Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: swap-sp180->derbi  (Posjeta: 980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
swap-sp180->derbi
« : 04 Travanj, 2009, 18:50:19 »
naci ak imam masinu bez instalacija od spa,i derbi,kaj mi jos sve treba...uz instalacije kaj za njih jos moram kupit da budu skroz kompletne...jel treba nosac od spa,sajla od gasa...neznam kaj jos treba...i da na derbiju je piaggio masina seriski ...imam priliku to zajedno nabavit pa me zanima et :laughing7:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: swap-sp180->derbi
« Odgovori #1 : 04 Travanj, 2009, 20:44:43 »
kaj niko nezna :toothy3:

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: swap-sp180->derbi
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2009, 21:11:43 »
naci ak imam masinu bez instalacija od spa,i derbi,kaj mi jos sve treba...uz instalacije kaj za njih jos moram kupit da budu skroz kompletne...jel treba nosac od spa,sajla od gasa...neznam kaj jos treba...i da na derbiju je piaggio masina seriski ...imam priliku to zajedno nabavit pa me zanima et :laughing7:

treba nosace preradit,sajla od gasa netreba,instalacije trebaju,hladnjak veci moras rijesit isto ima puno posla a ako ti se da samo daj
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: swap-sp180->derbi
« Odgovori #3 : 04 Travanj, 2009, 21:21:31 »
treba nosace preradit,sajla od gasa netreba,instalacije trebaju,hladnjak veci moras rijesit isto ima puno posla a ako ti se da samo daj

cek kaj nemrem det nosac od spa i bok...necu preradivat seriski stavit cu od spa i bok...za kiler znam...naci instalacije...jel trea kaj brikat žice

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: swap-sp180->derbi
« Odgovori #4 : 04 Travanj, 2009, 21:29:57 »
nepase  ;D
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja