Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stage6 Intake System Misljenja ?  (Posjeta: 1610 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksdbk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Gilera Runner'07
  • Moja Kaciga: Nolan N64
  • MojSetup: Trophy Black '70 Malossi 2000 Malossi Fly Malossi Wingbell
  • MojSpuh: Stage6 Pro Replica
Stage6 Intake System Misljenja ?
« : 18 Siječanj, 2016, 11:06:52 »
Pozz ! Setup: Trophy Black 70cc,Stage6 Pro Replica,Malossi Fly+Malossi zvono,Malossi variomat+valjcic opruge itd itd.Karb je serijski 17.5 sa vecom diznom naravno.Ugl odlucio sam se uzet nekakav usis zraka kako bi dobio malo bolji odaziv na gas.i nisam dugo mijenjao treutni koji je original (guma je popucala na prirubnici itd..) vidio sam ovaj komplet https://www.scooter-attack.com/shop/de/Ansaugtrakt/Einlasssysteme/S6-3214000-Einlasssystem-Stage6-MkII.html zanimame pase li to normalno na 17,5 karb i jeli overkill ili mi je bolje uzet original sve ?

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Stage6 Intake System Misljenja ?
« Odgovori #1 : 18 Siječanj, 2016, 11:41:29 »
po meni ovo nema smisla na 17,5, ali cijena je dobra, dobijes i sportski usis sa karbonit lamelicama, ako na ovo ide originalni airbox onda bi se isplatilo uzet.

moj savjet bi bio da lagano uzmes neki dellorto  19 phbg i original prirubnica.

ja tako vozim i zadovoljan sam, eventualno bi valjalo uzet neki sportski usis sa karbonskim lamelicama.




offtopic, maksdbk ti  si u onoj ekipi gdje voze husqvarnu je li tako? cuo sam da runner leti.  :icon_biggrin:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Stage6 Intake System Misljenja ?
« Odgovori #2 : 18 Siječanj, 2016, 12:29:52 »
nisam siguran, ali mislim da kad savis taj usis da ti neide gore vise airbox ..

Offline maksdbk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Gilera Runner'07
  • Moja Kaciga: Nolan N64
  • MojSetup: Trophy Black '70 Malossi 2000 Malossi Fly Malossi Wingbell
  • MojSpuh: Stage6 Pro Replica
Odg: Stage6 Intake System Misljenja ?
« Odgovori #3 : 18 Siječanj, 2016, 12:39:02 »
Uff a plan je bio na org airbox nebih htio gljivu neku ili nesto slicno a za karb citao sam da na ovakom base setupu 19 bi samo povecao potrosnju i stelovanje je teze nego na 17.5 sad mi skuter lijepo ide i nikad se negrije previse cak i ljeti,ali eto posto nisam dugo mjenjo usis gledam ovo lamela prirubnica koljeno za 400 kuna je relativno jeftino tako da vjerovatno cu probat ovo pa cemo vidi relativno mozda preradit airbox onda ako neubde islo :) i jest husqvarna 125 sm zvijer od motora kao i ranner :P @giannelli

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Stage6 Intake System Misljenja ?
« Odgovori #4 : 18 Siječanj, 2016, 13:04:07 »
a za karb citao sam da na ovakom base setupu 19 bi samo povecao potrosnju i stelovanje je teze nego na 17.5 sad mi skuter lijepo ide i nikad se negrije previse cak i ljeti.
povecao bi potrosnju ali bi dobio to sto ti zelis, bolji odaziv na gas i opcenito bolje performance.

a s prirubnicom ja nebi kemijao ako ne zelis stavljati gljivu nego kupi original a za 40e kupis sportski usis sa lamelicama.  :icon_thumright:

ja ovih dana sastavljam svoju apriliu sr50 pa smo mogli poc u djir jedan dan vidit kako ide to. ja imam 19ku pa ces vidit koja je razlika.  :)

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Stage6 Intake System Misljenja ?
« Odgovori #5 : 18 Siječanj, 2016, 13:32:00 »
veelike bi kemije trebale za airbox stavit jer vidim ni da kut prirubnice nije isti nego ide vise prema gore..
uzmi samo neki usis (trokut s lamelicama) a prirubnicu ostavi.. 19 fergazer po zelji.. nesto je boljinodaziv s njim i performanse sitno, al ako ti se neda stelat radije nemoj..