Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG problem  (Posjeta: 737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
NRG problem
« : 10 Svibanj, 2017, 22:53:45 »
vec neko vrijeme mi je lezaj radilice u banani. nakon stavljanja novog remena jos se pogorsalo, al mi je majstor rekao da je to zato kaj je ovaj remen ''jaci'' jer je stari imao vec 10 soma pa jace navlaci radilicu. i da je najbolje napraviti generalku kad se sve raskapa i cca 2 i po soma kunica pa se nisam zurio... jbg nije malo para.

nije vise isao kak treba al se kotrljao i cekao da ga popravim. danas sam hitno trebao prijevoz i idem s njim i tak se taljigam kad mi odjednom pocne stutaci, cukati i ugasi se. i vise se ne da upaliti. ono kaj mi je cudno da kad ga opalim na kurblu kurbla se ne vraca neg ju trebam sam vratiti, ostane u polozaju do kud ju gurnem.

jel to znaci da je lezaj prdnuo u rosu il bi nesto drugo moglo biti?

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: NRG problem
« Odgovori #1 : 11 Svibanj, 2017, 12:15:24 »
Za majstora  :omfg: :upsja:

Čitajući neke teme po forumu nemogu se načudit kakvim sve lajbekima vozite skutere na slaganje

Svaki remen "napinje" radilicu,ak se i rasuo lager sigurno nije radi novog remena

Po forumski ti nitko ne može reć kaj je,skini deklo i variomat i zmrdaj radilicu da vidiš jel rošta


Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG problem
« Odgovori #2 : 11 Svibanj, 2017, 12:46:54 »
mozda sam krivo napisao... nije novi remen zeznuo radilicu  neg vrijeme cca 25 soma na leđima, neg da se s novim remenom jace ocituju problemi jer je napetiji od starog pa jace navlaci radilicu koja je vec zmrdana....

znam da rosta  :toothy3:

jedino ne znam zasto mi je sad kurbla pocela zapinjati a to se javilo drito sa njegovim odbijanjem poslusnosti pa vjerujem da je povezano