Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gp800 ??  (Posjeta: 2277 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
gp800 ??
« : 16 Srpanj, 2020, 06:37:04 »
jako mi se sviđa skuter izgledom i pojavom :drkdrk:, može se naći očuvan primjeraka za pristojne novce.. vidim da treba biti spreman na određene mane tog skutera... :dontknow: koliko je to skup sport nabaviti ga (odrzavanje,rega...) .. mogu li se trpiti određeni kompromisi posjedovanjem istog, izgled na uštrb novčanika ili je kupovina baš promašaj.. ponavljam jako mi se sviđa.. :toothy11:
zajedno smo skupa

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: gp800 ??
« Odgovori #1 : 16 Srpanj, 2020, 06:41:47 »
Ako ti se sviđa i imas dosta love onda nista nije skupo.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline x250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • XC-300Ri
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Kymco Xciting 300 Ri
  • Moja Kaciga: zna se...Nolan
  • MojSetup: Malossi
  • MojSpuh: serijala
Odg: gp800 ??
« Odgovori #2 : 03 Kolovoz, 2020, 09:05:36 »
jako mi se sviđa skuter izgledom i pojavom :drkdrk:, može se naći očuvan primjeraka za pristojne novce.. vidim da treba biti spreman na određene mane tog skutera... :dontknow: koliko je to skup sport nabaviti ga (odrzavanje,rega...) .. mogu li se trpiti određeni kompromisi posjedovanjem istog, izgled na uštrb novčanika ili je kupovina baš promašaj.. ponavljam jako mi se sviđa.. :toothy11:

Ja sam imao GP-a 4 godine, proputovao pola EU s njim, nema jačeg i bržeg skutera od GP-a neka svi prde ali to je istina. Tu snagu se nema di potrošiti, ispuhati jedino na pisti ili autocesti po Njemačkoj gdje nema ograničenja brzine (ima i kod nas manijaka koji se ganjaju i po lokalnim cestama). Ovisi gdje si i i gdje se misliš voziti, ako misliš na gradsku vožnju u nekom manjem gradu zasigurno će biti pojava ali je dosta velik motor i podosta troši po gradu (meni oko 6.5-7l). Pazi se oglasa jer ih je dosta uništenih, nema puno sačuvanih primjeraka te vrste, ekipa se zaigra a ovaj motor ne oprašta greške. Puno ih je sklepanih i pofarbanih po oglasnicima a cijena nije zanemariva.

Što se održavanja tiče, ovisi koliko se budeš vozio, gume računaj oko 1500-2000kn s montažom svake ili svake 2 sezone, servise ako si ne budeš sam radio onda računaj oko 100€ svake godine ili svakih 10.000km (ja sam si sam promjenio filter i ulje Motul, samo najbolje u motor i izašlo me oko 50€). Svjećice imaš 4 komada kao na standardnom autu, lanac i lančanici koliko sam skužio i po serviserima i po priči na forumima mijenjaš kad odu a ne po knjizi kako piše jer svakih 20.000km je besmisleno mijenjati ako je lanac dobar i održavan. Rega oko 2000kn (za ZG table) s 50% bonusa, u Puli sam plati oko 1500kn kad mi je istekla 10-a godina motora pa nije bilo više poreza na vozilo od 400kn.

U 4 godine nisam imao nikakvih problema, samo uredno radio servise, promijenio lanac 1-put na 22.000km. Pazi na prednju vilicu kad kupuješ motor i ako se ne razumiješ obavezno u servis da pregledaju motor jer ponavljam nema ih tj rijetki su dobri primjerci a svako tko prodaje hvali svoje kao najbolji i najpovoljniji.

Sretno s kupnjom, vjerujem da ćeš se nauživati kao i ja na tom motoru i ako te još štogod zanima u vezi GP-a slobodno pitaj ako znam budem ti rekao iz prve ruke (jer i tu kao i svugdje ima puno onih koji sve znaju a sjeli 10-ak minuta na motor i napravili đir po kvartu)

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: gp800 ??
« Odgovori #3 : 03 Kolovoz, 2020, 15:15:18 »
Mene isto po malo privlaci taj skuter. Kao prvo zato sto volim putovat sa zenom pa trebam mjesta za stvari.
Imao  sam gileru nexus 500 pa kawasakia z750. Bas me privlaci gp 800. Ali opet za te pare kupim motor. Tako da ne znam nisam siguran i pametan.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: gp800 ??
« Odgovori #4 : 06 Kolovoz, 2020, 01:16:44 »
Bas kad ste spomenuli te stvari oko skrpanih skutera naletih na jednog gp800 prekjucer bez plastika koje su ocito na krpanju i lakiranju

photoupload
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"