Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nove kazne..  (Posjeta: 1360 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Nove kazne..
« : 19 Siječanj, 2009, 22:08:06 »
Čuo sam da je od 1.1 izašao novi zakon za motoriste...Nešto tipa ako nemaš vozaćku oduzima ti se pravo na polaganje sljedeće 2 god ili sl.Ako ima itko da zna malo više o novom zakonu što su postrozili neka stavi ovdje.

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Nove kazne..
« Odgovori #1 : 19 Siječanj, 2009, 22:24:31 »
Čuo sam da je od 1.1 izašao novi zakon za motoriste...Nešto tipa ako nemaš vozaćku oduzima ti se pravo na polaganje sljedeće 2 god ili sl.Ako ima itko da zna malo više o novom zakonu što su postrozili neka stavi ovdje.

pa kaj nije i do sad bila slična fora sa zabranom  :icon_scratch: ja mislim da se definitivno ne isplati vozit bez vozačke jer ak te klepi doslovno si naj*ebo,odgoda polaganja i još masna kazna  :toothy3:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Nove kazne..
« Odgovori #2 : 19 Siječanj, 2009, 22:26:31 »
Bilo je vec rijeci o tome - ne postoji odgoda polaganja kao kazna za prekrsaj.
Ali vec je i jedna kazna za voznju bez kategorije skuplja od A kategorije (barem za one koji vec imaju B kategoriju).
A voznja bez ikakve dozvole je kaznjiva do 15.000 kuna - opet skuplje od autoskole.
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2009, 22:28:42 3alfa3 »

Offline Tony_gp1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kraljevica (Rijeka)
  • Moj Skuter: mlade djevojke po selu
  • MojSetup: stage 6
  • MojSpuh: Gianelli
Odg: Nove kazne..
« Odgovori #3 : 25 Siječanj, 2009, 16:21:29 »
Ja sam bio naj#bo šta sam se vozio bez dozvole......dobio sam poziv za na sud....na pozivu pisalo da je kazna 5-15 tisuća kuna i zabrana polaganja od 12-24 mjeseca.....ali bilo je dobro što sam maloljetan....išo sam na sud i reko da sam uzeo motor starcima ovo ono....dobio sudski ukor..nemam nikakva primanja ovo ono...a rekla mi sudkinja kao da se ne zajebavam sa time jer kao da ljudi ne žele platit kazne pa da budu po zatvorima.....kao jedan dan u zatvoru 300 kn....Sad sam položio i boli me k**ra*....

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Nove kazne..
« Odgovori #4 : 25 Siječanj, 2009, 18:50:00 »
Ja sam bio naj#bo šta sam se vozio bez dozvole......dobio sam poziv za na sud....na pozivu pisalo da je kazna 5-15 tisuća kuna i zabrana polaganja od 12-24 mjeseca.....ali bilo je dobro što sam maloljetan....išo sam na sud i reko da sam uzeo motor starcima ovo ono....dobio sudski ukor..nemam nikakva primanja ovo ono...a rekla mi sudkinja kao da se ne zajebavam sa time jer kao da ljudi ne žele platit kazne pa da budu po zatvorima.....kao jedan dan u zatvoru 300 kn....Sad sam položio i boli me k**ra*....

Prije je bilo 100 kn ak se ne ,varam sad je bolje  :laughing7: al su i kazne veče  :toothy3: ja bi buksu na metar dana al da mi ljepo isplate lovu  :laughing7:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Nove kazne..
« Odgovori #5 : 25 Siječanj, 2009, 22:39:35 »
nema ti ništa od te zabrane...ja san skupia 6-7 kazni zbog vozačke...i bia san na sudu i prije nego san položia i složiš neku priču dobiješ ukor bla bla...u međuvremenu san i položia zadnjih 2-3 kazne koje su mi stigle za vozačku lipo je donesem u sudca složim priču opametia se bla bla i tako...samo šta san nekidan ispuca zadnju šansu...na sljedeću iden na dobrotvorni rad :toothy11: a ima ih...neke su mi stigle i nakon godinu dana
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Nove kazne..
« Odgovori #6 : 25 Siječanj, 2009, 23:11:36 »
po ljeti me murjak zaustavio kad sam isao do ducana bez kacige i nisam mu htio potpisat,budala mi je kaznu napisala,zguzvala i bacila pred mene,sad samo cekam kad dobim poziv na sud  :laughing7: