Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: leonardo 250 VS VXR 200  (Posjeta: 765 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
leonardo 250 VS VXR 200
« : 30 Rujan, 2008, 22:58:47 »
Dkle u dvojbi san s nekih 12-14  iljada kuna u đepu.
 

Znači zanima me prema vašem sudu (nadam se objektivnom) koji je skuter kvalitetniji od ta dva. Ako su ubrzanje i krajnja slični onda mi nije bitna kubikaža (iako mislim da 50 ccm više ne može škoditi kad ga buden vozija non-stop u full gasu) jer ono što ja najviše tražim u skutera jest to da mi prijanja za cestu i drži putanju koju san mu postavija, dakle ciklistika! Tako da ako je netko vozio oba skutera (a pod tu probu ne spada đir po parkingu nego po zavojima) volio bi čuti njegovo mišljenje.

Dakle osim šta tražim dobro ponašanje u zavoju, moja namjena njegove vožnje nije isključivo po gradu, več i ture van grada (znači i do 200 ili više km u jednom smjeru).

VXR mi je drag jer ima dizajn koji mi se zbilja sviđa i prelip mi je, da se estetski preuredit, popularan je ali se tu upravo ikrije problem jer je pod čestom metom krađa.
Leo s drugo strane kao jedinu prednost ima tih 50 ccm više jer mi je po igledu gadan.

i koje godište bi mogao dobit za navedenu cifru ako znate?

Offline playmaker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: derbi
Odg: leonardo 250 VS VXR 200
« Odgovori #1 : 01 Listopad, 2008, 21:31:57 »
definitivno vxr. vozia sam ga ali leonarda nisam. vidim da vozis skippera, i ja sam ga prije vozio i uvijek me mucila ta ciklistika, ogromni postotak tezine na repu, nije bio bas neki po zavojima, a viruj mi kad sjednes na vxra potpuno ces se preporoditi, odusevit ces se kako ide kroz zavoje za razliku od skippera. za leonarda nemogu nista reci , cak mislim i da je slabiji na ubrzanju i po vozivosti je losiji jer mislim da vxr je odlican za agresivniju voznju, jedino mu gp1 konkurira :icon_biggrin: