Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nova odiseja : Muka po Kymcu  (Posjeta: 11727 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #40 : 28 Travanj, 2007, 12:24:14 »
ovu temu ja nebi brisa,samo bi naslov prominio u Problemi s Kymcom.Ipak bit će još iskustava(loših) sa Kymcom a pošto je Mrcina doktorira u vezi tog pitanja neka ovo ostane
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #41 : 29 Travanj, 2007, 06:02:11 »
Trebao bi krmko mrca na sud... javno blati tvrtku a problem bio u svjećici, koja mu ne pali...
a motor se kvari jer ga nesavjesno održava...  :toothy9: :headbang:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #42 : 29 Travanj, 2007, 10:06:47 »
ja ga ne održavam održava ga servis dok je u garanciji,kad izađe iz garancije onda je sve na meni.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #43 : 29 Travanj, 2007, 21:03:43 »
Trebao bi krmko mrca na sud... javno blati tvrtku a problem bio u svjećici, koja mu ne pali...
a motor se kvari jer ga nesavjesno održava...  :toothy9: :headbang:

:) Istina, Slazem se  :icon_biggrin: :icon_biggrin:

A vjerujem da mu serviser ni svjecicu nije naplatio, koja nije pokrivena jamstvom (potrosni materijal), niti vrijeme za utvrdjivanje kvara :)
No mrcina ne bi bio ljuti mrcina kad bi ih pohvalio :)

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #44 : 30 Travanj, 2007, 07:42:39 »
ne održavaš ga Ti, Mrc između dva servisa... Osobno sam vidio da se voziš na njemu, umjesto da ga čuvaš!!!
ako se skuter vozi, može se i pokvariti. ako se lijepo čuva u grijanoj garaži, veća je šansa da će duuugo trajat i da neće biti kvarova ili barem potrebe za njihovim otklanjanjem... 
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #45 : 30 Travanj, 2007, 10:25:39 »
da filipe ako je skuter u garaži i ne koristi se stvarno bu dugo trajao.
ali ja ga nisam kupio da stoji u garaži več da se kotura po cesti pod mojom guzicom te da me preveze sa mjesta na mjesto a da nemaš sranja.
sori odin ali ti bi se složio sa svime što bi netko komentirao a bilo bi u korist uvoznika/prodavača/servisera pa makar bilo i da vozač/korisnik nije kriv za nijedan kvar.
filipe ja nisam serviser i ovo mi je prvi skuter tak da nisam kompetentan za otkrivanje kvarova, ali sad znam da kad skuter nemreš upaliti da nije niš drugo do svječice koju opet nesmiješ zamijeniti zbog garancije  (riječ servisera).
da odin nije mi naplatio svječicu jer je izgleda več i prije bila napukla samo sad je krpala total.
komentirat ču firmu kimko sve dotad dok ču biti vlasnik navedenog skutera a on bu meni stvarao samo probleme.
svječica krepala prije 3000km .odin pliz nemoj biti skeptičan ali tu stvarno smrdi kvaliteta.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #46 : 30 Travanj, 2007, 20:35:06 »

komentirat ču firmu kimko sve dotad dok ču biti vlasnik navedenog skutera a on bu meni stvarao samo probleme.
svječica krepala prije 3000km .odin pliz nemoj biti skeptičan ali tu stvarno smrdi kvaliteta.

naravno da ces komentirati, kao sto bi i svatko drugi. nisam ja kymco advokat nikakav.
btw, svjecica je NGK :-)

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #47 : 30 Travanj, 2007, 21:06:47 »
da koju preporuča kymco i nijednu drugu.ali nije bit u tome što ju preferira kymco nego da se raspala prije 3000km , plus  ostali problemi koji su se dosad javili , bile tvorničke greške ili ne vi kao uvoznik odgovarate za nekvalitetnu robu, jer kako komentirate da u trstu b&W125 u raspadnutom stanju radi bolje od mog barem po zvuku. osim toga svaka roba koja dolazi u rh prolazi vaše ruke jer ste ju vi naručili i vi ste posredno ili neposredno krivi za probleme nastale poslije kupovine.prema zakonu o potrošačima svaki proizvod koji nas razočara tj. nije onakav kakvim ga je prodavač/uvoznik opisao može se vratiti te tražiti novac ili zamjenu.
takav slučaj je več dobijen u zagrebu samo zbog povečane potrošnje goriva koja se nije slagala sa upisanim u prospektima a što se može promatrati i kroz nekvalitetu na dušu proizvođača ili na namjernu prijevaru što kod nas povlači krivičnu prijavu po službenoj dužnosti a koja se uvijek obije prodavaču/uvozniku o dušu.
možda sam več u startu trebao kod zamjene glave vam reč da mi date novi proizvod jer ovaj je manjkav ali nisam.
sad nakon ovog testiram motor jer puknuta svječica može utjecati na potrošnju i snagu motora, te ako bu potrošnja veča od napisane u prospektu gdje piše 3,3 l/100km znate što vas može snači, ako neznate pitajte gospodu u pežou kako su to prošli. oni su ipak firma puno respektabilnija u rh od vas pa su izgubili sud.
g. odin ili kako drukčije da vas zovem jer vas nisam imao prilike upoznati bili bi lijepo da smanjite intenzitet prepucavanja preko neta jer ipak ja poznam g.Vojtu(filipatinoviza) i znam da je zajebant i da voli provocirati iz zezancije pa ga ne shvačam ozbiljno a što se može zaključiti iz odgovora na njegove postove.

pozdrav od NEZADOVOLJNOG KUPCA.
« Zadnja izmjena: 30 Travanj, 2007, 21:13:31 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #48 : 02 Svibanj, 2007, 10:47:16 »
eto ti ga na... uopće se ne zahebavam... imam kymco u garaži eph, ne vozim ga i prezadovoljan sam s njim, jer je lijep.
uz to, troši 0 l/0 km, što je vrlo ekoloski!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #49 : 02 Svibanj, 2007, 11:17:05 »
CRKLA MI BRAVICA NA KYMCU.(prije cca. 10 dana) problem je u tome što je ta bravica duša skutera i na njoj su sve komande (svi pretinci, gorivo,kontakt.) sada mi je skuter parkiran u garaži i neznam kako da ga otpeljam na servis...
kada sam zvao servisera rekao mi je da on nema vremena doći po skuter! :dontknow: skuter je još godinu dana pod garancijom. Šta da radim? :dontknow: frend mi ima kombi ali njega nema već 2 tjedna...
MOLIM POMOĆ! :help:

P.S. GURANJE BAŠ I NIJE NEKO RJEŠENJE...

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #50 : 02 Svibanj, 2007, 11:20:10 »
možda sam več u startu trebao kod zamjene glave vam reč da mi date novi proizvod jer ovaj je manjkav ali nisam.
sad nakon ovog testiram motor jer puknuta svječica može utjecati na potrošnju i snagu motora, te ako bu potrošnja veča od napisane u prospektu gdje piše 3,3 l/100km znate što vas može snači, ako neznate pitajte gospodu u pežou kako su to prošli. oni su ipak firma puno respektabilnija u rh od vas pa su izgubili sud.
g. odin ili kako drukčije da vas zovem jer vas nisam imao prilike upoznati bili bi lijepo da smanjite intenzitet prepucavanja preko neta jer ipak ja poznam g.Vojtu(filipatinoviza) i znam da je zajebant i da voli provocirati iz zezancije pa ga ne shvačam ozbiljno a što se može zaključiti iz odgovora na njegove postove.
pozdrav od NEZADOVOLJNOG KUPCA.

meni nije na kraj pameti polemizirati s tobom, niti se prepucavati, ti si u biti taj koji stalno sipa zuc na sve strane, ja pokusavam spustiti na loptu na zemlju.
Pogotovo u ovom threadu, ssve je napisano dobronamjerno.
FYI, svjećica je potrošni materijal, i u uputama lijepo piše da ju je potrebno redovito kontrolirati (ako se ne varam, svakih 1000km) i to od strane vlasnika.

Sto se tice potrosnje, ne znam u kojem si katalogu nasao podatak da B&W trosi 3.3 litre?
Inace, sjecam se tog slucaja sa peugeotom. :)

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #51 : 02 Svibanj, 2007, 11:25:49 »
CRKLA MI BRAVICA NA KYMCU.(prije cca. 10 dana) problem je u tome što je ta bravica duša skutera i na njoj su sve komande (svi pretinci, gorivo,kontakt.) sada mi je skuter parkiran u garaži i neznam kako da ga otpeljam na servis...
kada sam zvao servisera rekao mi je da on nema vremena doći po skuter! :dontknow: skuter je još godinu dana pod garancijom. Šta da radim? :dontknow: frend mi ima kombi ali njega nema već 2 tjedna...
MOLIM POMOĆ! :help:
P.S. GURANJE BAŠ I NIJE NEKO RJEŠENJE...

