Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Shit from China  (Posjeta: 14970 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #100 : 02 Srpanj, 2020, 14:10:52 »
Nemam ni ja nista protiv videa.
Svi znamo sta se raspalo. A znamo i slozit masinu koja je vjecna, samo takva masina gmize.
Ovo je napaceni drevo koji je pokazao moc na drag stazi. Setup svima poznat. I zamorce opet vozi i mogu sa svima bez srama stat na drag. A sa kim ce peza na drag? Mozda sa elektricnim romobilom da proba?
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #101 : 02 Srpanj, 2020, 14:17:24 »
Ma peza nema kaj radit na dragu to nije skuter za bilo kakva natjecanja pa i ona najmanja.. Ja pricam o kvaliteti serijskog skutera o nicem drugom.. Ak oces nekaj prek 100gpsa kupis jace i kruzas tom brzinom... Peza nije za rezultate

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #102 : 02 Srpanj, 2020, 14:32:02 »
Uuuuu, pocelo je. Tko nam se to obraca preko produzene ruke, onaj tko ima znanje i iskustvo, a Peza ga je izrabila i iskoristila te ostavila na cjedilu da se mora zadovoljiti sa zracnjakom od 50 kubika??? Pa to je za amatere i pocetnike, i teske ranjenike koje su svi setupi iznevjerili. Vratio se covjek na Default i safe mode postavke pa nam se ruga jer tunirano? He he, kakonce se drugkcije peza prezentirati nego anti fair play igrom i djecjim pricicama.
Ajde gmizi i uzivaj.

Nemres s pezom da imas sve u malom prstu. Nadavao se para i para za Pezu, mudar covjek bi slozio 10 drugih skutera za tu cifru i stalno se vozio.

PS Matija je slagao skutere preko noci, riskirao s izrabljenim dijelovima pa dokle ide, a Suhi je narucivao, cekao, kupovao specijalne skupocijene dijelove, sve novo pazljivo s puno ljubqvi ugradjivao, pratio testirao i opet mu se sve raspadne. I onda kaze samo francuz, samo peza. Pa odjebi vise s tim recikliranim otpadom i kome jos mozes ispirati mozak s tom kanturinom kojoj se skrivaju sve mane.

Pa jel moze bar ijedna postena usporedba Peze biti u igri???? Sve neke podmukle usporedbe, gdje se vidi koliko jadan moras biti.
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 14:38:20 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #103 : 02 Srpanj, 2020, 14:34:32 »
Scooterist sta se onda ta peza toliko uzdize. Kojoj. Na dnevnoj bazi rikavaju cdi, bobine, lulice, kvacilo,zvono, matice variomata ,polutke , getribe, dosjedi bloka,radilice,. Iglicasti  i neznam ti ja sta jos mozes izmislit to ce ti se sjebat

Nitko nije ni uzdizao piaggia ni minarellija iznad ostalih dok gospodin napuhani nije trollao cijeli forum vec dugo vremena.
Ako cemo pricat o serijskih skuterima onda mozes uzet bilo koji i isti ti je k**ra* vozi ga dok se ne raspadne
A za uzdizanje za pezu nema mjesta i gotovo
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 14:36:05 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #104 : 02 Srpanj, 2020, 14:43:53 »
piaggovi fanovi: vjecna masina al se kvari kao svaka druga masina, dijelovi kao jeftiniji al opet skuplji od pezinih, francuski auti se porede s skuterom a alfa, fiat i ostali isprdci s piaggiom ne ?

Ne izdizem pezu jer i ona sama ima mana ali msm da bi 50% clanova def. trebalo psihijatrijsku pomoc.
Vidim da je suhi dobio ban zbog krsenja pravila ali od ostalih nije nitko a prvo pravilo je o diskriminaciji i pozivu na mrznju.

Pcelo objasni mi kak zvono i kvacilo rikava na dnevnoj bazi jer s piaggia na pezu i obrnuto sve pase a meni dan dnas traje serijsko kvacilo ?

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #105 : 02 Srpanj, 2020, 14:45:47 »
Najvise me smeta to sto se peza AC50 prikazuje kao teski i zestoki supersportas u sleeper izvedbi koji ide 100gpsa, i onda ja udjem u kosmoski mod na tu neku brzinu, i naletim na Pezo skuter bez zute rotirke koji djeluje kao da mete rub ceste, ili pak kosi travu jer gmiz barem dvostruko manjom brzinom. Najvise volim kad proletim pored Pezae i kada ne mogu procitati naziv tog modela.
Bitno je samo da od Suhig peza ide, to sto ostali gmizu nebitno je. Ali zato Piaggio svaki mete...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #106 : 02 Srpanj, 2020, 14:52:32 »
piaggovi fanovi: vjecna masina al se kvari kao svaka druga masina, dijelovi kao jeftiniji al opet skuplji od pezinih, francuski auti se porede s skuterom a alfa, fiat i ostali isprdci s piaggiom ne ?

Ne izdizem pezu jer i ona sama ima mana ali msm da bi 50% clanova def. trebalo psihijatrijsku pomoc.
Vidim da je suhi dobio ban zbog krsenja pravila ali od ostalih nije nitko a prvo pravilo je o diskriminaciji i pozivu na mrznju.

Pcelo objasni mi kak zvono i kvacilo rikava na dnevnoj bazi jer s piaggia na pezu i obrnuto sve pase a meni dan dnas traje serijsko kvacilo ?


Slazem se, Pezu treba mrziti
A Suhog, koji zestoko promovira Pezu na prljav nacij, sakrivajuci i negirajuci anegdote koje svi znamo, treba na neku pomoc poslati.

Ne razumijem o kakvoj jeftinoci pricas. De mi kazi koliko ces platiti terno grupu kad ti zariba Peza? Mislis jeftino ces olatiti onu kinesku gusanu? Ili ces dati 230 eura za Pezinu? Cak mislim da je to bez klipa, a.klip je 68 eura.
Koliko ces platiti vodenu pumpu od Peze original, jel zamjenska pisa.
Koliko ces platiti uljnu pumpu od peze?

To su tako te sitbic,e, imas i onu elektroniku uljne ako nemas mehanicku, ima li ih polovnih, ili samo nova dolazi u obzir?

Daj mi racunicu da Peza ostane Peza i Piaggio da bude Piaggio



Dodje tu, predstavi Pezu 50AC full serijala 100gpsa i kao podjebava nas sve, pa krene prcat. A u kakvim je mukama bio proslih godina, mjenjao setupe kao carape ... Ma de odjebi s tim.smrkavcem koji kurca ne ide i non stop prebrutalno zaostaje da nitko ziv, ponavljam, nitko ziv nema zivaca gmizati.

Care, imam iskustva sa skuterima preko 17 godina, i veci otpad od francuskog opcenito nisam vidio., Nikad me nista niie ponizilo kao francusko smece. Usavrsio sam koncept koji nitko nije i navozao se kao nitko, dakle slucajeve koje nitko ne radi kako spada. Ali mene je vise peza, JEDNO 7 KOMADA, izkebalo znas kako. Ja sam vidio pozitivne slucajeve, ali to je kap u moru i drago mi je da su zadovoljni, ali izjednacavat pezu nece nitko, pogotovo kome je to jedini skuter i gdje je ubo zdrav primjerak, zaboli me i da ih ima.vise, jer sam imao preko 100 svojih skutera.

e alfe i fiati, oni su dvostruko jeftiniji od francuza, kaj bi i to usporedjivao?
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 15:03:50 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #107 : 02 Srpanj, 2020, 14:59:40 »
Tako je lezz... Forum ima teski kompleks s pezom... Jbg tesko je gledat kak nekima peza traje i traje, dok ti serafis sjebanog piaggia i molis Boga da je sad mir neko vrijeme... Rope, matija i ostali.. Nije mi do takvog prepiranja ni najmanje jer je narazini djece... Svi ste super pogotovo uzivo i kao kolege i glupo je tu se naguravat prek foruma... Ne pada mi napamet nastavljat ovo istom mjerom jer je u najmanju ruku smijesno... Ni u jednom trenu nisam imo namjeru ikoga podkurit, uvrijedit niti slicno ali vidim u kojem smjeru ide a to si necu dozvolit.. Samo me smeta kad se peza pljuje, a piaggio jedini valja.. Cemu?? Ima puno ljudi koji bi kupili bas Peugeot i htjeli se vozit na stock skuteru dugo.. Zasto nebi?? Zao mi je ljudi koji pitaju nesto u tehnikalijama za pezu pa im se momentalno popljuje skuter i tek onda mozda pomogne... Ako vpzis piaggio onda ti dodu doma i sloze skuter i jos ti plate pivu... Ljuti me sta clan zacvikani nemre imat account duze od mjesec dana jer samo iznosi svoje misljenje ko i svi ostali... A dobar je kad treba slepat ili pomoci nekome... Nit sam sa suhim bff nit ga uzdizem al je decko na mjestu i ima znanja za pezu i zna ga u dlaku... I onda se takav clan makne s foruma da bi se gurao dalje piaggio bez kontre.. E pa hvala vam svima na tome, nadam se da nisam nikog uvrijedio, prihvacam sve kritike al za mene je ovaj forum jedno veliko smece vec duze... Trazot cu osobno odmah bann da ne bih dosao u napast ponovno pisati... Lijepi pozdrav svima hejteri pravog skutera

