Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Program za obradu slika  (Posjeta: 1567 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Program za obradu slika
« : 31 Ožujak, 2009, 20:33:31 »
Trebam neki program za obradu slika, tj. za ispričnice, osobne i slično.. Sve osim photoshopa!

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Program za obradu slika
« Odgovori #1 : 31 Ožujak, 2009, 21:14:47 »
Ostaje ti paint koji je dosta moćniji ako imaš Windows7 te besplatni paint.NET http://www.paint.net/  za koji ti trebe net.framework.

Nemoram ti spominjat kako to što radiš nije zakonito u nijednom pogledu te ako te netko uhvati da imaš krivotvorenu ispričnicu lako ti se desi da frkneš iz škole (bar je tako kod nas bilo) a da ne spominjem ako te murja uhvati s lažnom osobnom da ti negine dobrana kazna a ako si punoljetan i malo žešće stvari zbog krivotvorenja službenog dokumenta...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Program za obradu slika
« Odgovori #2 : 31 Ožujak, 2009, 21:29:40 »
Corel Draw X13.. :icon_thumright:

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Program za obradu slika
« Odgovori #3 : 31 Ožujak, 2009, 21:35:12 »
Corel Draw X13.. :icon_thumright:

A jesi car, neće photoshop ni pod razno i ti mu spominješ corel!  :icon_tongue:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Program za obradu slika
« Odgovori #4 : 31 Ožujak, 2009, 22:45:08 »
Ostaje ti paint koji je dosta moćniji ako imaš Windows7 te besplatni paint.NET http://www.paint.net/  za koji ti trebe net.framework.

Nemoram ti spominjat kako to što radiš nije zakonito u nijednom pogledu te ako te netko uhvati da imaš krivotvorenu ispričnicu lako ti se desi da frkneš iz škole (bar je tako kod nas bilo) a da ne spominjem ako te murja uhvati s lažnom osobnom da ti negine dobrana kazna a ako si punoljetan i malo žešće stvari zbog krivotvorenja službenog dokumenta...

ma znam ja to.. netreba meni ni ispričnica jer imam dobru doktoricu, a punoljetan sam pa netrebam osobnu.. nek trebam sredit jendnu iskaznicu frendu za nogometni klub iz 18 županijske lige..