Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izlet u Novi Marof  (Posjeta: 21548 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #100 : 02 Ožujak, 2009, 21:15:46 »
Vidim da se ekipa zahuktava za marof pa imam par pitanja :D Može li mi netko dati informaciju koliko je staza daleko od željezničke stanice. Kad sam već u Varaždinu, iako mi skuter nije ovdje volio bih se zaletiti do Marofa i upoznati ekipu.

Gledao sam malo kartu marofa :D ali nema nigdje staze naznačeno
http://www.cromaps.com/vacmap/plan_grada_novi_marof.htm

ja te otfuram tamo.za pivu naravno. :headbang:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #101 : 02 Ožujak, 2009, 21:38:32 »
ja te otfuram tamo.za pivu naravno. :headbang:

Ok, pamtim, bude gajbara. Si sugran da će nexus moći? Ipak sam ja cca 100kg :D
« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2009, 21:43:24 Area51 »

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #102 : 02 Ožujak, 2009, 21:50:21 »
Ok, pamtim, bude gajbara. Si sugran da će nexus moći? Ipak sam ja cca 100kg :D

ja sam 105.i bratič 115,i ide.još i gajba stane. :hbusa:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline tomekk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Marof
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #103 : 02 Ožujak, 2009, 22:02:02 »
Vidim da se ekipa zahuktava za marof pa imam par pitanja :D Može li mi netko dati informaciju koliko je staza daleko od željezničke stanice. Kad sam već u Varaždinu, iako mi skuter nije ovdje volio bih se zaletiti do Marofa i upoznati ekipu.

evo ak mogu ja kako pomoći pošto sam iz marofa.dakle staza je blizu izlaza s autoceste, za one koji dolaze starom cestom na rotoru u gradu cestom za zagreb autocesta.od autobusnog kolodvora udaljena je cca 10 min hoda(možda malo više), a od željezničkog kolodvora oko pola sata(ovisi o tome kako brzo hodate), usput vidim u jednom postu korošćak-to nije rijeka nego potok.

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #104 : 02 Ožujak, 2009, 22:26:52 »
evo baš sam razgovaral s kolegom sa novog marofa i obečal mi je da bu sredil po nekaj povoljnijoj cijeni pošto bumo na stazi nekih cca3 sata... samo dan prije nego bumo išli na stazu mu trebam javiti.... tak da bi bilo i poželjno da nas ima što više

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #105 : 02 Ožujak, 2009, 22:55:02 »
 :icon_biggrin: sviđa mi se atmosfera

iskreno sumljam za 20.3 iz više razloga ali u 5mj sam skoro ziher

i istina da postane zarazno

gušt je divljati po gradu na natjeravati se sa autima ali staza je staza pogotovo ti protiv staze :frajer:

ps bio sam i ja na orange dayu možda smo se i sreli :icon_thumright: (tih 6 krugova nisam računao jer je samo jedan bio solidan :laughing6:)

za prvi puta je najvažnije pohvatati dobre putanje i onda samo vježbati i pojačavati polagano tempu

meni je prvi puta kad sam bio 2-3 puta strugnula nogara dok je već drugi puta tolko strugala da mi je išla na živce a i opasno je da te neizbaci u sred zavoja pogotovo onaj na ciljnoj ravnini brzi lijevi :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #106 : 03 Ožujak, 2009, 04:20:01 »
evo baš sam razgovaral s kolegom sa novog marofa i obečal mi je da bu sredil po nekaj povoljnijoj cijeni pošto bumo na stazi nekih cca3 sata... samo dan prije nego bumo išli na stazu mu trebam javiti.... tak da bi bilo i poželjno da nas ima što više

isssssse.

Sad nekak i ja imam želju...  :raspa:

Uf. Bumo vidli. Plastike mi ionak nisu u najboljem stanju tak da nebu ni šteta ak malo "postrugnem" koji put  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #107 : 03 Ožujak, 2009, 09:28:21 »
isssssse.

Sad nekak i ja imam želju...  :raspa:

Uf. Bumo vidli. Plastike mi ionak nisu u najboljem stanju tak da nebu ni šteta ak malo "postrugnem" koji put  :laughing7:

to se trazi......lako budalu nagovorit  :laughing11:........znao sam ja da nisi ti jos za odbacit.....moras ic s nama jer to ce bit lom.......ak nis drugo ides samnom gore u slucaju da mi zacvikne stalker da me mozes vratit doma......  :laughing7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #108 : 03 Ožujak, 2009, 13:58:13 »
to se trazi......lako budalu nagovorit  :laughing11:........znao sam ja da nisi ti jos za odbacit.....moras ic s nama jer to ce bit lom.......ak nis drugo ides samnom gore u slucaju da mi zacvikne stalker da me mozes vratit doma......  :laughing7:

