Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Uspio sam!  (Posjeta: 619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Uspio sam!
« : 16 Svibanj, 2009, 19:58:20 »
Posto sam imao problem sa rupom trebo mi tvrdi centralni (malossi zuti) nije ga nigdje bilo kupit uspio sam od runnera stavit serijski i to ovako: posto mi je delta upadne bez problema a kad bi imo serijsko trebalo bi 1,5 mm skinut mesa tamo dje opruga dode to tokar moze zatim sam stavio feder i na polutke dole gdje je onaj metal sto drzi opruku stavio plastticni sto dode kod runnera stim da sa mu kraj malo odrezao da fino sjedne i to je leglo bez problema motor odvaja nenormalno i puni extra nisam izgubio nista krajnje! setup mi je:mhr replicaspuh,gus,multivar,3,7 rolice,delta zuti federcici na sredini,17,5,lamelice,red sponge,kevlar ja sam pre zadovoljan pa ako netko ima neki problem kao sto sam mu ja sve se da rijesit!
pozz!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Uspio sam!
« Odgovori #1 : 16 Svibanj, 2009, 20:04:28 »
gdje si imo rupu u ubrzanju ?? da nije i to kod mene problem kdo mene dodje do 60-70km/h brzo a do max slabo ide ...i jos je max 90...znaci i ona je slaba...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Uspio sam!
« Odgovori #2 : 16 Svibanj, 2009, 20:24:42 »
ja sam na minarelli masinu pripaso od runnera serijski centralni

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Uspio sam!
« Odgovori #3 : 16 Svibanj, 2009, 22:13:20 »
samo si stavio platiku ko torsion plastikica i piaggiov centralni koji je malo tvrdji nego minarellijev i to je to :icon_thumright:

tak je meni bio slozio aprilija top :icon_biggrin: