Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner-problem  (Posjeta: 3125 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Runner-problem
« : 29 Listopad, 2008, 13:31:26 »
E ovkao radi se o runneru 50 sp 2001 god.Znaci do sada je isao 85 po ravnom i od  pre mozda mesec dana pocela da mu se smanjuje krajnja i sada je stiglo do 75 po ravnom.Da li je od  kaisa ili neceg drugog?Ili da nije do ulja sipao sam neko shell ali nije  boja onako roze nego nekako braon pa ne znam da li je mozda zbog toga ali ne pusi iz auspuha pa ne znam da li je zbog toga.Primetio sam i kada  krecem da kao zavrti malo u prazno i tek posle kao da  primi gas kao da proklizava kais.Ne znam sta bi  drugo moglo biti?

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Runner-problem
« Odgovori #1 : 29 Listopad, 2008, 13:38:38 »
Koliko ima km ,kada si mjenjao remena zadnji puta ,rolice ,dali ti negdje vuce zrak ....uglavnom daj opisi malo detaljnije stanje!

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-problem
« Odgovori #2 : 29 Listopad, 2008, 13:47:14 »
Sada ima oko 16.500.Ja sam ga uzeo otprilike sa  11.000 nikada nisam menjao remen ni rolnice mozda je zbog toga.Nemam utisak da vuce negde vazduh posto kad dam gas on kao da zavrti u prazno pa tek posle  kao da prihvati i bas slabije prihvati nije kao pre kako je bilo.

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: Runner-problem
« Odgovori #3 : 29 Listopad, 2008, 14:08:32 »
pa otvori prijenos pa ces vidit do kud ti se siri vario a za rolice raskopas vario i vidis

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Runner-problem
« Odgovori #4 : 29 Listopad, 2008, 14:44:47 »
vrijeme ti je za servis ,buduci da si ga ti kupio polovnog i jos napravio 4500 km tko zna kada je tu radjen servis, tako da treba otvoriti dekl variomata i pregledati stanje, Najvjerojatnije treba zamjeniti remen ,rolice ,vodilice ali ne bi bilo na odmet i mikoro remen uljne pumpe pa bi se dalo promjenitii karike , pogotovo ako je neki auspuh na njemu onda obavezno,e da zaboravio sam svjecicu trebas promjeniti i nemoj staviti neku za auto!

Ima tu dosta posla ..ako hoces sam raditi imas dovoljno tema i sve mozes naci na forumu ,sto nebudes znao pitaj ,a ako sen nista ne kuzis odvezi u srevis i reci sta da ti sve promjene.
« Zadnja izmjena: 29 Listopad, 2008, 14:47:41 veka84sb »

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-problem
« Odgovori #5 : 29 Listopad, 2008, 14:56:21 »
vrijeme ti je za servis ,buduci da si ga ti kupio polovnog i jos napravio 4500 km tko zna kada je tu radjen servis, tako da treba otvoriti dekl variomata i pregledati stanje, Najvjerojatnije treba zamjeniti remen ,rolice ,vodilice ali ne bi bilo na odmet i mikoro remen uljne pumpe pa bi se dalo promjenitii karike , pogotovo ako je neki auspuh na njemu onda obavezno,e da zaboravio sam svjecicu trebas promjeniti i nemoj staviti neku za auto!

Ima tu dosta posla ..ako hoces sam raditi imas dovoljno tema i sve mozes naci na forumu ,sto nebudes znao pitaj ,a ako sen nista ne kuzis odvezi u srevis i reci sta da ti sve promjene.
Pa i ja mislim da je vreme :)Posle cu skinuti sve pa cu slikati i postaviti slike

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-problem
« Odgovori #6 : 29 Listopad, 2008, 18:48:58 »
Problem je resen :) sad ponovo ide 85  :toothy9:
Preoblem je bio u zadnjoj gumi bija je skoro skroz ispustena pa je hvatala veliku povrsinu i tako mi smanjila krajnju

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Runner-problem
« Odgovori #7 : 29 Listopad, 2008, 22:42:27 »
Ne razmijem kakav si ti to vozac  kada nisi skuzio da ti je guma skroz prazna osim po krajnjoj vec i po upravljivosti!

 :angry7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Runner-problem
« Odgovori #8 : 30 Listopad, 2008, 07:51:23 »
Problem je resen :) sad ponovo ide 85  :toothy9:
Preoblem je bio u zadnjoj gumi bija je skoro skroz ispustena pa je hvatala veliku povrsinu i tako mi smanjila krajnju

E počnem čitat prvi post i pomislim na praznu gumu... Dođem da ću mu napisat da poslika variomat i dođem do posta di piše da je guma prazna...

