Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner-vilice  (Posjeta: 1189 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Runner-vilice
« : 29 Lipanj, 2009, 20:45:03 »
Cemu sluzi ovaj sraf na vilicama na runneru 50 ccm.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #1 : 29 Lipanj, 2009, 20:49:03 »
Kolko znam tud se roka mast u vilice..
Under construction...

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #2 : 29 Lipanj, 2009, 21:04:58 »
A  da ne znas koja mast tu ide?
I jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu,sa magneta idu 4 zice i na koliko zica treba imati struje na dve zice ili na jednu?Isto se radi o runneru.

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #3 : 29 Lipanj, 2009, 21:18:32 »
Kod runera je u jednoj vili amortizer a u drugoj opruga i koliko ja znam to je saraf koji drzi amortizer,a sto se tice struje kod runera te 4 zice su dvije faze za svijetlo i punjenje akumulatora i napajanje cdi-a i pick up a i ne znam o kojem se godistu radi ali trebalo bi da ima vise od 4 zice na bobinu tj cdi idu tri i to crvena(pickup) zelena(napajanje cdi-a) i bjela(masa ili ti zemlja) ide jos jedan snop sa 4 zice od kojih je jedna isto zelena i ide na bravu za gasenje i zuta plava i cini mi se siva koje idu u regler i siva i plava trebaju da imaju struju a zutu nesto nisan nikad probao pa ti ne mogu garantovat al mislim da bi i ona trebala imati nekog napona na sebi.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #4 : 29 Lipanj, 2009, 21:59:21 »
Kod mene idu 4 zice od magneta i to zuta,zelena,plava i siva.Na zelenoj imam oko 12-13 volti napona na zutoj oko 3-4 volti a na ovim drugima 0.5-0.3.Ne znam da li je to ispravno posto meni ne puni akumulator pa me to muci.A regler je ispravan i sve ostalo.Da li je to dobar napon?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #5 : 29 Lipanj, 2009, 22:28:01 »
Kod mene idu 4 zice od magneta i to zuta,zelena,plava i siva.Na zelenoj imam oko 12-13 volti napona na zutoj oko 3-4 volti a na ovim drugima 0.5-0.3.Ne znam da li je to ispravno posto meni ne puni akumulator pa me to muci.A regler je ispravan i sve ostalo.Da li je to dobar napon?

to je na konektoru...i onda jos + 3 kaj idu na bobinu..ali covijeku je to nevazno..on je pitao za napajnje na one 4 kaj su na konketoru...


Pa ak je u onoj amortizer onda je to seraf di se puni mast..jel on ima podmazivanje s mast nema uljne vilice...

a kolko je meni covijek objansjavao u jednu tu meces mast a unutra prek otrokuta su povezane pa se mast izjednacava  u obje..svaka se podmaziva...


Neznam niti kolko masti i de niti kakva ide...mrzim te vilice i izbjegavam ih..meni stoje doma 2 komada koje sam skinuo s motora ..kad sam nabavio od VXR..
Under construction...

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #6 : 29 Lipanj, 2009, 23:11:58 »
Ja sad kad sam odvio ovu maticu ovaj sredisnji deo je samo upao u vilice.Sad cu morati da rasturam vilice posot su skroz zaribale uopste ne rade gore doel.I jedno pitanje koliko one treba da rade gore dole kad su i ispravnom stanju.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #7 : 30 Lipanj, 2009, 01:10:22 »
2001 je god runner.Sad sam skinuo magnet i ima 5 namotaja  i podeljena su 3 zajedno i 2 zajedno.I  ispitao sam  gde su ova dva namotaja zajedno plava zica je u prekidu verovatno zbog toga ne puni.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #8 : 30 Lipanj, 2009, 13:01:37 »
Svaki piaggio 50 2t ima iste namoaje..samo od 2001 negdje se mjenjao konektor..ali namotaji su potpuno isti...

tak da mos mjeriti na bilo kojem piaggiu i usporedivat.
Under construction...

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #9 : 30 Lipanj, 2009, 16:31:33 »
E sad imam novi problem.Do sada  nije nista pokazivao na zicama sto idu na akumulator a sada kada sam otkrio da jedna zica u prekidu na leru pokazuje od 1 do 4 votli i nece vise ni kada dam gas.A kada skinem bravu (izdzekujem je) odmah poveca na 6-7 volti i  ide do 9 kada dajem gas.I primetio sam da kada palim ne trebam da stisnem kocnicu nego samo kontakt u kurblam i to je to da li je u tome mozda problem?Pomozite ljudi popizdeo sam dva dana se j**** oko ovoga ceo skutar sam rasklopio zapalicu ga.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #10 : 30 Lipanj, 2009, 16:41:01 »
Evo sad sam otkrio jos jedan problem i sada kada stavim akumulator i kada radi na leru ima napon na 14,37.Ja mislim da je to dovoljno.Sta vi mislite?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #11 : 30 Lipanj, 2009, 22:09:01 »
Pa kad palis motor na kurblu onda netrebas kocnicu drzati stisnuto..samo kad na anlaser palis...


Napon je dobar...
Under construction...

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-vilice
« Odgovori #12 : 01 Srpanj, 2009, 01:35:13 »
Ma sjebao sam se ja za ovo za kocnicu.Kad si nervozan ne znas ni sta pises vise.