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #108 : 02 Srpanj, 2020, 15:10:43 »
Vidili smo i na zadnjem tripu kako peglaju serijske piaggio masine, neke sa 70tkm na grbaci. A peza se izgubila u nekoliko minuta.
I serijske pjurejet masine koje su me iznenadile svojom moci i maximalnoj brzini, a potrosnju necu ni spominjat.
Dakle samo cinjenice sa kojina se susrecemo svaki dan.
I zasto onda gmizat na nekoj pezi? To je zrelo za psihijatriju.

I nije nikakva svađa ni ljutnja od mene prema clanovima.
Svejedno cu opet tripovat sa suhim makar se i naguravali po cesti, to je sastavni dio druzenja.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #109 : 02 Srpanj, 2020, 15:12:02 »
ja neznam koliko je on sta tajio i sta radio ali niste njega ocito zamrzili neg skuter (jel ima logike?),ja da piaggio imam i da pricam da je sve u redu a kvari mi se masu bi li pljuvali po piaggiu? svaka budala ima svoje veselje tak i svaki vlasnik voli ono sto ima. vodena pumpa odlicno drzi (u serijali) za bilo kakvo pojacavanje ona vise nece toliko drzati,  za cilindar iskreno nez koliko je novi iako nebi nikas uzimao nov osobno i stavljap na skuter koji vrijedi  3000 (70cc kit je drugo) ali cijelu masinu ispravnu nabavim za 400kn i za mene je to jeftino i svaki problem se popravi jako jeftino a piaggio masina dodje 1000kn.

Kazes puno peza te je izjebalo a piaggio nijedan ? pa kako to da je scooterista piaggio zaj#bo a peza nikad ? Jedno je kupit skuter koji je odrzavan i uredan a drugo je  kupit kramu bilo piaggio il peza stvar je srece makar izvana izgledao kao nov

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #110 : 02 Srpanj, 2020, 15:27:50 »
ja neznam koliko je on sta tajio i sta radio ali niste njega ocito zamrzili neg skuter (jel ima logike?),ja da piaggio imam i da pricam da je sve u redu a kvari mi se masu bi li pljuvali po piaggiu? svaka budala ima svoje veselje tak i svaki vlasnik voli ono sto ima. vodena pumpa odlicno drzi (u serijali) za bilo kakvo pojacavanje ona vise nece toliko drzati,  za cilindar iskreno nez koliko je novi iako nebi nikas uzimao nov osobno i stavljap na skuter koji vrijedi  3000 (70cc kit je drugo) ali cijelu masinu ispravnu nabavim za 400kn i za mene je to jeftino i svaki problem se popravi jako jeftino a piaggio masina dodje 1000kn.

Kazes puno peza te je izjebalo a piaggio nijedan ? pa kako to da je scooterista piaggio zaj#bo a peza nikad ? Jedno je kupit skuter koji je odrzavan i uredan a drugo je  kupit kramu bilo piaggio il peza stvar je srece makar izvana izgledao kao nov

Care, pa ti ne znas nista kad se trrba konkretno izkasniti. Ajde ne trabunjaj dzabe nego kad dohvatis cinjenice onda se javi. Nemoj mi prodavati te francuske ofucane fore, jer kad te lijepo direktno pitam da mi izneses skupocijene cijene, onda to iznesi, a ne da pricas ne znam ovo ne znam ovo, ali znam da je Peza dobra.  Cuvaj to sto imas i ostani zadovoljan, a mi koji morano jesti g#vn# kad ti donesu francuze, to malo respektiraj jer to je isusovacki poso kad te sprci peza i kad ti rasiri supak na promjer odvodne cijevi iz wc skoljke, a to ti je fi 110. Toliko jednostavan koncept, a da te isprci vise nego bilo kakav injection....

