Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter uzeti za dostavu?  (Posjeta: 4246 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Denis_00

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 LC
Koji skuter uzeti za dostavu?
« : 27 Veljača, 2022, 13:05:00 »
Koji skuter uzeti za dostavu?
Da li karb ili injection?
Nešto jeftinije da izdrži sezonu.
Aprilia SR50 LC

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #1 : 27 Veljača, 2022, 13:16:08 »
Vama koji planirate voziti sezonu je najbitnije da skuter bude u tip top stanju, s posebnim naglaskom da ima sto manje zamjenskih kopija od dijelova, gdje je vecina njih napravljena za provozat skuter 3x godisnje do ducana.
Cak nemas ni neku garanciju ako imas nov skuter, jer najbitnija je prava ruka koja ce odrzavati pouzdanost tog skutera, predvidjanjem, odnosno svojim iskustvom ce unaprijed "isprogramirati" doseg tog skutera.
Vjerovao ili ne, kineski Baotian se moze uglazbiti da odradjuje takav posao.

Za takvo nesto moras imati profesionalnog savjetnika koji ce utvrditi koliko je skuter originalan, te u kakvom je stanju taj agregat gdje trebas profesionalnog procjenjivaca.

Nadalje, kad se to sve utvrdi, potrebno je upoznati se s boljkama i kriticnim dijelovima na skuteru koji te mogu ostaviti na cesti. Nerijetko je moguce prevenirati, pa si poneses neki manji i jednostavniji dio, a moguce je i unapriied odraditi kvalitetan upgrade na kriticnom dijelu.

I jako je bitno kao vozac, ne ignorirati cudne zvukove, jer u svakom lezi odgovor zasto se to desava. I treba pametno voziti postivajuci odredjena pravila voznje i tehnike.


Jer ovo ne zelis da ti se desi:


« Zadnja izmjena: 27 Veljača, 2022, 13:18:09 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SCANIA R500

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp50
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #2 : 27 Veljača, 2022, 13:36:46 »
PRC :laughing7: :laughing7:

Offline Denis_00

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 LC
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #3 : 27 Veljača, 2022, 14:02:21 »
Jel to Suhhy?
Sp2 Freak

Nekad sam sa njime puno komunicirao oko Peugeota.
Proslo je 3 godine otkad sam ga prodao. Nema sta nisam mjenjao na njemu. I to sam.
Medutim ne zelim vise vise toliko sarafati. Hocu nesto pouzdano za dostavu.
« Zadnja izmjena: 27 Veljača, 2022, 14:06:23 Denis_00 »
Aprilia SR50 LC

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #4 : 27 Veljača, 2022, 14:49:41 »
Jest, to je on. I nije se nimalo promjenio. I dalje prcka neprekidno po Peugeotu, nista ne napreduje unatoc jasnim signalima, ali nije to nikakav problem koliko lik sve porice, skriva i laze ljude. A za mene govori da sam lopov, cigan, peder, g#vn#r i tako te maloumne rijeci tipicne za bezobraznog i neodgojenog 10-ogodisnjaka. Realno, lik ima 3 banke i nije se maknuo odatle, i to je zabrinjavajuce.

Frajeru je crko Peugeot uizmedju Karlovca i Duge Rese. U pola 3 u noci. I gurao ga moj Runner do Zagreba, naslonio nogu na njegov skuter i guraj. Ali sam ubrzo popizdio, jer zasto bi ja svoju nogu i koljeno trosio na tu olupinu s kojom je ostao jos vise puta na cesti i dao njemu svog Runnera a ja sjeo na tu Pezu pa nek on mene slepa i nek mu prisjedne malo.
Nakon tog vrhunca, lik je prodao Pezu u dijelove da ga vise nikad ne gleda.

Ovo gore ti je slika s getribom. Frajer ju je jedno 5x repairao sve novo i svaki put kresti nenormno u voznji sa 100db, i raspadne se. U Vrapcu je zablokirao zadnji kotac i nisi ga mogao pomaknuti. Uzas je vuci tako zablokiran skuter 10m, umres od muke. I onda je serafio to na ulici, ispustio ulje u potok, oslobodio zacvikanu getribu i opet sam ga gurao doma.
Ali ima on jos nekoliko slepanja od strane Zvonkeca, pa Sukosanca kad mu je se sve raspalo.


