Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti problem.  (Posjeta: 628 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ludikure

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 166
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Sr150
Malaguti problem.
« : 11 Travanj, 2009, 11:39:56 »
Nedavno sam otvoriotemu u kojoj sam se izjasnio da imam problem sa malgutiem firefoxom f15, problem je u tome sto nece ne brjegu ic, dok je hladan jos nekako vuće, po ravnom ide odlično. Neki članovi ovog foruma su mi rekli da pogledam remen rolice. Promjenio sam rolice, remen je ok, svjecica je nova, ocistio sam filter, no i dalje isti problem.  Sad sve vise mislim da je problem u kuplungu ili zvonu.
Mislimj to ovih dana slagat po ćemu mogu prepoznat istrošenost zvona i kuplunga. Pretpostavjam da istrošenost feroda na kuplungu moze utjecat na to. Pa me zanima kolka bi bila normalna debljina tih feroda i koja je najmanja dopuštena debljina. Ako sam u necem pogrješio ispravite me.  Ili ako mozda mislite da je u necem drugo problem slobodno recite. Unaprjed hvala.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Malaguti problem.
« Odgovori #1 : 11 Travanj, 2009, 11:48:26 »
mozda imas pretvrde fedrice na kvacilu?
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malaguti problem.
« Odgovori #2 : 11 Travanj, 2009, 11:50:27 »
Nedavno sam otvoriotemu u kojoj sam se izjasnio da imam problem sa malgutiem firefoxom f15, problem je u tome sto nece ne brjegu ic, dok je hladan jos nekako vuće, po ravnom ide odlično. Neki članovi ovog foruma su mi rekli da pogledam remen rolice. Promjenio sam rolice, remen je ok, svjecica je nova, ocistio sam filter, no i dalje isti problem.  Sad sve vise mislim da je problem u kuplungu ili zvonu.
Mislimj to ovih dana slagat po ćemu mogu prepoznat istrošenost zvona i kuplunga. Pretpostavjam da istrošenost feroda na kuplungu moze utjecat na to. Pa me zanima kolka bi bila normalna debljina tih feroda i koja je najmanja dopuštena debljina. Ako sam u necem pogrješio ispravite me.  Ili ako mozda mislite da je u necem drugo problem slobodno recite. Unaprjed hvala.


Slušaj ovako. Kupila mi cura rabljenog F12 Phantoma i ista stvar je kao i kod tebe. Kad ću imati priliku rastavit ću polutke da vidim da li su iste kao i u Aeroxa jer sam sve živo isprobao i nikako neće u brijeg jer mu drastično padnu okretaji. Stavio sam žuti centralni na postojeće 5,5 rolice i puno je bolje, ali nije to to...  :nono:

Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: