Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Carnaby 200 - kuplung proklizava na 4500 km?!?!  (Posjeta: 2801 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iprzic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Piaggio Carnaby 200 - kuplung proklizava na 4500 km?!?!
« : 30 Listopad, 2008, 14:03:18 »
Eto , sve sam rekao. Skuter je pazen-mazen, odrzavan dok neki dan nije pri voznji u koloni (lagano stani - kreni) poceo ruziti i proklizavati kuplung.  :angry7:
Ne zivim na brijegu i vozim se normalno. Frend mi je imao dosta problema s MP3 250 ie tj. s njegovim kuplungom, prije sam mislio da je njegov primjerak defektan a sad vidim i moj.
Pa dobro, jel to normalno? Sto napraviti?  :dontknow: :dontknow: Carnaby je naravno pod garancijom (Moto01).

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Piaggio Carnaby 200 - kuplung proklizava na 4500 km?!?!
« Odgovori #1 : 30 Listopad, 2008, 14:07:45 »
Eto , sve sam rekao. Skuter je pazen-mazen, odrzavan dok neki dan nije pri voznji u koloni (lagano stani - kreni) poceo ruziti i proklizavati kuplung.  :angry7:
Ne zivim na brijegu i vozim se normalno. Frend mi je imao dosta problema s MP3 250 ie tj. s njegovim kuplungom, prije sam mislio da je njegov primjerak defektan a sad vidim i moj.
Pa dobro, jel to normalno? Sto napraviti?  :dontknow: :dontknow: Carnaby je naravno pod garancijom (Moto01).
normalno da nije normalno  :toothy12: najbolje ti to vozi u servis nek se oni igraju stim ipak je pod garancijom i nemoj se upustat u samostalne radove jer ce ti ponistit garanciju.sjedi na skuter i trk u servis  :icon_thumright:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Piaggio Carnaby 200 - kuplung proklizava na 4500 km?!?!
« Odgovori #2 : 30 Listopad, 2008, 16:46:41 »
iskoristi garanciju

a ružanje i poskakivanje skutera pri voznji brzinom 10-20 kmh je rezultat federa kvacila.

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Piaggio Carnaby 200 - kuplung proklizava na 4500 km?!?!
« Odgovori #3 : 30 Listopad, 2008, 16:56:33 »
nekužim vas šta imate garanciju a tu pitate

u servis pa neka tamo riješavaju :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Piaggio Carnaby 200 - kuplung proklizava na 4500 km?!?!
« Odgovori #4 : 31 Listopad, 2008, 12:49:22 »
iskoristi garanciju

a ružanje i poskakivanje skutera pri voznji brzinom 10-20 kmh je rezultat federa kvacila.

CEsto, ali ne uvijek. Ako je zvono malo spigano ili krivo potroseno pa nije savrseno okruglo, rezultat je isti, a popravak se svodi na novo zvono, a cesto i kuplung ako su ferode krivo potrosene.