Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sr 50 diteh- problem  (Posjeta: 4685 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
sr 50 diteh- problem
« : 30 Listopad, 2008, 14:54:38 »
evo ovako: prije 200 km kupio sam svjećicu ngk cpr 8e,jedva našao ali dobro. promijenio sam je jer mi je motor štekao kao da jašim konja a ne da vozim motor.
poslije toga radio super, a evo nakon samo 200 km, opet se guši. recite mi da li je to problem u svjećici ili u injektoru? kako se to sranje čisti? moram napomenuti da je motor 2004 g. i ima samo 5200 km. pomoć!!!!!!!!!!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #1 : 30 Listopad, 2008, 15:02:01 »
Pa ak ti je opet isto a kad si kupil svjećicu onda je išel dobro, onda je valjda opet svjećica...  :dontknow:

Jer frendu kad se na Pure Jet-u zaštopal ajnšpric onda je motor trokiral konstantno... Ovo mi miriše opet kao svjećica  :angry7:

Ive_91 hvali svog SR-a, al izgleda da ti imaš jedan od onih slučajeva čijem SR-ka "jede" svjećice svakih par-sto kilometara  :glasses2:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #2 : 30 Listopad, 2008, 15:15:11 »
jebeš ti takav motor kada svakih 200 km mijenjaš svjećicu. kažu malo troši oko 2 litre, da istina ali svakih 200 ili više km 70 kn svjećica pa si na istom, i još uz to jašiš a ne da voziš,ma zapalit ću ga.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #3 : 30 Listopad, 2008, 15:16:11 »
ma pure jet i ditek su jebada sto se tice svjecica moj lega ima pjur đeta i konstantno trokira i zdere svjecice nemos to izbjeci taj ajnspric je preosjetljiv na nase gorivo jbg

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #4 : 30 Listopad, 2008, 15:18:32 »
sipam gorivo na ini, super 98. da probam nešto drugo,kažu da je na tifonu bolje gorivo,jel istina?

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #5 : 30 Listopad, 2008, 15:22:05 »
sipam gorivo na ini, super 98. da probam nešto drugo,kažu da je na tifonu bolje gorivo,jel istina?
kazu da je da je kvalitetnije na tifonu probaj natocit ista je cjena  :sad3: ali nevjerujem da ce to pomoci

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #6 : 30 Listopad, 2008, 15:24:52 »
a šta misliš da probam sa nekom drugom svjećicom,koja će izdržati barem 500 km? jel znaš koja još ide osim njegove serijske?  ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #7 : 30 Listopad, 2008, 15:28:21 »
sipam gorivo na ini, super 98. da probam nešto drugo,kažu da je na tifonu bolje gorivo,jel istina?

SUPER? Znači ne Eurosuper? Uf... to je za ajnšprica sr#nje!

Ja svog Roxa točim od prvog dana na Tifonu i nikad mi se niš nije zaštopalo u prek 60 tisuća km!

Mene ne dira kaj mi je gorivo 7 lipa skuplje. Ne kužim kak ikoga dira ko toči skuter. Dobiješ 2 mililitra manje benzina! Uf koji minus  :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #8 : 30 Listopad, 2008, 15:34:08 »
ne znam ak je ova svjecka koju koristis od iridija ak nije kupi jednu za probu-iridij je ipak 2. najgusci element,trebao bi bit izdrzljiv za ditech

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #9 : 30 Listopad, 2008, 15:39:33 »
a jebiga sipam šta ima, ima to sranje,super 95 i euro super 95. do tifona i nazad imam 60 km. to mi je skoro pola rezervara, stvarno mi nije problem pa da ima omv sipao bi 100 oktansko gorivo ali nema.Lošinj je fora ali.........jbg svjećicu sam naručio i onda kao budala čekao 10 dana, zato i pitam da li netko zna neku koja ide umjesto ove, pa kada čekam mogu barem uzeti neku kvalitetniju. na autu imam iridijumke, komad je bio oko 150 kn. i stvarno su zakon

Offline clutch

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner Purejet
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #10 : 30 Listopad, 2008, 17:01:23 »
koja je to mashina morini? ili

imao sam isti problem na pure jetu, umjesto serijiske svjecice stavio sam Denso u24esr-nzu koja kosta oko stotinjak kuna, odnosno 30 kn vise od serijiske ak se ne varam,  ugl. nakon 200 km veselo provedenih  :toothy11: skinuo sam svjecicu da vidim kakve je boje bila je ugodno oku smeđa, malo je ostrugao sa zichanom i bila je ko nova vratio u motor i deri dalje :toothy9:

neer jedva skidam oci s tog avatara
« Zadnja izmjena: 30 Listopad, 2008, 17:06:42 clutch »

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #11 : 30 Listopad, 2008, 17:20:26 »
u benconyu imate iridium svjecke,dodju oko 150kn al mislim da se na tim ,,ajnšpritzima,, isplati...  :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #12 : 30 Listopad, 2008, 19:56:59 »
a jebiga sipam šta ima, ima to sranje,super 95 i euro super 95. do tifona i nazad imam 60 km. to mi je skoro pola rezervara, stvarno mi nije problem pa da ima omv sipao bi 100 oktansko gorivo ali nema.Lošinj je fora ali.........jbg svjećicu sam naručio i onda kao budala čekao 10 dana, zato i pitam da li netko zna neku koja ide umjesto ove, pa kada čekam mogu barem uzeti neku kvalitetniju. na autu imam iridijumke, komad je bio oko 150 kn. i stvarno su zakon

toči ubuduće eurosuper!

Iridium svjećica je najbolja za ajnšprice, al nemoj se razočarat ak i ona rikne. Nebude sigurno tak brzo... bude kad tad, ali ne tak brzo  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #13 : 30 Listopad, 2008, 21:18:47 »
ja sam imo ditecha trebas nastelat zazor na novoj svecici zoto ti trokira i imas u moto 01 neku bolju svecicu od ngk cpr8e
s kojom su navodno rijesili problem

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #14 : 30 Listopad, 2008, 21:22:55 »
j#bote kako ću taj zazor naštelat?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #15 : 30 Listopad, 2008, 21:24:18 »
pa iumedju one igle i gornje one "kukice na svjecki" ono sto ti je najblize klipu kada je namontiras, a koliki zazor treba biti ne znam
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #16 : 30 Listopad, 2008, 21:28:41 »
jasno mi je to,ali ne kužim kako namjestiti taj zazor,mogu je stisnuti kliještima i šta sam onda dobio, samo pi*dariju

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #17 : 30 Listopad, 2008, 21:33:03 »
listicima onim.... znaci nades odgvarajuc listic (ja mislim da se to zove spijun tako nesto) uglavnom imam to i taj listic stavis izmedu elektrode i te kukice, i stisnes kukicu do kraja i izvuces listic.. to je to

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #18 : 30 Listopad, 2008, 21:39:20 »
u biti trebao bih mu biti manji taj razmak, pa jel nije svjećica ngk cr8 sa tim manjim zazorom?

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: sr 50 diteh- problem
« Odgovori #19 : 30 Listopad, 2008, 21:40:49 »
nisam siguran al treba mislim nesto oko 0.5 neznam sigurno jbg ja sam to znao ves od oka