Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?  (Posjeta: 85959 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #200 : 05 Svibanj, 2007, 20:24:18 »
Isprobaj Trekkera i puno ces si pomoci :icon_thumright:
Solidan skuter, premda nije bas za tvoju namjenu  :toothy3:

Zracno je hladjen, malo je slabiji nego vodeni, ali je jednostavniji za odrzavanje, iza ima bubanj sto je mali -...

Nije bas jak na cijeni skuter, ovaj ce ti morati nadoplatiti jos dosta...

« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2007, 20:30:25 SlowRider »

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #201 : 07 Svibanj, 2007, 05:10:01 »
i dobro pazi: trekkera je bilo različitih veličina rame... da ti ne uvali dječji! nije to loš skut, ali je više za zabavu, nego za svakodnevnu uporabu. sjećam se da ih je bilo na popustu i da nisu znatno cijenom premašivali 10K kn, s koferom u kompletu...
« Zadnja izmjena: 20 Svibanj, 2007, 04:30:16 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #202 : 07 Svibanj, 2007, 08:50:20 »
u pizzeriji bas na britancu imaju 2 ili 3 trekkera, itekako služe svrsi, odlično idu, udobni su preko rupa, dečki s njima rade more kilometara i dosta su lagani pa im krajnja ide i više od 70.. ima normalnu vilicu napred, bubanj koči solidno..
ako ne patiš na izgled i ne zanima te tuning (makar je hac to potpuno opovrgnuo), to je čisto solidan skut, radije bi njega imao nego SF-a..

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #203 : 07 Svibanj, 2007, 10:49:09 »
ima kotače 10, s mesnatim gumama... no, to je ipak dosta malo... pa bubanj, hladjenje.... ne bih dao vise od 5000 - 6000 za njega, ovisno o stanju za navedeno godište...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #204 : 07 Svibanj, 2007, 12:01:41 »
ma ja bi u da 5000 kuna,više mu i ne vridi
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #205 : 16 Svibanj, 2007, 23:09:30 »
ej ljudi,jos se nisam uspio rijesiti auta...imam hrpu problema,auto je kod majstora,tak da ga nisam uspio prodati...

no nesto sam drugo odlucio..sutra zovem auto skolu i vjerojatno upisujem A kategoriju...posto imam B, to ce biti brzo gotovo...i onda kredit nekih 2000-2500 eura, i kupiti nesto jače...

e sad,neznam ni sam sta bi htio..tj,znam,htio bi nesto sto ide,zelja mi je voziti nekog sportaka, mozda i cak 500ccm...
no neznam kak bi to odrzavao i tocio,makar mi je to velika zelja...zato se odlucujem na skutera do nekih 200-250 ccm..
i to hocu skuter koji ce ljepo ici (netreba nesto specijalno brzo), no koji ce malo trositi,a jeftin za brigu i odrzavanje (mozda 4-taktni)... i naravno, da bude udoban,jer s njim planiram se stalno vozikati,tj. da mi zamijeni automobil...

vidim da ima dosta ponude,nekak mi za oko zapeo runner 200...molim vaše ideje i savjete...tnx :icon_thumright:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #206 : 16 Svibanj, 2007, 23:33:21 »
VXR200 je jako dobar izbor ali vjerujem da za te novce mozes naci i neki veci...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #207 : 17 Svibanj, 2007, 10:23:35 »
Dodaš još mrvu i eto ti recimo Derbi GP 250 (stariji model), sad ti je oko 30 000kn, ili ako ti se više sviđa noviji model, a dalje imaš Nexus-a 250, Yamaha (koja je skuplja),...
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #208 : 17 Svibanj, 2007, 11:06:13 »
Kažu jedriličari: "Brod  (misle na jedrilice/motorne jahte) je uvijek metar prekratak !!!..."
Vidi što možeš kupit, s onim što imaš, a ako treba, odi najviše 10 % preko...
Da ti se ne dogodi financijski raspad sistema ( :laughing7: ...ali sa sljedećom plaćom ću doć "k sebi")
Sad imam čime putovat,  i to sa velikim guštom, i ne peče me savjest što sam kupio... ali je činjenica, da sam se isto tako mogao voziti za 10000 Kn manje, za 3 godine riješit kredu i za te iste 3 godine, na miru odabrat nešto veće/bolje...
ALI...  ;D (izabralo je srce, a ne pamet) ...
Tko zna što će biti za 3 godine, bolje da ja (više, nego s onim jeftinijim) uživam SAD, pa unaprijed sljedeće 3 godine...
 :biker:
Live to ride, ride to live

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #209 : 17 Svibanj, 2007, 11:39:39 »
najvise mi je problem sto mi se svaki od 200+ ccm čini odličan i dovoljno brz...

i ovak,nebih htio ici preko 20000kn...to je nekih 2500e+...

trebam nesto sto se nece cesto kvariti a da puno ne trosi,i da je udoban..od sportaka odustajem,ostao je jedino skuter...mozda kakav chooper..neznam ni sam..

navedite neke primjere

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #210 : 17 Svibanj, 2007, 12:19:05 »

trebam nesto sto se nece cesto kvariti a da puno ne trosi,i da je udoban..od sportaka odustajem,ostao je jedino skuter...mozda kakav chooper..neznam ni sam..

navedite neke primjere

Hehe.. gdje me nađe... Evo, ja uzeo 125 (Hyosung Aquila), neki kažu "igračku"-choppera, ali meni je bio ( i financijski) "plafon" kao novi... Ali osobno sam se osjećao sigurniji sa slabašnom mašinom, jer sam 30 god tjerao mopede i skuter, pa mi je ovo bio veliki iskorak...
Napomena: ako nisi navijač Hajduka, onda ignoriraj pozadinu  :icon_biggrin: , "fokusiraj" se na "motoristu", to me je IZd slikao "u prolazu" neki dan...

Jako se udobno sjedi, čak mi je i osjećaj sigurnosti jači, imaš "2 metra", tanka i upravljača, ispred sebe...
Dalje, niži je, pa ti, u usporedbi sa skuterom, noga cijelom površinom ima oslonac na tlo....
Zavisi koliko voliš "glancat", jer ovog treba malo i njegovat,  nakon što odvoziš po kiši (skutu obrišeš prednji i bočne oklope i gotovo)...
I zavisi koliko si visok... jer, preko određene visine (nemaš više kamo noge, petljaju se s volanom), ti treba i određena kubikaža (koja automatski "produžuje" cijeli motor), a za to nije dovoljan iznos koji navodiš (čak je upitno i za rabljenog)...



Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #211 : 17 Svibanj, 2007, 12:25:33 »
P.S. za "protokolarni" look nedostaju "bisage" i sissy bar (naslon za suvozačicu), ali to ću s vremenom (čitaj: s prilivom na tekućem)  ;D :happy3:
Svejedno sam (i bez tih dodataka) prošao Karlobagom, Obrovcem, Benkovcem, Kistanjem, popio piće s ekipom i vratio se doma, via Gračac-Maslenica (u jednom danu, to se podrazumijeva)...
Live to ride, ride to live

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #212 : 17 Svibanj, 2007, 12:28:27 »
gle,ja sam samo choppera naveo kao primjer,tek tako,i oni mi se svidaju,no kao prvi izbor je skuter...

upravo zvao autoskolu,1400 kn voznja,350 lijecnicki,i ok 300 kn ispiti...znaci preko 2000 kn...mislio sam da kosta manje...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #213 : 17 Svibanj, 2007, 12:31:10 »
No problem...  :icon_thumright:
Ma, da... A kat. je puno... previše...  :(
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #214 : 17 Svibanj, 2007, 12:40:32 »
P.S. za "protokolarni" look nedostaju "bisage" i sissy bar (naslon za suvozačicu), ali to ću s vremenom (čitaj: s prilivom na tekućem)  ;D :happy3:
Svejedno sam (i bez tih dodataka) prošao Karlobagom, Obrovcem, Benkovcem, Kistanjem, popio piće s ekipom i vratio se doma, via Gračac-Maslenica (u jednom danu, to se podrazumijeva)...

Zaboravio si na mali custom vjetrobran i na okruglu torbicu za alat za na prednju vilicu... :icon_biggrin:

 :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #215 : 17 Svibanj, 2007, 15:18:47 »

trebam nesto sto se nece cesto kvariti a da puno ne trosi,i da je udoban..od sportaka odustajem,ostao je jedino skuter...mozda kakav chooper..neznam ni sam..

navedite neke primjere

Hehe.. gdje me nađe... Evo, ja uzeo 125 (Hyosung Aquila), neki kažu "igračku"-choppera, ali meni je bio ( i financijski) "plafon" kao novi... Ali osobno sam se osjećao sigurniji sa slabašnom mašinom, jer sam 30 god tjerao mopede i skuter, pa mi je ovo bio veliki iskorak...
Napomena: ako nisi navijač Hajduka, onda ignoriraj pozadinu  :icon_biggrin: , "fokusiraj" se na "motoristu", to me je IZd slikao "u prolazu" neki dan...

Jako se udobno sjedi, čak mi je i osjećaj sigurnosti jači, imaš "2 metra", tanka i upravljača, ispred sebe...
Dalje, niži je, pa ti, u usporedbi sa skuterom, noga cijelom površinom ima oslonac na tlo....
Zavisi koliko voliš "glancat", jer ovog treba malo i njegovat,  nakon što odvoziš po kiši (skutu obrišeš prednji i bočne oklope i gotovo)...
I zavisi koliko si visok... jer, preko određene visine (nemaš više kamo noge, petljaju se s volanom), ti treba i određena kubikaža (koja automatski "produžuje" cijeli motor), a za to nije dovoljan iznos koji navodiš (čak je upitno i za rabljenog)...





Vidim da mi se narušavaju autorska prava... :laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #216 : 17 Svibanj, 2007, 15:20:00 »
gle,ja sam samo choppera naveo kao primjer,tek tako,i oni mi se svidaju,no kao prvi izbor je skuter...

upravo zvao autoskolu,1400 kn voznja,350 lijecnicki,i ok 300 kn ispiti...znaci preko 2000 kn...mislio sam da kosta manje...

Meni su vožnju naplatili 2000 Kn, plus ostalo...

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #217 : 17 Svibanj, 2007, 16:00:10 »
kakav to stroj imas,nexus 250?

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #218 : 17 Svibanj, 2007, 16:08:12 »
kakav to stroj imas,nexus 250?
Da, piše mu u profilu  :laughing7: ... Jako lijep motorić  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #219 : 17 Svibanj, 2007, 18:29:37 »
gle,ja sam samo choppera naveo kao primjer,tek tako,i oni mi se svidaju,no kao prvi izbor je skuter...

upravo zvao autoskolu,1400 kn voznja,350 lijecnicki,i ok 300 kn ispiti...znaci preko 2000 kn...mislio sam da kosta manje...

Meni su vožnju naplatili 2000 Kn, plus ostalo...

skupo! kod Zarkovica clanovi foruma ispod 2000kn sve zajedno!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!