Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupujem : Area 51 , sjedalo  (Posjeta: 642 )

1 Član i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1962
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Kupujem : Area 51 , sjedalo
« : 14 Lipanj, 2026, 22:05:03 »
Kupujem sjedalo.  :headbang:
Ako imate javljajte se odmah.
Ako imate taj skuter za djelove, u djelovima kupit cu cijeli zbog sjedala 😀😃🙂🙃

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17262
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Kupujem : Area 51 , sjedalo
« Odgovori #1 : Danas u 20:12:26 »
Nadi si tapicirera i nek ti napravi sjedalo iz nule sa novom spuzvom i presvlakom, dobro neces naci.