Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: oče ovo radit??  (Posjeta: 14080 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #80 : 07 Prosinac, 2008, 09:35:45 »
pa et vama je smijesno al neznam tko se zalio na replicu, narda ovdje se svi zele rijesit i kupit neki drugi spuh jer je sranje... a vama ak se dopada nardo uzimajte ga ..

vidi replica je najjaci spuh, zbog cjene i zbog natpisa MHR ono wow strasno pa zbog natpisa je samo najjaci a da ne govorim o konstrukciji spuha  :laughing6: :laughing6: kuzis kvalitetan je on sve to stoji... ali kad kupujes taj spuh malo previse ime platis... tako da ono replica nikako nije jaca od narda...  :)

Mhr replica nije definitivno jači spuh od narda ali mislim da je kvalitetniji spuh i nema natpis MHR nego malossi... :icon_thumright:

Košta kao dosta jači spuhovi jer plačaš ime :)
« Zadnja izmjena: 07 Prosinac, 2008, 09:43:00 dino gp1 »

Offline kecbaya

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: metkovi?
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon
  • MojSpuh: Malossi MHR Replica
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #81 : 07 Prosinac, 2008, 10:12:25 »
moj popa ti si mene prao zato što samo imam auspuh na motoru niti variomata niti ista sve ostalo serijski niti opruge niti valjaka niti federa nista nista....ali opet je moj bio u startu bolji od tvoga....a to da ide 80 a u tebe 65  zajebi ti to....ja sam se mjerio po autu i ide tocno sat 90-95 niz malu nizbrdnicu uvatio 100-105 sa auspuhom

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #82 : 07 Prosinac, 2008, 12:18:11 »
keca, peres me u startu jer mom treba da uhvato okretaje kada je hladniji da ga ispali jer su federi pretvrdi,a ionako me stalno jebao karb, a danas cu ga postelati ponovo jer mi je guma ga izlizala tako da je napravila rupu i napunio se karb pun smeca, dobro da nije zaribao :angry7: , a idem u blace po blatobran pa ga moram barem malo bolje postelati jer mi ima puno zraka...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #83 : 07 Prosinac, 2008, 12:23:11 »
ja sam imo replicu kosto se vidi na onome videu i sad imam c20 razlika je nebo i zemlja i ja sam replicu platio 1600 kuna to je puno para meni nije bila pucala ni nista al je nardo jaci od nje a on kosta puno i u mene je bio sivi prigusivac i pisalo je malossi sad u novih replica je plavi top i isto pise malossi al je spuh puno para bolje jos malo dodat pa uzet yasuni r koji je jaci i bolji i sve!

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #84 : 07 Prosinac, 2008, 12:24:00 »
a ivkulja zas onda fleka bjezi od onog svog narda kad je on tako kvalitetan i jak, i zasto bi on tjeo kupit neki koji stalno puca i napravljen od nekog skart materijala

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #85 : 07 Prosinac, 2008, 12:27:14 »
pa et vama je smijesno al neznam tko se zalio na replicu, narda ovdje se svi zele rijesit i kupit neki drugi spuh jer je sranje... a vama ak se dopada nardo uzimajte ga ..


pitaj gagulu kako je motor isao sa replika kitom i spuhom,a kako sa kitom i nardom.. i njemu se nardo pokazao kvalitetniji nego replica jer je replicu vario par puta,ako cemo tako...a spuh inace puca zbog nestrucne montaze u 70% slucajeva
zbog nestručne montaže puca na nosaču, tamo na onom C spoju, a prigušivač iznutra puca zbog nekvalitete a i vak šarafi su pucali od topa zato sam moro rješenje svoje pravit, inače koliko se sjećam u mene je bila od galića ili od bambija MHR replica
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #86 : 07 Prosinac, 2008, 12:34:05 »
vjerujem da je tak al meni s njim nije nis bilo i pokazo se ok

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #87 : 07 Prosinac, 2008, 12:38:09 »
replica nikako nije najaci spuh, ali on oce da mu traje i da ide solidno... cim jaci spuh to kraca dugotrajnost.
imao sam replicu i nije bas tako nekvalitetan, ali arrow titanium je jaci spuh od replice, polini evolution je jaci od obadva navedena spuha i tako bi mogli u nedogled nabrajat i prepucavat se koji je jaci koji je za koji kit i tako... :toothy12:  :toothy12: :toothy12:

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #88 : 07 Prosinac, 2008, 12:50:48 »
replica nikako nije najaci spuh, ali on oce da mu traje i da ide solidno... cim jaci spuh to kraca dugotrajnost.
imao sam replicu i nije bas tako nekvalitetan, ali arrow titanium je jaci spuh od replice, polini evolution je jaci od obadva navedena spuha i tako bi mogli u nedogled nabrajat i prepucavat se koji je jaci koji je za koji kit i tako... :toothy12:  :toothy12: :toothy12:
ovako, mene ne zanima kako ce replica radit na skuteru, mene zanima kako ce c16 zato sto ga kupujem uskoro i hoce li biti velika razlika naspram zx-a?? eto to me zanima, a nikakav nardo niti shot...  :icon_biggrin:

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #89 : 07 Prosinac, 2008, 14:03:23 »
ja neznam jer neam iskustva s njim... uostalom niko nije ni reko da je replica najjaci spuh :O ima ih 100 jacih

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #90 : 07 Prosinac, 2008, 14:22:40 »
Citat:
ovako, mene ne zanima kako ce replica radit na skuteru, mene zanima kako ce c16 zato sto ga kupujem uskoro i hoce li biti velika razlika naspram zx-a?? eto to me zanima, a nikakav nardo niti shot...  :icon_biggrin:

zx je djećji vrtić u odnosu na c16
« Zadnja izmjena: 07 Prosinac, 2008, 14:29:45 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #91 : 07 Prosinac, 2008, 14:28:22 »
c16 ce raditi 10 puta bolje u odnosu na zx!

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #92 : 07 Prosinac, 2008, 14:56:48 »
Citat:
ovako, mene ne zanima kako ce replica radit na skuteru, mene zanima kako ce c16 zato sto ga kupujem uskoro i hoce li biti velika razlika naspram zx-a?? eto to me zanima, a nikakav nardo niti shot...  :icon_biggrin:

zx je djećji vrtić u odnosu na c16
nadam se da je tako!! ae fala hac

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #93 : 07 Prosinac, 2008, 23:14:58 »
e ovako je iso sa gusom,mhr replicom,variom i redspongom


Nemogu vjerovat! Pa moj rox ide bolje, dam ruku dole!  :o :o

Pa koji je to gus da to ne vuče jače? Meni Rox vuče jače od tvog dok sam ja gore! A barem sam 30 kila teži.
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #94 : 07 Prosinac, 2008, 23:20:08 »
pa rox je rox... :icon_biggrin:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #95 : 08 Prosinac, 2008, 06:17:51 »
Još uvijek mi nejde u glavu zakaj na gus preporučate midrace auspuh  :angry7:

Šteta tog jadnog cilindra da ga se tera ko vrag grešnu dušu  :'(  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #96 : 08 Prosinac, 2008, 15:04:25 »
ma zaj#bo sam se pito sam brata na ovome videu nije imo gus nego auspuh vario i red sponge!

Offline kecbaya

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: metkovi?
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon
  • MojSpuh: Malossi MHR Replica
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #97 : 08 Prosinac, 2008, 16:27:05 »
ma zaj#bo sam se pito sam brata na ovome videu nije imo gus nego auspuh vario i red sponge!

gledam ja nemore bit gus ali dobro SVAK MOZE DOZIVIT LAPSUSU BRATE :))))