Mene je frajer slepao samo jednom, kad sam frisko kupio skuter, i on se ponosi s tim, kako je sve to isto i tu negdje. To ga najvise izjeda jer su skuteri na koje sam se ja opredjelio barem 500x bolji i pouzdaniji. Ali ti ih nebi preporucio jer je tesko naci dobroga, sve su unistili oni koji su pokusavali nesto.




Koji je zakljucak iz navedenog. Mozes ti sebi uzet nekog Peugeota, ali obavezno mora biti do 2003 godine jer su tada jos valjali. I ni slucajno ga ne smijes tjunirati jer ce se desiti sve ovo sta je i jadni Suhi prosao.

Problem je malo kod tih stariji Peza, sto hoce vrisnut uljna pumoa pa zacvika motor. Imas ih danas jako puno s kineskim cilindrima uoravo zbog toga. I imas tako jos tih nekih caka koje vole izludit, ali sve se moze ako se ima jako puno slobodnog vremena.



« Zadnja izmjena: 27 Veljača, 2022, 14:51:50 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Denis_00

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 LC
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #5 : 27 Veljača, 2022, 15:09:48 »
Meni je ovaj JetForce bio bas lijep model. Bio je u serijali osim auspuha ZX.
Dobra cijena.
Jedino je bio da je palio samo na nogu. I otuda je sve krenulo sa sarafanjem. Glupi gurtner karb pa aut cok. Mjenjaj za delorto 17,5. sa rucnim cokom.. Pa pukla radilica napola na 80kmh.
Druga radilica… a da zaboravih prije radilice je otisao iglicasti pa je sj#bo klip i cilindar.
Ma nema sta nije otislo na tom pezi.
Citao sam jos nekad ovaj forum o tim ditech i purejet motorima da su izdrzljiviji i idu.
Aprilia SR50 LC

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7009
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #6 : 27 Veljača, 2022, 15:35:52 »
Evo ja ti iz svog iskustva mogu rec da je Piaggio 50 najbolje od 50 klase sto mozes uzeti.Svakako se za sasiju opredijeli za nesto sto je dostupno i jeftino sa dijelovima.
Ja sam drzao u najmu Piaggio NRG mc3 Purejet i skuter je bez mehanickog kvara presao između 20 i 25tkm.Od potrosnog materijala 2x svjecice,1x remen,1x mikroremen,1x set klizaca, 1x prednje plocice.
S tim da je vecina nabrojenih stvari promijenjena sad kad se skuter vratio iz dostave.

Ovo se zove ubit remen






Evo o ovom skuteru se radi,ako si zainteresiran na prodaju je.Sic ce biti pretapeciran za koji dan.









Imam ti i NRG mc2 spreman za dostave,kompletno obnovljen skuter,estetski je na okupu,mehanicki kompletno generalka sa svim originalnim i novim dijelovima,nova crijeva,sve 100% ispravno.







elevate vs lumosity vs peak
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #7 : 27 Veljača, 2022, 17:47:28 »
Meni je ovaj JetForce bio bas lijep model. Bio je u serijali osim auspuha ZX.
Dobra cijena.
Jedino je bio da je palio samo na nogu. I otuda je sve krenulo sa sarafanjem. Glupi gurtner karb pa aut cok. Mjenjaj za delorto 17,5. sa rucnim cokom.. Pa pukla radilica napola na 80kmh.
Druga radilica%u2026 a da zaboravih prije radilice je otisao iglicasti pa je sj#bo klip i cilindar.
Ma nema sta nije otislo na tom pezi.
Citao sam jos nekad ovaj forum o tim ditech i purejet motorima da su izdrzljiviji i idu.


Trenutno nemam nista za prodat, ali dao bih ti soma i pol kuna popusta zbog iskrenosti.  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :icon_thumright:
Sve znam, sva sreca pa nema onog malog napuhanog bezobraznika kojeg peru pubertetski hormoni pa da laje sad i siri neke svoje teorije. A vise je serafio negoli se vozio.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Denis_00

