Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cagiva City 50  (Posjeta: 4182 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ComBBBi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 Pure Jet
Cagiva City 50
« : 02 Ožujak, 2007, 11:58:39 »
Kupio sam od frenda Cagivu City (na slici), nije nes posebno, ali dobio sam ju za male novce, a ide sloidno makar je 94. godiste... Uglavnom, htio bi je malo sredit. Zasad sam samo busio dizne (sad su 87.5), i stavio RMS gljivu, ide bolje nego prije! Ali frend mi je predlozio da stavim tvrdji feder kvacila, sportsku radilicu i lakse rolice! Zanima me samo gdje da nabavim dimenzije toga, a da ne kopam po motoru i nosim dijelove tamo... Ako netko ima koristan savjet, hvala! Poz svima... :hbusa:

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva City 50
« Odgovori #1 : 02 Ožujak, 2007, 12:13:12 »
ja neam pojma ni koji je to motor,pa stoga neznam ni kakvih djelova za to ima ako ih uopce ima


mozda netko zna

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Cagiva City 50
« Odgovori #2 : 02 Ožujak, 2007, 12:20:31 »
Pozdrav i tebi a pošto si novi predstavi se ekipi s forumu dolje u temi "Kutak za nove članove".
Evo ovako,sve ti ovisi koliko love misliš uložit jer djelova za tvoj skut ima dosta(mislin na djelove za friziranje).
Skuter će ti najbolje ići ako staviš kit od 70 ccm,sportski variomat,sportski auspuh  i veći karburator(ako je potrebno,jer s većim nećeš dobiti puno) i kad sve to iskombiniraš skuter će ti ić trostruko bolje nego sada.
Variomat-možeš uzeti Malossi Multivar(njega možeš uzeti skoro na svakom kantunu,a performanse su mu dobre,dobiješ dosta na ubrzanju i nešto konačne brzine a košta ti oko 450 kn) ili Polinijev Speed Control(ima nešto bolje performanse ali neznatno,košta ti malo jeftinije od Malossija)Ja bih se ipak odlučio za Malossija jer ga većina ima i to ti je provjerena kvaliteta.http://www.scooter-attack.com/index2.php?lang=e
E sad kako ti misliš frizirat skuter to se ti moraš izjasnit da bi ti mi mogli dalje pomoć jer imaš 3 stupnja friziranja:

1.Ovo bi ti išlo na serijalu: 7-8 ks

Auspuh- leovinci zx, leovinci rr, arrow performer, gianelli sport pro 6, yasuni Z.
Variomat- malossi multivar, top performances.
Kuplung- samo stavi npr. Polini ili malossi federe srednje tvrdoče (serijski motori imaju jako puno premekane federe na kuplungu).
Karburator- može ostati serijski jer sa većim se neće dobiti jako puno. Ali ako postoji potreba stavi dellorto 17.5. Nema smisla veći stavljati ako nećeš kit stavit jednog dana.
Remen- orginal ili top performances
Radilica- serijska

2.Ovdje spada osnovni tuning pomoču cilindra. I normalno svega ostalog već navedenog. 8-10 ks

Kit- top performances trophy 70, malossi sport 70, polini base 70
Auspuh- polini funky, leovinci rr, technigans rs 70
Variomat- malossi multivar, top performances.
Kuplung- malossi fly clutch, ili serijski
Karburator- dellorto 17.5 ili 19
Remen- Top performances
Radilica- mjenjajte ležajeve na radilici ako ima puno kilometara cca 20000. Ali cjelu radilicu nije potrebno mjenjati. Ako baš želite onda top performances ili rms

3. srednja klasa, klasa prije najjaće (midrace) 11-15 ks

kit- polini corsa 70, top performances due+,stage 6 racing (himidrace)
Auspuh- polini for race, top perf. Nardo,c126,R1200,
Variomat- malossi multivar i polutka ako imaš novca, ali i bez radi polutke radi odlično, top performances, polini speed control + speed drive polutka obavezno.
Kuplung: malossi delta clutch i polini speed clutch
Karburator: dellorto 19 – 21.
Remen: polini, polini kevlar, top performances, malossi kevlar
Radilica: top performances, rms, mecc eur.

4. High-End klasa najjača i najskuplja. Ovdje je jako skupo održavanje i ne traje jako puno19-22 ks

Kit- Polini Evolution, Malossi MHR ,Malossi MHR Team
Auspuh- Polini Evolution, Malossi MHR, Malossi MHR Team, Yasuni 21, Kundo F1
Kuplung - Malossi MHR Delta-Clutch, Polini 2G
remen -Malossi MHR overrange, Polini evolution
Variomat - Malossi MHR Overrange, Polini Evolution + evolution speed drive
Radilica - Malossi, Polini
Karburator Dellorto 19 - 21mm, Mikuni Tm 24

Eto izjasni se
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva City 50
« Odgovori #3 : 02 Ožujak, 2007, 12:22:06 »
mogo si mu napisat i cijene   :laughing7:

Offline ComBBBi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 Pure Jet
Odg: Cagiva City 50
« Odgovori #4 : 03 Ožujak, 2007, 00:44:34 »
Pozdrav i tebi a pošto si novi predstavi se ekipi s forumu dolje u temi "Kutak za nove članove".
Evo ovako,sve ti ovisi koliko love misliš uložit jer djelova za tvoj skut ima dosta(mislin na djelove za friziranje).
Skuter će ti najbolje ići ako staviš kit od 70 ccm,sportski variomat...
E hvala ti, neznam kako da ti se oduzim! Ja sam, naravno, jos pocetnik i imam iskustva voznje na motoru godinu dana... Nemislim stavljat kit jer bi se motor razletio (94. godiste je i ima oko 8000 km)... Uglavnom, hvala ti! Pozz

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Cagiva City 50
« Odgovori #5 : 03 Ožujak, 2007, 14:10:57 »
Pozdrav i tebi a pošto si novi predstavi se ekipi s forumu dolje u temi "Kutak za nove članove".
Evo ovako,sve ti ovisi koliko love misliš uložit jer djelova za tvoj skut ima dosta(mislin na djelove za friziranje).
Skuter će ti najbolje ići ako staviš kit od 70 ccm,sportski variomat...
E hvala ti, neznam kako da ti se oduzim! Ja sam, naravno, jos pocetnik i imam iskustva voznje na motoru godinu dana... Nemislim stavljat kit jer bi se motor razletio (94. godiste je i ima oko 8000 km)... Uglavnom, hvala ti! Pozz
ma nemaš problema,tu smo da pomognemo.Što se tiče kita ja ti ga isto nebi stavlja jer razletila bi ti se mašina sigurno ako nebi napravio veliku generalku ato ti se i ne isplati baš.Sad stavi auspuh i variomat i to lipo poštelaj i dosta ti je.Ić će to dosta dobro :notworthy: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!