Koji loool

Ja od srama nebi napisal da je guma da drugi ne vide kakav imam osjećaj za motor u vožnjo (nikakav)  :drunken_smilie:
Napisal bi da je remen bil u banani, zamijenio, i to je sad to...  :toothy3:

Inače osjetim kad se guma za pol bara ispumpa...  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Runner-problem
« Odgovori #9 : 30 Listopad, 2008, 09:49:38 »
Bravo   :toothy3:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline t_o_m_i

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: London
  • Moj Skuter: Lexus
Odg: Runner-problem
« Odgovori #10 : 30 Listopad, 2008, 15:50:17 »
Ti si fakat genijalac nemoj se zacudit ak ti stane samo motor mozda je osto bez goriva lol heh nemoj se ljutit salim se malo.... :icon_thumright: :headbang:

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-problem
« Odgovori #11 : 30 Listopad, 2008, 21:40:44 »
Ne ljudi stvarno nije se moglo primetiti guma je bila prazna a stojala je normalno i moglo se voziti normalno u krivinama i sve ok.ta guma je bas tvrda znam kad  sam je montirao na felnu tamo taj lik sto mi montirao kaze da je bas tvrda.
E i jos jedno pitanje da ne otvaram drugu temu kolika treba da bude sirina kaisa?Kod mene je sad 17.5 mm.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Runner-problem
« Odgovori #12 : 03 Studeni, 2008, 17:08:10 »
to je ok. samo provjeri da nije previse izlizan

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Runner-problem
« Odgovori #13 : 03 Studeni, 2008, 17:44:36 »
Ne ljudi stvarno nije se moglo primetiti guma je bila prazna a stojala je normalno i moglo se voziti normalno u krivinama i sve ok.ta guma je bas tvrda znam kad  sam je montirao na felnu tamo taj lik sto mi montirao kaze da je bas tvrda.
E i jos jedno pitanje da ne otvaram drugu temu kolika treba da bude sirina kaisa?Kod mene je sad 17.5 mm.
to je minimum.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-problem
« Odgovori #14 : 03 Studeni, 2008, 23:22:37 »
Ne ljudi stvarno nije se moglo primetiti guma je bila prazna a stojala je normalno i moglo se voziti normalno u krivinama i sve ok.ta guma je bas tvrda znam kad  sam je montirao na felnu tamo taj lik sto mi montirao kaze da je bas tvrda.
E i jos jedno pitanje da ne otvaram drugu temu kolika treba da bude sirina kaisa?Kod mene je sad 17.5 mm.
to je minimum.
Znaci gotov za menjanje :)Ma moze on jos malo da izdrzi imam sad drugi problem curi mi semering na vodenoj   :(

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Runner-problem
« Odgovori #15 : 03 Studeni, 2008, 23:45:29 »
Znaci gotov za menjanje :)Ma moze on jos malo da izdrzi imam sad drugi problem curi mi semering na vodenoj   :(

Remen možeš još imat i 20000 km ali ti se motor kroz ubrzanja neće dobro ponašati i izgubit ćeš krajnju! I postoji šansa da pukne pri prevelikom opterećenju! Zato postoji ta granica koja je kod tebe 17,5 mm!

I kaj je svima s tim vodenim pumpama? Ako semering propiša vjerojatno je ležaj vodene pumpe u banani! Set za reparaciju pumpe i to je to!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-problem
« Odgovori #16 : 04 Studeni, 2008, 00:59:47 »
Znaci gotov za menjanje :)Ma moze on jos malo da izdrzi imam sad drugi problem curi mi semering na vodenoj   :(

Remen možeš još imat i 20000 km ali ti se motor kroz ubrzanja neće dobro ponašati i izgubit ćeš krajnju! I postoji šansa da pukne pri prevelikom opterećenju! Zato postoji ta granica koja je kod tebe 17,5 mm!

I kaj je svima s tim vodenim pumpama? Ako semering propiša vjerojatno je ležaj vodene pumpe u banani! Set za reparaciju pumpe i to je to!
Pa to to :) Ali mnogo me mrzi da rasklapam sad motor a ima jos malo lepog vremena za voznju posle kada zahladni necu se moci voziti sto nije  sacekalo jos malo  ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Runner-problem
« Odgovori #17 : 04 Studeni, 2008, 01:02:58 »
Pa to to :) Ali mnogo me mrzi da rasklapam sad motor a ima jos malo lepog vremena za voznju posle kada zahladni necu se moci voziti sto nije  sacekalo jos malo  ;D

E da mene motor svaki put pita dal smije zacvikat  ::)

Hehe, šalim se... Zasad samo jednom se desilo (serijala nikad otvarana)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner-problem
« Odgovori #18 : 04 Studeni, 2008, 18:23:21 »
Pa to to :) Ali mnogo me mrzi da rasklapam sad motor a ima jos malo lepog vremena za voznju posle kada zahladni necu se moci voziti sto nije  sacekalo jos malo  ;D

E da mene motor svaki put pita dal smije zacvikat  ::)

Hehe, šalim se... Zasad samo jednom se desilo (serijala nikad otvarana)
Pa i ovo  nikada otvarano ima oko 17000

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Runner-problem
« Odgovori #19 : 04 Studeni, 2008, 19:14:48 »
Gle, nemogu ti preporučit da se voziš sa sj#banom pumpom vode.

Ja sam tako vozio al svakih 10 kilometara moraš pregledavat u kakvom je stanju razina tekućine u posudi! Ja sam znao upalit motor da radi na leru i dole je pola deci vode bilo na podu!

Ne daj Bože da zaboraviš JEDNOM ulijat vodu, ode dihunzi glave, a onda može i voda uć u cilindar i još veće sranje napravit!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: