Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: temp vx 125?!  (Posjeta: 897 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
temp vx 125?!
« : 18 Travanj, 2009, 02:21:03 »
koja je normalna radna temperatura vx-a?meni se nakon 10-15 min kazaljka popne skoro na pola!jel to normalno ili???

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: temp vx 125?!
« Odgovori #1 : 18 Travanj, 2009, 02:54:40 »
da...skroz normalno..malo manje od pola  :toothy9:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: temp vx 125?!
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2009, 11:03:58 »
mozda su ti malo kazaljke poremecene... Sta se tice temperature, ako se ne pali ventilator nema brige!
@sven skini termostat pa ga malo ocisti mozda od nakupina kamenca slabo sljaka...
4t

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: temp vx 125?!
« Odgovori #3 : 18 Travanj, 2009, 14:01:51 »
mozda su ti malo kazaljke poremecene... Sta se tice temperature, ako se ne pali ventilator nema brige!
@sven skini termostat pa ga malo ocisti mozda od nakupina kamenca slabo sljaka...
budem probao skinut i ocistit pa cemo vidjet dali ce bit promjena...hvala :headbang:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: temp vx 125?!
« Odgovori #4 : 18 Travanj, 2009, 14:47:34 »
ako budes imao problema sa temperaturom skini termostat, to je ljeti efikasno. Onda voda cilkulira cijelo vrijeme sistemom, i cijelo vrijeme hladi. To je jedan od nacina da se ljeti rijesi pregrijavanje. Ali onda moras onaj poklopac mali od termostata malo sa diht masom namazat ili skrojit dihtung da voda ne pusta. Ovaj nacin zimi ne vrijedi jer ti motor tesko postize radnu temp, pogotovo kada brzo vozis.
4t

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: temp vx 125?!
« Odgovori #5 : 19 Travanj, 2009, 14:07:40 »
btw s cim mogu ocistit termostat?ne vjerujem da obicnom vodom jer necu uspijet skinut kamenac... :icon_scratch:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: temp vx 125?!
« Odgovori #6 : 19 Travanj, 2009, 14:35:09 »
btw s cim mogu ocistit termostat?ne vjerujem da obicnom vodom jer necu uspijet skinut kamenac... :icon_scratch:
prbaj onim sredstvima za skidanje kamenca, sta stara koristi, mozda nitro razredivac. ali ako ti termostat radi gore dolje (stisni prstom onaj pipak) onda ti je sve u redu.
4t

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: temp vx 125?!
« Odgovori #7 : 19 Travanj, 2009, 15:13:58 »
stavi ga na pec il nes i zagrij ga da se otvori i onda u antifriz da se zatvori pa ces vidjet kak funkcionira :glasses2: