Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teže rolice za X9  (Posjeta: 1687 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sime

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Piaggio X9
Teže rolice za X9
« : 12 Ožujak, 2009, 19:06:08 »
Danas sam išao malo provozati X9 na otvorenom. Ima 180ccm i max brzina je 120 što je normalno, ali se pri tom vrti na 9800 o/min, e to ne znam da li je normalno. Sumnjam da je prijašnji vlasnik stavio lakše rolice. Kad bi ja stavio teže bi li što izgubio na startu, jer sam ovako zadovoljan samo mi se čini da je 9800 o/min ipak malo previše. Na kojim okretajima ta mašina razvija max snagu?

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Teže rolice za X9
« Odgovori #1 : 12 Ožujak, 2009, 19:37:33 »
Danas sam išao malo provozati X9 na otvorenom. Ima 180ccm i max brzina je 120 što je normalno, ali se pri tom vrti na 9800 o/min, e to ne znam da li je normalno. Sumnjam da je prijašnji vlasnik stavio lakše rolice. Kad bi ja stavio teže bi li što izgubio na startu, jer sam ovako zadovoljan samo mi se čini da je 9800 o/min ipak malo previše. Na kojim okretajima ta mašina razvija max snagu?

ako ti ne ide u blokadu,ostavi tak.a ako misliš da je previše,stavi teže,izgubit ćeš malo u startu,a možda dobit max brzinu veću.a na kolko okr ti razvije najveću snagu piše ti u manualu.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline sime

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Piaggio X9
Odg: Teže rolice za X9
« Odgovori #2 : 12 Ožujak, 2009, 19:50:34 »
Teško je u vožnji čuti da li vrti u blokadu od strujanja vjetra, ali tu mi je negdje blokada, čak ni nizbrdo ne ide brže 120 km/h. Je li se osjeti gubitak u startu?

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Teže rolice za X9
« Odgovori #3 : 12 Ožujak, 2009, 19:58:37 »
Teško je u vožnji čuti da li vrti u blokadu od strujanja vjetra, ali tu mi je negdje blokada, čak ni nizbrdo ne ide brže 120 km/h. Je li se osjeti gubitak u startu?

osjetil bi da ti ide u blokadu,bez brige.cukal bi.a za teže role ne znam,ja samo idem na lakše.treba probat.al ne možeš puno zgubit,neosjetno.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.