Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sr 50 radilica luft,video privitak  (Posjeta: 1110 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eserkapedeset

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50
Sr 50 radilica luft,video privitak
« : 23 Travanj, 2018, 00:38:34 »
U voznji mi nes zuji na strani vodene..uglavnom skinem variomat i provjerim" radilicu da nije zbog nje nes zujalo...kad vidi vraga ide nutra van valjda milimetar..ak i tolko sto uopce nebi ni prihvatio kao problem ali pocela je lupkat sto prije nije.. i samo me zanima dal da vozim il da skidam masinu..usput pitanje stavit novu radilicu je manje tesko, jednako tesko ili pak teze od skidanja cilindra i stavljanja kita sa svim popratnim pi*darijama?nikad to nisam radii i zanima me jel mogu nes sjebat il je plug n play ko i kit...stegni sa moment kljucom pazi cegere na klipu, provjeri squish i deri...nije da me strah, dapace uzitak mi je sarafat po skuta sam me zanima na kaj da pripazim u procesu jer cu to prvi put radit..

Offline eserkapedeset

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50
Odg: Sr 50 radilica luft,video privitak
« Odgovori #1 : 23 Travanj, 2018, 00:41:29 »
Usput, to lupkanje mi se nekako cini da dolazi sa strane vodene a ne  ovaj lezaj koji se vidi..i da ovaj semerig je malo masan. Nema curenja al je malo masan..nezz jel se kuzi na video pa ako ima kakve veze il je to zanemarivo

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Sr 50 radilica luft,video privitak
« Odgovori #2 : 23 Travanj, 2018, 10:50:17 »
Ne bi baš po zvuku rekao da ti ide mm vanka unutra :dontknow: nek ti neko iskusniji kaže jel ovo u pragu tolerancije il nije, skini i magnet s druge strane pa vidi.



Ovako je meni bilo na zadnjem skuteru kad sam mijenjao ležajeve, baš se čulo jako kad bi klimao osovinu.

A stavljanje radilice je jednostavno, pogledaj malo po youtubu i po starijim temama, samo nabavi sve dijelove (dihtunge) i kreni lagano. Fen je must have. Teže je nego zamjena cilindra i klipa, al ništa vau.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!