Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: JET Kacige  (Posjeta: 2343 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Piaggio X9 250  Black Box

Offline zgubidan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 116
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Luna vision2
Odg: JET Kacige
« Odgovori #1 : 16 Travanj, 2009, 01:19:39 »
Mala ispravka.  :toothy3: Nisu JET nego MODULARNE kacige gledao sam i ja točno te tri su mi bile uži izbor.

NOLAN n-43 air u bim-u Zagreb Tel 014613 504* 1372kn Dvobojna i 1317 jednobojna za keš.(ja svoju platio 1560 kn u Osijeku kod škare.)Po meni najbolji model pa sam i kupio i zadovoljan sam.
Unutrašnjost se lako skida i pere,ima unutarnji vizir za sunce,Lagana je za nositi i lako se skida nastavak za bradu.Doslovce u 2 sekunde.
Vizir je dubok i kada se skine nastavak dobro štiti od vjetra.Jedini nedostatak koji sam uočio je da se malo magli vizir.
Ima i n-com i otvore za zrak koji super funkcioniraju.Vizir se skida bez ključa.Ja kupio bijelu jednobojnu :toothy9:

GIVI x-0.1 2200kn picollo racing split tel 021 326 677 (oni su igeneralni uvoznici za givi.)
Uživo izgleda ogromno!Više liči na neku za motocros.Zbilja ogromna kaciga,s njom bi izgledao kao bumbar. O0
Imaš i model x-0.6 mala je razlika.

AIROH AVENUE auto moto sport zg tel 013772 920*1290 kn.Nisam vidio u živo pa nemogu suditi.
Meni se činila nekako svemirski pa sam odustao,a i nema neku zaštitu od vjetra ako se misliš voziti i kada zahladi.
Uz nju obavezno podkapa za zimu.
AIROH MATHISESE vrlo slična kao i AVENUE ali je flip-up U Rijeci ave trgovina1380 kn.

Nadam se da sam pomogao. :laughing7:
« Zadnja izmjena: 16 Travanj, 2009, 01:22:19 zgubidan »