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 LC
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #8 : 27 Veljača, 2022, 18:26:21 »
Ma ja priznam da me taj skuter bas kostao zivaca a i novaca.
Zena me jbla da vise sarafim nego se vozim. A nije lagala. Sjecam se dok je u skrinji nasla radilicu.  :laughing7: :laughing7:
Skuter je lijepo izgledao ali sa tim se nisam usudio dalje od 15km.
Tu te stalno nesto moglo iznenaditi. Nema sta nisam mjenjao osim getribe.
Kad sam promjenio radilicu cca 1500 kn je bila ako se dobro sjecam plus lezajevi itd., od onda sam rucno mjesao mjesavinu jer nisam vjerovao uljnoj pumpi. 
Nakon 2 godine sarafanja sam ga se rjesio. Nikad nisam servisirao skuter ali posto nemam u blizini nekog mestra za skutere bio sam primoran sve uciti. Suhi mi je puno pomogao. Ne mogu reci.
Ali vremena vise nema za takva sarafanja.
Bitno mi je da upali i da ide. Sad da li ce po gps ici 80 ili 105kmh nije mi bitno. Treba mi za po gradu za dostavu. Da ima dobar start jer me ima dosta. Haha

@Dario
Koliko cijenis svoje?
Aprilia SR50 LC

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #9 : 27 Veljača, 2022, 19:07:24 »
Uzmi piaggio i teraj, minarelli je dobar al je 90% skutera malo i nemaju neku velku špicu.
Pia 50 i prst u uho.
🙈

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #10 : 27 Veljača, 2022, 20:17:24 »
Ma ja priznam da me taj skuter bas kostao zivaca a i novaca.
Zena me jbla da vise sarafim nego se vozim. A nije lagala. Sjecam se dok je u skrinji nasla radilicu.  :laughing7: :laughing7:
Skuter je lijepo izgledao ali sa tim se nisam usudio dalje od 15km.
Tu te stalno nesto moglo iznenaditi. Nema sta nisam mjenjao osim getribe.
Kad sam promjenio radilicu cca 1500 kn je bila ako se dobro sjecam plus lezajevi itd., od onda sam rucno mjesao mjesavinu jer nisam vjerovao uljnoj pumpi. 
Nakon 2 godine sarafanja sam ga se rjesio. Nikad nisam servisirao skuter ali posto nemam u blizini nekog mestra za skutere bio sam primoran sve uciti. Suhi mi je puno pomogao. Ne mogu reci.
Ali vremena vise nema za takva sarafanja.
Bitno mi je da upali i da ide. Sad da li ce po gps ici 80 ili 105kmh nije mi bitno. Treba mi za po gradu za dostavu. Da ima dobar start jer me ima dosta. Haha

@Dario
Koliko cijenis svoje?

Ovo mi je poznato nesto kad dode zena i pita kaj ta radilica u skrinji :azdaja: :azdaja:
A ja lezerno u tavi pecem dva lezaja za veceru :dajmenemojj:
Od tad joj je sve jasno :icon_biggrin:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #11 : 27 Veljača, 2022, 22:47:22 »
Ja kaj god bi uzeo, nebi iso iznad 50cc, pa cak ni rezo spuh... gledaj da tih skutera ima dosta u oglasnicima radi zamjenskih djelova da nije neka ekskluziva... ja bi mozda za nijansu vise naginjao minarelliu ac nego piaggiu, uz uvjet da se slozi prijenos, jer serijska polutka je malo retardirana i tipa top vario je pun pogodak... pezu ac sam vozio, ali samo 3000km (brda i sume), nemam sta rec o skuteru, kvarove nisam imao, jedino je krajnja dost mala, molis ga da ulovis 70gps-a, zalegnut...sa variomatom skoro nista ne dobis, bez da mjenjas auspuh, igras se diznam i tak dalje...

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #12 : 28 Veljača, 2022, 09:02:54 »
Nejde ni minarelli ac nista bolje, LC skuteri idu osjetno jace samo steta je kaj je slab izbor u minarelli svijetu tako da si osude  kupit piaggio, to je balknski golf u svijetu skutera tak da s tim nemres fulat
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Denis_00

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 LC
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #13 : 28 Veljača, 2022, 09:22:27 »
Karb ili injektor?
Aprilia SR50 LC