Prosao sam kroz tisucu skutera i peza je gnoj.


To sto si stekao dojam da je fokus na osobu je krivo, ali s razlogom jer se radi o muckom provokatoru (profesionalnom online), osobi koja ce zanijekati svoja slepanja peze koja prelaze vise stotina kilometara!!! Peza je ono sto nikoga ne bi trebalo zanimati, jer kad shvatis da ti nece bas svatko cackati po pezi, to je dov9ljno za 90% ekipe da odustane u startu


Ja ne planiram tripovat s Pezama, pun mi je k**ra* gledanja u retrovizor i narusavanja vlastite sigirnosti, dal je opal ili nije. Ako Peza moze pratit promet onda ok. Sad u Sloveniji opet pi*darija, nas 7 se vozi normalno, Peza drka stotinama metara iza. Ma daj odjebi vise s tim televizorsk kurcem, da se mi svi moramo prilagodjavat i pust k**ra* pezi, jer ti je glavni cilj, da se svi prilagode drukcijem. Odjebi, odjebi s tom filozofijim pokoravanja drugih i trazi druge robove, ali ove koje je pikusao prcat je isprcao u jednoj voznji, a ja sam trpio pezu puuuun k, dok svi normalni ljudi daju do znanja odmah nakon jedne zajebancije s Pezom. Nece meni Peza diktirat tempo, a s druge strane to je otpad s kojim imam masu iskustava da kada se zbrojite nemate toliko s ostalim markama.

Slepo je purejeta jednom i ti kada se nisam kuzio u njih i frajer me prci za to na veliko. Alooo jel ti znas ista o purejetuu, z as moj k**ra*, i onda me na takvu situaciju lovi hahaah a nakon toga sam ja s purejetom naslepao pezi i pezi,, niti jedan setup mu nije bio uspjesan, sjebao je dosta voznji s tim otpadom. Sorry, svatko ima toleranciju, kod prosjecnih ljudi je jako niska, kod mene je cak visoka i to je peza uspjela istrositi...
Peza je smece u brojnim pogledima...
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 15:42:08 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #111 : 02 Srpanj, 2020, 15:37:42 »
Nemam se u planu svadjat tak da mi je ovo zadnji post, pravila ovdje ne vrijede jer po pravilima bi jako puno clanova trebalo dobit ban, uzivaj correctore u piaggiu i zelim ti puno sretnih kilometara, diskriminiranje clanova je ovdje veliki problem koji se ocito nece popravit, tjeranje novih clanova koji drukcije razmisljaju nisu dobrodosli i samim tim ovo je daleko od normalnog foruma. Lijep pozdrav svima  :hello:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #112 : 02 Srpanj, 2020, 15:47:28 »
Da da, odustani. Nikad nista nece priznati Pezo vlasnik, cim dodjemo do momenta kad treba iznest činjenice, odmah se pokupite.

Ovo za tjeranje novih clanova ti je normalna stvar, doduse ne radim to jer jednostavno izignoriram, ali ovo za pezu di sam prosao Isusovu muku bome necu nikada. Ko mi god stane na crtu s Pezo argumentima, ja cu ga pokopat jer imam visi nivo iskustva, a odlicno zapazam i njusim otpad.

Glede novih clanova, ... nezahvalni padobranci samo ulete, iskoriste, brutalno izrabe i pobjegnu. Kad budes u zivotu izrabljen vise puta, onda cu te pitati neke stvari. I sto se ne bi angazirao pa da posavjetujes malo ljude, ponovi to na desetke puta, pricaj malo kao papagaj pa da vidimo na kojoj ces brojci krenuti pucati... Poseban je osjecaj kad kazes nekome nesto, a taj ucini po svom, to je bas cool.

Inace imam celicne zivce, i ako sam ja grunuo na Pezu pitam se sto bi bilo s ostalima, kad vas krene cijedit i razbusivat, to cak ni Suhi nije izdrzao, pa je u znak djelomicne kapitulaciie prihvatio gmizanje na AC50 masini. Ja sam je barem isao unaprijediti, a.ne unazaditi, to mi bi bio poraz i priznavanje da sam bio ispacen i prepacen, i razlikujem se po tome sto nisam spusio gro para experimentirajuci u rupu bez dna koja sada ne postoji vise, ali moj Peugeot swapan postoji vec 2.5 godine... A kaj je on prosao s pezom u tom periodu? Strmoglavio se niz crveni tobogan s performansama i trajnoscu peze i upao u djubre zvano Peza AC50.
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 15:57:14 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #113 : 02 Srpanj, 2020, 16:15:04 »
Hvala na razumijevanju. Bilo bi korisno da svojim Pezo francuskim znanjem krenete doprinostiti, a ne da se samo javljate u obranu Peze bez ikakvih konkrentih cinjenica, ili s nedovoljno provjerenim informacijama. Jednom kad vas zahvati francuski komad koji ce usojesno izvaditi avu mast iz mozga, pobjeci ce te i sakriti se u misju rupu, to vam garantiram i necete se sjecati sta ste pricali o pezi.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #114 : 02 Srpanj, 2020, 16:57:09 »
A nece mene zajebavat profesionalni online igrac. I na tom njegovom terenu cu ga posrat. Di je bio 2006 kada je se sralo po Pezo skuterima jer su se tada tuning kirbaji neprekidno raspadali. Dodje tu nakon 14 godina da me prosvjetli s pezom.
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 16:58:58 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #115 : 02 Srpanj, 2020, 17:09:16 »
kad sam kupovao skuter tocnije trazio sam apriliu rs50, jedini skuter koji sam gledao je bio peugeot jetforce. dizajn super, cijene oko 1000e...naletio sam na ditecha prvi vlasnik, ludilo kak je uscuvan i kak je fino isao.....poceo mi je trokirat skuter nakon par mj.. tu sam postavio upit, dobivao sam odgovore kakvi idu sad za peugeot. vrijeme je sve pokazalo

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #116 : 02 Srpanj, 2020, 21:09:53 »
Ja neznam nista, znam samo da je suhy u spidija ulupao gro para, serafio svaki dan ili svaki drugi, napravio modifikacija milion da bi isao 100gpsa, stavio kit i sve se rasipalo i na kraju ga rasprodo i sam osobno ga popljuvao te istovremeno uzdizao AC a prije svega toga srao po mom reliju kak AC nista nevalja da to treba swapat na LC bla bla, vidimo di je suhy danas. Isti taj spidi je bio šlepan na velebitu nekoliko puta, po zagrebu nekoliko puta i to od kineske noge. Ode suhy u Grcku i Bog ga prosvjetli sa AC masinom jer je vidio da dole ne postoje LC skuteri i da se svi veselo i sretno voze na zracnjacima jer su vjecni ( al samo mrtve gmizave serijale )

Vidam onog svog bivseg keca stalno po dubravi i na slavonskoj i bude mi drago da je jos ziv i da vozi, ALI ja sam ga kupio sa 20tkm i sve je bilo tolko u savrsenom stanju da sam pol masine pomjenio. Lezajeve semeringe, repariro cmrljavi poderani alnaser ( lezajeve i cetkice ), kvacilo je bilo do aluminija poderano pa sam stavio od batine, lezaj u getribi od osovine kotaca se bio rasipo, pumpice kocnica mjenjao ( to sam brijem cak od maraca kupio ) uglavnom slozio ljepo pezu, ulupao preko 2500kn u njega i nisam bas bio odusevljen kako to u serijali ide, i onda neko kaze svaka peza vozi 20 hiljada bez da se šarafić ne pipne 🙈 Stajaznam bio mi je drag jer sam dosta truda ostavio na njemu i bio mi je ljep ali sam ga ipak POKLONIO Marjanoviću jer to je skuter za na plac i nista vise, da bi navuko na slavonskoj 85 gpsa trebalo se sakrit iza volana.

http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,103050.msg1250911/topicseen.html#msg1250911

