov)  i rezonatni

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #30 : 19 Srpanj, 2009, 00:38:16 »
zasto riskirat 2000kn radi 700-800kn i mnogo zajebancije i zivaca bolje ti promjeni radilicu!!!
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #31 : 19 Srpanj, 2009, 02:04:18 »
evo da i ja pitam ....i ja sam poceo skupljat pare za runnera ..ocu neki midrace...ja sam dosad sve konto Due+....koliko je od njega jaci tpr ?? i kako bi due+ Radio na Yasuni R....uzeo bi due+ karb 19 sebi ...usis malossi ili stage 6 i primar duzi ....i to je to...radilica mi je vec ok i sve ostalo....nebi da diram Yasuni R ...nov je skoro pa mi ga nesto zao...uglavnom eto koji midrace mi preporucujete ..vazno mi je i da ide a i da traje ...znaci ako neko moze da poreda ispod pod 1,2,3,4 kako idu po jacini mdirace .... i pored napisi koji bi trebo ako je sve ok najvise trajat i radit ok sa Yasuni R- i otprilike koliko km bez zamjene iceg...a kad ide i zamjena......sorry..ali da ne otvaram novu temu..nadam se da vlasnik teme nema nsita protiv....
« Zadnja izmjena: 19 Srpanj, 2009, 02:11:40 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #32 : 19 Srpanj, 2009, 05:32:48 »
evo da i ja pitam ....i ja sam poceo skupljat pare za runnera ..ocu neki midrace...ja sam dosad sve konto Due+....koliko je od njega jaci tpr ?? i kako bi due+ Radio na Yasuni R....uzeo bi due+ karb 19 sebi ...usis malossi ili stage 6 i primar duzi ....i to je to...radilica mi je vec ok i sve ostalo....nebi da diram Yasuni R ...nov je skoro pa mi ga nesto zao...uglavnom eto koji midrace mi preporucujete ..vazno mi je i da ide a i da traje ...znaci ako neko moze da poreda ispod pod 1,2,3,4 kako idu po jacini mdirace .... i pored napisi koji bi trebo ako je sve ok najvise trajat i radit ok sa Yasuni R- i otprilike koliko km bez zamjene iceg...a kad ide i zamjena......sorry..ali da ne otvaram novu temu..nadam se da vlasnik teme nema nsita protiv....
Najtrajnija ti je opcija Malossi MHR replica sa tim auspuhom se dobro slaže, a eto ja danas stavljam due+ na ovaj ispod setup znači yasuni R pa javim dojam... najjači midrace čini mi se da je malossi MHR, Due je slabiji od TPR za neka 2 ks ako se izlači maxium iz oba
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Keeway Hurricane - Koji midrace kit da uzmem :)
« Odgovori #33 : 19 Srpanj, 2009, 13:07:17 »
Najtrajnija ti je opcija Malossi MHR replica sa tim auspuhom se dobro slaže, a eto ja danas stavljam due+ na ovaj ispod setup znači yasuni R pa javim dojam... najjači midrace čini mi se da je malossi MHR, Due je slabiji od TPR za neka 2 ks ako se izlači maxium iz oba
ajde javi kako ide ....i imal kakvih problema...uzeo bi vjerovatno Due+ ...a mozda ako skupim love za kakav jaci auspuh i ovaj svoj dobro prodam..ko zna mozda uzmem i tpr ili mhr ...
Valentino Rossi 46!!!!!