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #14 : 28 Veljača, 2022, 10:08:21 »
koji nades u boljem stanju taj uzmi, preporuka je od nekog s foruma gdje mozes vidjeti povjest vozila i kako je odzavano a ne macka u vreci s njuskala
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #15 : 28 Veljača, 2022, 11:46:24 »
Ma ja priznam da me taj skuter bas kostao zivaca a i novaca.
Zena me jbla da vise sarafim nego se vozim. A nije lagala. Sjecam se dok je u skrinji nasla radilicu.  :laughing7: :laughing7:
Skuter je lijepo izgledao ali sa tim se nisam usudio dalje od 15km.
Tu te stalno nesto moglo iznenaditi. Nema sta nisam mjenjao osim getribe.
Kad sam promjenio radilicu cca 1500 kn je bila ako se dobro sjecam plus lezajevi itd., od onda sam rucno mjesao mjesavinu jer nisam vjerovao uljnoj pumpi. 
Nakon 2 godine sarafanja sam ga se rjesio. Nikad nisam servisirao skuter ali posto nemam u blizini nekog mestra za skutere bio sam primoran sve uciti. Suhi mi je puno pomogao. Ne mogu reci.
Ali vremena vise nema za takva sarafanja.
Bitno mi je da upali i da ide. Sad da li ce po gps ici 80 ili 105kmh nije mi bitno. Treba mi za po gradu za dostavu. Da ima dobar start jer me ima dosta. Haha

@Dario
Koliko cijenis svoje?

Pa dobro ti je pomogao cim si ga prodao na kraju. Iste stvari su se i njemu desavale. Ulaze i radi do besvijesti, i onda sve rasproda. To se moze zvati jedini akutni uspjeh.

Za mene je usojeh, kad decki kupe olupinu, i objasnim im kako da se navozaju i da si zadrze taj skuter jer ce ih dugo pouzdano sluziti. Tu misiju sam odradio masu puta. A ne ko bacunac, navlaci ljude u rupu bez dna.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7009
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #16 : 28 Veljača, 2022, 16:29:05 »
Purejet 5000kn,Karb 4000kn(neregan).

Otvorim ti prijenos na oba,sve je novo sta je god trebalo.Imas opciju i sa njuskala,al tam bus kupio skuter u koji treba 2000kn ulupat.Pisanu garanciju ti dam na oba ako svakih 5000km dodes na provjeru/servis.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Iggyx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Vitality
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #17 : 05 Ožujak, 2022, 17:02:29 »
Pozdrav buduci kolega :D ovak ja ti dostavljam sa skuterom, ako imas mogucnosti odi na 125 ili 150, jer ces sa 50 biti puno sporiji kaj bi znacilo sporije zaradivati, pogotovo kad te roka u brda, prosjek dostava u 8h sa 50ccm ti je 25, sa 125/150 i po 10 vise, a i algoritam ce te prepoznavati kao brzeg pa i davati vise posla. Ako te nekaj zanima slobodno posalji poruku :)

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #18 : 05 Ožujak, 2022, 18:42:02 »
U 8 sati 10 dostava vise kazes ???
Zapravo mislim da lupetas, odnosno siguran sam da lupetas jer je to vec testirano i nema veze sa tim podatkom.
Iznenadili bi se kolko je mala razlika nakon 12 sati rada sa 49ccm i jacim skuterom. Provjereno i testirano.

Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7009
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Koji skuter uzeti za dostavu?
« Odgovori #19 : 05 Ožujak, 2022, 19:10:58 »
Pozdrav buduci kolega :D ovak ja ti dostavljam sa skuterom, ako imas mogucnosti odi na 125 ili 150, jer ces sa 50 biti puno sporiji kaj bi znacilo sporije zaradivati, pogotovo kad te roka u brda, prosjek dostava u 8h sa 50ccm ti je 25, sa 125/150 i po 10 vise, a i algoritam ce te prepoznavati kao brzeg pa i davati vise posla. Ako te nekaj zanima slobodno posalji poruku :)

Provjereno je serijski NRG purejet 50cc 30-31 dostava u danu
NRG power 70cc(koji ide bolje od 95% 125 i 150cc) 33-34 dostave.Testirano je 5 dana sa Powerom.Vozio je decko koji je skutere u najmu imao od mene,a koliko znam u top 3-4 dostavljaca je bio,tako da je ganjao bonuse i iber dostave.

Dosao je do zakljucka da to lezernije obavlja sa 50cc bez obzira sto je sa 70cc tukao vise dostava.Ipak je glava u torbi kad prosjecno ides 30ak km/h brze po 10 sati svaki dan.

10 dostava u 8h je moguce napraviti vise jedino ako vozis 4t 50cc sa blokadom.
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2022, 19:12:59 dario007 »
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!