A za do placa ili ducana mi je dovoljna i batina serijala s blokadom, za sve druge obaveze i poslove nista ispod basea ne dolazi u obzir
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 21:15:39 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #117 : 02 Srpanj, 2020, 21:46:03 »
Tako je lezz... Forum ima teski kompleks s pezom... Jbg tesko je gledat kak nekima peza traje i traje, dok ti serafis sjebanog piaggia i molis Boga da je sad mir neko vrijeme... Rope, matija i ostali.. Nije mi do takvog prepiranja ni najmanje jer je narazini djece... Svi ste super pogotovo uzivo i kao kolege i glupo je tu se naguravat prek foruma... Ne pada mi napamet nastavljat ovo istom mjerom jer je u najmanju ruku smijesno... Ni u jednom trenu nisam imo namjeru ikoga podkurit, uvrijedit niti slicno ali vidim u kojem smjeru ide a to si necu dozvolit.. Samo me smeta kad se peza pljuje, a piaggio jedini valja.. Cemu?? Ima puno ljudi koji bi kupili bas Peugeot i htjeli se vozit na stock skuteru dugo.. Zasto nebi?? Zao mi je ljudi koji pitaju nesto u tehnikalijama za pezu pa im se momentalno popljuje skuter i tek onda mozda pomogne... Ako vpzis piaggio onda ti dodu doma i sloze skuter i jos ti plate pivu... Ljuti me sta clan zacvikani nemre imat account duze od mjesec dana jer samo iznosi svoje misljenje ko i svi ostali... A dobar je kad treba slepat ili pomoci nekome... Nit sam sa suhim bff nit ga uzdizem al je decko na mjestu i ima znanja za pezu i zna ga u dlaku... I onda se takav clan makne s foruma da bi se gurao dalje piaggio bez kontre.. E pa hvala vam svima na tome, nadam se da nisam nikog uvrijedio, prihvacam sve kritike al za mene je ovaj forum jedno veliko smece vec duze... Trazot cu osobno odmah bann da ne bih dosao u napast ponovno pisati... Lijepi pozdrav svima hejteri pravog skutera

Morat cu te demantirati,Suhi je prvi put banan radi tockanja postova i nakon jedno 6-7 dana smo ga vratili na moju inicijativu i ja sam tada razgovarao sa njim i rekao mu da je vracen na forum.
Prva stvar koju je on napravio je bilo ponovno tockanje postova i tada je nakon toga dobio trajni ban.

Nakon toga je pokusao sa 5-6-7 razlicitih profila sudjelovati na forumu i ti svi profili su banani.

Svi dobro znamo kako je forum izgledao kad je Suhi u svakoj temi izdizao Peugeota i pljuvao Piaggia,to je tada uzelo maha i na nekin nacin se tome moralo stati na kraj.Isto tako Scooterist tema koju si ti otvorio je na nagovor Suhog...Sto znaci da je ovo opet uzelo maha i to tako ne moze funkcionirat.
Mene iskreno zaboli i za Piaggia i za Peugeot,svi voze sta im pase i Suhi sam zna da ja podrzavam njegov izbor.

Eto tako je i ovaj profil ugasen iako je dogovor među moderatorima bio da se Suhog pusti i da mu se da jos jedna sansa...

Eto toliko od mene ukratko.

Kome nije jasno zasto i kako neka odvrti postove od Suhog,zar je smisao sudjelovanja na forumu samo spamati i podjebavati nekog,te uzdizati svoj skuter?
http://forum.mojskuter.com/index.php?action=profile;area=showposts;u=18901
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2020, 22:10:31 dario007 »
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #118 : 02 Srpanj, 2020, 23:32:39 »
Kad je slijedeci povratak Peze?

Pitaj Belog jel hoce da mu jos jace slozim Nrga Purejeta, digao bi tlak za jos nekih 0.3 bara, i uz to probusiti zaklopku leptira gasa. Jos bolji odaziv na gas, jaci cuk, veci moment kroz cijelo u ubrzanje. Finije se vozi, trazi manje gasa.


>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio Shit from China
« Odgovori #119 : 02 Srpanj, 2020, 23:37:10 »
Beli se nabrusio,oce kit i auspuh za Puru.Rekao je kad dode plata da bi isli u narudzbu,samo vidim da su ovi sa Attacka pobenavili sa cijenama...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!