   Definitivno si u nezgodnoj situaciji. Iako jamstvo podrazumijeva da ti dovedes skuter do servisa, mislim da ti je serviser definitivno trebao izaci u susret. Mi smo za Krk kupili jedan rabljeni kombi za takve stvari, i kad treba uskocimo, ali to je samo lokalno.
   Da sad ne peremo po pojedinim serviserima, jer ima servisa i servis, poslat cu ti private poruku sa prijedlogom rjesenja.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #52 : 02 Svibanj, 2007, 12:02:14 »
Kada je meni kreapo peugeot (u ZG), nazvao sam servis Karmat i oni mi dali broj lika s kombijem, koji mi je za 80 kn u sat vremena preveo skut do servisa... Inače, Karmat je ovlašteni diler i serviser ya Kymco... i izvrsno radi... Vjerojatno se takav kombi prijevopz može organizirat i u Rijeci...
a kaj se Mrcine tiče... jučer je bio s nama na izletu i prošao sa skuterom 80 km, bez i najmanjeg kvara! Dakle, nije sve tako crno...  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #53 : 02 Svibanj, 2007, 14:29:36 »
Kada je meni kreapo peugeot (u ZG), nazvao sam servis Karmat i oni mi dali broj lika s kombijem, koji mi je za 80 kn u sat vremena preveo skut do servisa... Inače, Karmat je ovlašteni diler i serviser ya Kymco... i izvrsno radi... Vjerojatno se takav kombi prijevopz može organizirat i u Rijeci...
a kaj se Mrcine tiče... jučer je bio s nama na izletu i prošao sa skuterom 80 km, bez i najmanjeg kvara! Dakle, nije sve tako crno...  :toothy9:

ma, razumijem ja i mrcinu... nije ugodno kupiti novu stvar pa imati sranja...
Zao mi je samo kad ispada da sve boli ona stvar, i da im je bitno samo uzeti pare i nestati, sto je apsolutna neistina, jer dobro znam kkoliko krvarimo za taj posao...

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #54 : 02 Svibanj, 2007, 15:02:40 »
jučer sam pričao Mrcini kako izgledaš jaaako ispaćeno i da je to sigurno od posla. nije mi vjerovao. eto, takav je on!  :drunken_smilie:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Nova odiseja : Muka po Kymcu
« Odgovori #55 : 02 Svibanj, 2007, 22:16:41 »
možda sam več u startu trebao kod zamjene glave vam reč da mi date novi proizvod jer ovaj je manjkav ali nisam.
sad nakon ovog testiram motor jer puknuta svječica može utjecati na potrošnju i snagu motora, te ako bu potrošnja veča od napisane u prospektu gdje piše 3,3 l/100km znate što vas može snači, ako neznate pitajte gospodu u pežou kako su to prošli. oni su ipak firma puno respektabilnija u rh od vas pa su izgubili sud.
g. odin ili kako drukčije da vas zovem jer vas nisam imao prilike upoznati bili bi lijepo da smanjite intenzitet prepucavanja preko neta jer ipak ja poznam g.Vojtu(filipatinoviza) i znam da je zajebant i da voli provocirati iz zezancije pa ga ne shvačam ozbiljno a što se može zaključiti iz odgovora na njegove postove.
pozdrav od NEZADOVOLJNOG KUPCA.

meni nije na kraj pameti polemizirati s tobom, niti se prepucavati, ti si u biti taj koji stalno sipa zuc na sve strane, ja pokusavam spustiti na loptu na zemlju.
Pogotovo u ovom threadu, ssve je napisano dobronamjerno.
FYI, svjećica je potrošni materijal, i u uputama lijepo piše da ju je potrebno redovito kontrolirati (ako se ne varam, svakih 1000km) i to od strane vlasnika.

Sto se tice potrosnje, ne znam u kojem si katalogu nasao podatak da B&W trosi 3.3 litre?
Inace, sjecam se tog slucaja sa peugeotom. :)


evo sad ču ti napisati riječi servisera" nemoj šarafiti po motoru jer čemo ti ukinuti garanciju " kraj citata.
tko tu koga, ja iznevjeren slušam servisera i ovdje čitam tvoje riječi. ako ču ja mijenjati samostalno svječicu i provjeravati njenu ispravnost čemu služi garancija.
garancija vrijedi na sve dijelove pa tako i na svječicu koja je potrošni materijal i koja se mijenja na koliko km tu slobodno nadopuni.
svječica treba izdržati koliko km pa ju zamijeniti preventivno 3000km ne 6000km ako je potrebno, što to govori da ona treba trajati minimalno 6000km.
g.odin ja se ovdje ne prepucavam sa vama samo želim da se ovo evidentira da drugi znaju da naši servisi svi, ne samo karmat a u suradnji sa prodavačima i uvoznicima nemaju baš neku politiku kojom če kupci biti zadovoljno usluženi.
ja sam na početku več rekao da kad sam zaprijetio garantnim rokom za servis da se tek onda našao dio za servis mog skutera, te vaši famozni odgovori(ne vas direktno več vaših uposlenika, a što kupca iritira)da je dio na granici 14 dana a u razgovoru sa djelatnicima carine isti su se nasmijali i rekli da takve stvari rješavaju promptno. čekajuči da mi se skuter popravi prvi puta skoro sam dobio mlade a to nije korektno ni od vas no od servisa. kaj sam tada trebao doči u dučan i reči moj skuter nevalja hoču drugi a ovaj šaljite kud hočete.
sada razmišljajuči trebao sam to i napraviti te možda sad nebih imao skuter koji troši kao automobil peuget
Kada je meni kreapo peugeot (u ZG), nazvao sam servis Karmat i oni mi dali broj lika s kombijem, koji mi je za 80 kn u sat vremena preveo skut do servisa... Inače, Karmat je ovlašteni diler i serviser ya Kymco... i izvrsno radi... Vjerojatno se takav kombi prijevopz može organizirat i u Rijeci...
a kaj se Mrcine tiče... jučer je bio s nama na izletu i prošao sa skuterom 80 km, bez i najmanjeg kvara! Dakle, nije sve tako crno...  :toothy9:

ma, razumijem ja i mrcinu... nije ugodno kupiti novu stvar pa imati sranja...
Zao mi je samo kad ispada da sve boli ona stvar, i da im je bitno samo uzeti pare i nestati, sto je apsolutna neistina, jer dobro znam kkoliko krvarimo za taj posao...


je filipe nije tako crno ali meni se crni pred očima jer sve što sam prošao nije vrijedno živaca koje sam potošio a što mogu posvjedočiti mr j, eladio i još neki ljudi kad me je sad skut ostavio a zapravo nije bio on več svječica.
bio sam bijel ko plahta i spreman i da ga zapalim zbog svih sranja koje mi je priuštio.
odin sve u svemu ti kad kupiš nešto očekuješ da radi a ne da zajebava a kad to krene onda se riješavaš pokvarenog ako se nemože popraviti zamijeniti.sad skuter ide ali on nije ono što sam kupio njemu fali snage koja je odjahala sa prvom glavom a to se nesmije dešavati.
ta mašina je najjača na 8000 okretaja ,ali ja tu snagu ne osječam, treba mu pola hladne godine i benzina da krene, pa što misliš koliko mu treba da krene na 8000 okretaja dobrih 30 sekundi praznog hoda, hej to nije to.
zašto ti to govorim , zato jer ovaj skuter se krpa da radi do kraja garancije a to nije usluga nego prijevara.
ako ja kažem da nešto struže oko zadnjeg kotača onda to i serviser mora pregledati,svaka čast gazdi karmata dobro radi ali ovo nije posao ovo je šlepanje. servisira on skutere sve u šesnaest kad je lova u pitanju a garancija mani me se. mogu to razumijeti jer tada ide lova iz njegovog džepa, ali opet sve se slomi na leđima kupca jer loše odrađen posao detektira se daljnjim kvarovima.
i ovako i onako skut če promijeniti vlasnika, nisam zadovoljan njime jer sam razočaran i vidim da mi niš drugo ne preostaje.
pozdrav.
Piaggio X9 250  Black Box