Nema teorije da ti motor cvikne. Ja garantiram  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #109 : 03 Ožujak, 2009, 16:47:56 »
Nema teorije da ti motor cvikne. Ja garantiram  :icon_thumright:

Ak je tak onda pogotovo moras ic s nama da ti platim pivu jer vjerujes u moju klamotu da bu ostala ziva nakon moje voznje........  :laughing7:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #110 : 03 Ožujak, 2009, 17:05:34 »
evo danas me pajdaš nazval i reko da je rešil... rekel je 200 kn po motoru al bude bilo jeftinije nekaj... dan prije mu ja javim i dojde nam otvoriti stazu.. al bez opreme :nono:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #111 : 03 Ožujak, 2009, 17:08:14 »
evo danas me pajdaš nazval i reko da je rešil... rekel je 200 kn po motoru al bude bilo jeftinije nekaj... dan prije mu ja javim i dojde nam otvoriti stazu.. al bez opreme :nono:

odlicno.......onda se cujemo zu na forumu dan ranije pa se dogovorimo  :icon_thumright:

a kaj se tice opreme aj pitaj ga jel moze proc jakna sa protektorima,goretex hlace,racing cizme,kozne rukavice i naravno kaciga jel neda mi se trazit bratica da mi posudi kombinezon  :icon_biggrin:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #112 : 03 Ožujak, 2009, 17:11:03 »
e a da je nesto organizirat ako staza bude slobodna za 6. mj kad bude onaj mega meet...

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #113 : 03 Ožujak, 2009, 17:13:38 »
ma ja idem sa isto takvom postavom ko i ti (jakna ,kaciga, rukavice, čižme,i hlače goretex)...prolazi i to, a da otvorimo novu temu pa ako se bude tko htel priključiti?
e ja bum si napravil straga na mjestu predviđenom za kofer nosač za fotič pa da mogu snimati u vožnji dok buš mi za petama ;D pa ono nebi bilo loše da i ti neki nosač straga napraviš

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #114 : 03 Ožujak, 2009, 17:18:04 »
ma ja idem sa isto takvom postavom ko i ti (jakna ,kaciga, rukavice, čižme,i hlače goretex)...prolazi i to, a da otvorimo novu temu pa ako se bude tko htel priključiti?
e ja bum si napravil straga na mjestu predviđenom za kofer nosač za fotič pa da mogu snimati u vožnji dok buš mi za petama ;D pa ono nebi bilo loše da i ti neki nosač straga napraviš


pa mogli bi temu napravit mozda jos uleti neko s nama......a kaj se tice fotica mislim da cu prvi put bit spor i bit ce me sramota snimat......  :laughing7:

oces ti otvorit temu il da ja.... :icon_thumright:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #115 : 03 Ožujak, 2009, 17:20:06 »
ma ja bum svakak tebe snimal očeš ili nečeš al ja oču da i neko mene snima ;D
ajd otvori
e a da je nesto organizirat ako staza bude slobodna za 6. mj kad bude onaj mega meet...
pa naravno da bi bilo moguče... ja sam i za to da se taj meegamet i tamo održi al ako malo bolje pogledam to je bez dobre organizacije teško ostvariti... Jedan razlog svi bi na stazu samo s kacigom i jaknom a da nepričam o padovima i odgovornostima organizatora

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #116 : 03 Ožujak, 2009, 17:24:10 »
ja se javljam za kamermana s ruba staze.100 kn dečki.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #117 : 03 Ožujak, 2009, 17:26:11 »
ma ja bum svakak tebe snimal očeš ili nečeš al ja oču da i neko mene snima ;D
ajd otvoripa naravno da bi bilo moguče... ja sam i za to da se taj meegamet i tamo održi al ako malo bolje pogledam to je bez dobre organizacije teško ostvariti... Jedan razlog svi bi na stazu samo s kacigom i jaknom a da nepričam o padovima i odgovornostima organizatora

ma naravno, trebalo bi nesto organizirat da da se mogu vozit samo oni koji imaju opremu iza odgovornost...ionako kad ulazis moras potpisat da vozis na svoju odgovornost...al dobro to je sve otom potom...treba to sve izorganizirat i isplanirat ako se odluci da bi to bilo ok...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #118 : 03 Ožujak, 2009, 17:28:10 »
nebu nis od tog.......prekomplicirano  :nono:

e di da otvorim temu.....u offtopic ili u utrkama ili di......nemam pojma pod kaj to spada  :dontknow:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #119 : 03 Ožujak, 2009, 17:30:32 »
nebu nis od tog.......prekomplicirano  :nono:

e di da otvorim temu.....u offtopic ili u utrkama ili di......nemam pojma pod kaj to spada  :dontknow:
pa u susret putovanja i putopisi
susrečemo se u marofu, putujemo do staze i na kraju doživljji sa staze :frajer: