Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tp tpr cikno!  (Posjeta: 3004 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
tp tpr cikno!
« : 14 Travanj, 2009, 12:56:13 »
e ovako imam tp tpr piaggio lc u kombinaciji sa c20 i vec se vozimo na njemu 400-500km i odjednom je stao sad neznma dali je klip ili karika al iso je brutala i jos nesto kad bi stavio klip od duo+ motor bi duze trajo i manje se vrtio jel trebam glavu mijenjat za drugi klip.
« Zadnja izmjena: 14 Travanj, 2009, 12:58:19 tomof10 »

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #1 : 14 Travanj, 2009, 12:58:51 »
promjer klipa ti u teoriji odgovara al nemoj stavljat klip od gusa na alu..

kad je složen taj kit?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #2 : 14 Travanj, 2009, 13:02:05 »
ima 2 tijedna da je slozen!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #3 : 14 Travanj, 2009, 13:03:44 »
pa jel ima kompresije?

sa due+ klipom nebi ništa dobio što se tiče okretaja, jer i dalje ostaje isti cilindar i isti timinzi.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #4 : 14 Travanj, 2009, 13:06:14 »
a zasto da nestavim klip bili bila neka velika razlika u snaz jer sad je okido 180 samo tako i da nije se pregrijo i jos imam hladnjak od 180 a i on ia modular glavu al mislim da mi je propiso diftung izmedu cilindra i bloka i mislim da mi je usla voda u cilindar i da je klip otiso.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #5 : 14 Travanj, 2009, 13:09:05 »
kompresiju ima al slabu neznam kako bi ti to opiso i nedavno kad sam ga upalio izbacivo je vodu iz spuha i potom mislim da je diftung sve zasro!

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #6 : 14 Travanj, 2009, 13:14:16 »
kompresiju ima al slabu neznam kako bi ti to opiso i nedavno kad sam ga upalio izbacivo je vodu iz spuha i potom mislim da je diftung sve zasro!

otvori pa vidi  :jerk:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #7 : 14 Travanj, 2009, 13:16:39 »
otvori pa vidi  :jerk:
to znam i ja!

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #8 : 14 Travanj, 2009, 13:39:09 »
to znam i ja!

pa barem ti je to jednostavno meni je masina svako malo dole i jos s gustom da vidim kakvo je sve stanje    :hello:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #9 : 14 Travanj, 2009, 14:09:33 »
a zasto da nestavim klip bili bila neka velika razlika u snaz jer sad je okido 180 samo tako i da nije se pregrijo i jos imam hladnjak od 180 a i on ia modular glavu al mislim da mi je propiso diftung izmedu cilindra i bloka i mislim da mi je usla voda u cilindar i da je klip otiso.
zato šta ne ide karika od gusa na aluminij... razlike vjerovatno da nebi ni bilo
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #10 : 14 Travanj, 2009, 14:41:03 »
stisneš kurblu, ako propada nema kompresije, znači pušta negdje

ako su dihtunzi propišali i voda ulazi u cilindar to više neš upalit.

znači mašinu skidaš sa nosača i stavljaš na stol. skidaš glavu i cilindar, utvrdiš stanje pa onda nas ovdje pitaš.
Jer telekinetikom ti mi nemožemo vidjet u mašinu i reć kako i šta...  :icon_thumright:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #11 : 14 Travanj, 2009, 16:14:53 »
stisneš kurblu, ako propada nema kompresije, znači pušta negdje

ako su dihtunzi propišali i voda ulazi u cilindar to više neš upalit.

znači mašinu skidaš sa nosača i stavljaš na stol. skidaš glavu i cilindar, utvrdiš stanje pa onda nas ovdje pitaš.
Jer telekinetikom ti mi nemožemo vidjet u mašinu i reć kako i šta...  :icon_thumright:

točno to,a one nebuloze s smanjenim obrtajima i dužim trajanjem neću komentirat nečudi me zapravo da ti je zaribo kad takvo "znanje" imaš...Nema klip veze s obrtajima ;),a klip od TPR-a i novog due+a mi se čini da su vrlo slični,barem na minarelliju,sad promjer sigurno nije isti jer je TPR 47,6 a due 47,ali klipovi izgledaju isto kad su novi na stolu,sad da su potpuno isti nebi dao ruku u vatru za to...
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #12 : 14 Travanj, 2009, 16:15:05 »
kurbla ne propada ima kompresije silu sve je uredu al kad sam skno svijecicu i zakurblo izbaciva vodu al ima kompresije i ko prvi dan sad da skinem kit i sve fino zamezem diftung masom ostavim da se osusi i znam na kojem mjestu pusta hoce li upalit?

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #13 : 14 Travanj, 2009, 16:31:19 »
ma ja dajem ruku u vatru da uopce ni nema nist od tog setupa... jer kao prodavao je pa je prodao SVE djelove za cca. 5 sati sto je oglas bio tamo... sad et kao sve to tu...

uzmi i skini pa pogledaj a ne tu zaje*** na forumu sa glupim pitanjima i zakljucima

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #14 : 14 Travanj, 2009, 16:35:27 »
jel ista glava od tpr-a za piaggio i minareli?pitam zato jer jedan lik tvrdi da su iste.zelim samo provjerit :D

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #15 : 14 Travanj, 2009, 16:42:12 »
ako ti je pustao vodu laganini kroz spuh onako kapljice onda ti dihtunzi nisu sjeli dobro i pustalo ti je vodu laganini.  meni nisu bili dobro dihtunzi i kapalo mi je kroz spuh laganini i jean dan mi je puknula voda u kadici i ugasio se...nisam ga mogao uopce zakurblati...i ja doma skidao spuh i antifriz pljasss iz cilindra :toothy3:

skinuo glavu cilindar i sve puno vode bilo, uso antofriz i u radilicu al srecom ne puno.ocistio sve, posusio krpom pobriso iz radilice antifriz, nove dihtunge i GASSS :icon_thumright:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #16 : 14 Travanj, 2009, 18:11:59 »
jel ista glava od tpr-a za piaggio i minareli?pitam zato jer jedan lik tvrdi da su iste.zelim samo provjerit :D

Nisu iste zato jer je navoj za senzor temperature drukčiji,drukčije je razmak rupa vjerojatno za 4 glavna šarafa cilindra,možda su jedino dihtunzi isti,a i geometrija glave vjerojatno nije ista.
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #17 : 14 Travanj, 2009, 19:17:31 »
jel ista glava od tpr-a za piaggio i minareli?pitam zato jer jedan lik tvrdi da su iste.zelim samo provjerit :D

nisu iste glave jer nije isti razmak brezona na pia i mina
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #18 : 14 Travanj, 2009, 22:02:25 »
evo prvo vpucku koji sere previse evo mu dokaz da imam kit




 ii da kad se pali bio bi izbacio 2 velike fleke vode sutra cu to rastavit i rijesit.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: tp tpr cikno!
« Odgovori #19 : 14 Travanj, 2009, 22:09:27 »
da ne otvaram novu temu imam malaguti f10 dole naveden setup i imam rupu u ubrzanju 20-40km tu negdje kad dam gas na startu ondan dobro puni a kad jee neka uzastrana i ispred mene je auto a ja se prije toga zaletio uzastranu i da ne udarim auto zakocim malo i dam ponovo full gas on se jedva vuce i koda fals zrak vuce ja sam sve to provjerio nije al kad prede 40 ondan sastavi ko lud i puni do kraja extra samo mi postoji ta rupa drugo nista bili mozda valjalo da stavim zuti centralni posto je on tvrdi od bijelog pa bi bolje odvajalo dali je to rijesenje?