Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Odjava skutera?  (Posjeta: 7074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odjava skutera?
« : 01 Ožujak, 2009, 17:04:44 »
trebao bih odjavit jedan skuter
 
odjava auta je 20 kn

zna li tko koliko je za skuter/motor cijena ?

dali mora vlasnik striktno dolazit ,posto je skuter na obiteljsko prezime?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #1 : 01 Ožujak, 2009, 17:37:27 »
Za skuter je isto 20kn.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #2 : 01 Ožujak, 2009, 18:45:43 »
Za skuter je isto 20kn.
potpis....
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #3 : 01 Ožujak, 2009, 18:48:22 »
odlicno  :frajer:

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #4 : 01 Ožujak, 2009, 19:06:49 »
Ubilo bi te ponit 50kn za svaki slucaj  :jerk:  ;D a vozi se bmw  :laughing7:

Tesko da ce doc vise od 20kn ako je 20kn za auto...

dali mora vlasnik striktno dolazit ,posto je skuter na obiteljsko prezime?

-Ja mislim da za ovo isto ne treba doc iskljucivo vlasnik - Ali nisam 100% siguran  :dontknow:

 Pozz  :hello:  :icon_thumright:

Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #5 : 16 Ožujak, 2009, 17:12:11 »
dajte mi recite kak se to oko kupnje motora radi...kad ti  das lovu kaj mora imat covjek da odjavi motor i kakve ti papire mora dat da ga ti kod sebe brijavis :icon_scratch:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #6 : 16 Ožujak, 2009, 17:15:58 »
Skuter moze odjavit i kupac
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #7 : 16 Ožujak, 2009, 18:52:13 »
Skuter moze odjavit i kupac
mozes mi opisat postupak kak to ide sve da znam...bilo ko ak mu se da?

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #8 : 16 Ožujak, 2009, 19:01:09 »
mozes mi opisat postupak kak to ide sve da znam...bilo ko ak mu se da?
Evo ja sam prodao auto prije 2 tjedna, pa predpostavljam da je sve isto: popunis kupoprodajni ugovor sa kupcem, odes biljezniku i ovjeris ga (to moras ti osobno, u biti osoba na koju glasi skuter), dalje sa tim ugovorom kupac moze odjavit skuter u policiji, predas mu knjizicu vozila, prometnu i policu, samo si kopiraj policu osiguranja radi eventualnog bonusa kod registriranja sljedeceg skutera.
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #9 : 16 Ožujak, 2009, 19:04:38 »
Evo ja sam prodao auto prije 2 tjedna, pa predpostavljam da je sve isto: popunis kupoprodajni ugovor sa kupcem, odes biljezniku i ovjeris ga (to moras ti osobno, u biti osoba na koju glasi skuter), dalje sa tim ugovorom kupac moze odjavit skuter u policiji, predas mu knjizicu vozila, prometnu i policu, samo si kopiraj policu osiguranja radi eventualnog bonusa kod registriranja sljedeceg skutera.

A kako ti znas da je onda vozilo odjavljeno? Problem bi mogle biti kazne pocinjenje tim vozilom (parkiranje, prebrza voznja itd), ali i placanje poreza na motorno vozilo.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #10 : 16 Ožujak, 2009, 19:14:54 »
A kako ti znas da je onda vozilo odjavljeno? Problem bi mogle biti kazne pocinjenje tim vozilom (parkiranje, prebrza voznja itd), ali i placanje poreza na motorno vozilo.
Zato si kopiras kupoprodajni ugovor, jer se dobije samo jedan original, a ponovo mozes zatraziti original ako zatreba cuvaju ga 3 godine, jer od ovjere kupoprodajnog ugovora kupac odgovara za vozilo, imas rubriku napomena gdje sam ja naveo tocno vrijeme u minutu kada je kupac preuzeo auto, a kupac je duzan  u roku od 15 dana platit porez i odjavit vozilo u Policijskoj postaji gdje je i prijavljeno, da bi ga uopce mogao i registrirati, i jos se u napomenu eventualno napise kome ostaju tablice.
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #11 : 16 Ožujak, 2009, 19:18:25 »
zato imas kupoprodajni kao dokaz da si auto prodao tog i tog datuma...ako dodje do necega, otidjes na sud i predas kupoprodajni, onda ce samo kaznu prebaciti na njega...

za odjavu skutera triba 20kn takse, 1kn za zahtjev, tablica, prometna, knjizica i vlasnik... (isto kao i za auto)

ako si ga prodao, ovaj novi vlasnik dolazi sa kupoprodajnim ugovorom, policom, knjizicom i prometnom i prepisuje ga na sebe... ti mozes biti sa njim, da se uvjeris da je rijeseno, ili ako mu virujes, das mu sve da napravi...

za prijenos police osiguranja, samo ti triba kupoprodajni, kao dokaz da si prodao to vozilo...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #12 : 16 Ožujak, 2009, 19:19:54 »
...ako dodje do necega, otidjes na sud


E taj dio mi se ne svidja. Gubitak zivaca i vremena. Radje bi sam odjavio pa vise ne moram brinut o tome.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Odjava skutera?
« Odgovori #13 : 16 Ožujak, 2009, 19:24:51 »
zato imas kupoprodajni kao dokaz da si auto prodao tog i tog datuma...ako dodje do necega, otidjes na sud i predas kupoprodajni, onda ce samo kaznu prebaciti na njega...

za odjavu skutera triba 20kn takse, 1kn za zahtjev, tablica, prometna, knjizica i vlasnik... (isto kao i za auto)

ako si ga prodao, ovaj novi vlasnik dolazi sa kupoprodajnim ugovorom, policom, knjizicom i prometnom i prepisuje ga na sebe... ti mozes biti sa njim, da se uvjeris da je rijeseno, ili ako mu virujes, das mu sve da napravi...

za prijenos police osiguranja, samo ti triba kupoprodajni, kao dokaz da si prodao to vozilo...
Uvijek je dobro kopirati policu osijuranja, pogotovo ako npr. odlucis promjenit osiguravajucu kucu, onda ti kopija treba obavezno, a bolje to odmah rjesit i kosta par lipa, nego si stvarat nepotrebne komplikacije :icon_thumright:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja