Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serdarevic vs ostali auspusi  (Posjeta: 32496 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Serdarevic vs ostali auspusi
« : 24 Rujan, 2008, 19:56:51 »
Ovaj Miklić racing užas ko gurla od peći lol čista bravarija,šta u ovoj fuckin državi svi žele neku brzu zaradu pa rade spuhove u hr je jedini Serdarević koji može biti pravim auspusima konkurencija,ovo ostalo je sve home-made bravarija :laughing7: :laughing7:
« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2008, 00:28:11 black-rox »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
SErđ
« Odgovori #1 : 24 Rujan, 2008, 19:59:12 »
Užas ko gurla od peći lol čista bravarija,šta u ovoj fuckin državi svi žele neku brzu zaradu pa rade spuhove u hr je jedini Serdarević koji može biti pravim auspusima konkurencija,ovo ostalo je sve home-made bravarija :laughing7: :laughing7:

jesi ti kad cuo za atd dubravcic  :icon_tongue:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
SErđ
« Odgovori #2 : 24 Rujan, 2008, 20:00:08 »
Užas ko gurla od peći lol čista bravarija,šta u ovoj fuckin državi svi žele neku brzu zaradu pa rade spuhove u hr je jedini Serdarević koji može biti pravim auspusima konkurencija,ovo ostalo je sve home-made bravarija :laughing7: :laughing7:

jesi ti kad cuo za atd dubravcic  :icon_tongue:
Jesam neš,ali me ni ne zanima :drunken_smilie:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
SErđ
« Odgovori #3 : 24 Rujan, 2008, 20:04:23 »
a čuj mišljenje je ko šu..pak ,svako ga ima...........meni osobno je spuh bolji po zvuku od serdarovićama, a radi  se u radioni koja proizvodi spuhove dugi niz godina
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SErđ
« Odgovori #4 : 24 Rujan, 2008, 20:08:03 »
hac daj mi molim te reci kolka je cijena tog spuha za baotina,jel cijela grana ili samo top...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
SErđ
« Odgovori #5 : 24 Rujan, 2008, 20:10:59 »
a čuj mišljenje je ko šu..pak ,svako ga ima...........meni osobno je spuh bolji po zvuku od serdarovićama, a radi  se u radioni koja proizvodi spuhove dugi niz godina

Vidi se,a evo i moj frend radi spuhove IRSEL RACING tek je počeo ali vidi se da mu ide to :laughing9:
Evo i filmić kako to radi :laughing7:

http://www.youtube.com/watch?v=QUpsbc6LrvI&eurl=http://black-scooters.com/index.php?topic=1533.0

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
SErđ
« Odgovori #6 : 24 Rujan, 2008, 20:15:36 »
Užas ko gurla od peći lol čista bravarija,šta u ovoj fuckin državi svi žele neku brzu zaradu pa rade spuhove u hr je jedini Serdarević koji može biti pravim auspusima konkurencija,ovo ostalo je sve home-made bravarija :laughing7: :laughing7:

jesi ti kad cuo za atd dubravcic  :icon_tongue:
Jesam neš,ali me ni ne zanima :drunken_smilie:

eto vidis svi su oni homa made bravarija, i svi zele neku brzu zaradu s tim spuhovima

pa tako i serdarevic, prvo je deak bio zakon za serdarevica se nije ni znalo, onda odjednom izbaci ko fol lijepe topove, svi odjednom serdarevic, sad serdarevic jede g#vn# kao sto znas i sam, pa ce sad svi opet na deaka, pa za koju godinu ce doci netko 5 i tako stalno u krugu
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
SErđ
« Odgovori #7 : 24 Rujan, 2008, 20:19:35 »
blak-rox ...svarno ne vidim razlog zašto sad šiljiš,napisao si da ti se spuh ne sviđa i ja sam ti rekao da imaš pravo na svoje mišljenje.....ne kužim........da se razumijemo ja ne bi nikad stao iza nečeg za šta ne mislim da je dobar proizvod

The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
SErđ
« Odgovori #8 : 24 Rujan, 2008, 20:21:15 »
Neznam šta je sa Serdarevićem,ali meni se javi ja sam i danas s njime pričal i to je još on mene nazvao i pričali nekih 20 minuta i s njime se mogu sve dogovoriti i reć mu šta želim to dobijem,sada se s njime dogovaram za novi pet oval da i to isprobam,sutra bi mi trebal doć auspuh s db kilerom kojeg malo duže čekam,jbg malo se zakompliciralo,ai doć će spuh i kad se stavi zaboraviti će se svo čekanje :icon_thumright:


Ovo me frend Irsel zamolio da stavim:by irsel:evo,isto kao mikulic...uzeo cjev fii 100,i dobio sam rejsing cjev...konji glupi,ne znate sta je auspuh....da vam moja baba prodaje gace,kupili bi,samo da su jeftine....

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
SErđ
« Odgovori #9 : 24 Rujan, 2008, 20:30:49 »
hac daj mi molim te reci kolka je cijena tog spuha za baotina,jel cijela grana ili samo top...

samo top....iskreno još nismo ni razgovarali o cijenama spuhova
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SErđ
« Odgovori #10 : 24 Rujan, 2008, 20:41:59 »
hac daj mi molim te reci kolka je cijena tog spuha za baotina,jel cijela grana ili samo top...

samo top....iskreno još nismo ni razgovarali o cijenama spuhova
ovak odprilike jel prek 100e za baotianceka...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
SErđ
« Odgovori #11 : 24 Rujan, 2008, 20:48:06 »
neče bit preko 100 eura za baotian,vjerovatno oko 500 kn
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SErđ
« Odgovori #12 : 24 Rujan, 2008, 20:50:32 »
ok...tnx...

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
SErđ
« Odgovori #13 : 24 Rujan, 2008, 20:55:45 »
jbt black-rox koliko hvališ tog serdarevića i pratiš svaki njegov korak možeš slobodno promijenit nick u serdarević_fan :happy3:

btw. topovi su mu ružni no svako ima svoj ukus :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
SErđ
« Odgovori #14 : 24 Rujan, 2008, 21:19:36 »
jbt black-rox koliko hvališ tog serdarevića i pratiš svaki njegov korak možeš slobodno promijenit nick u serdarević_fan :happy3:

btw. topovi su mu ružni no svako ima svoj ukus :happy3:
Nisam ja fan nego ono šta je dobro i lijepo moram reć,od kad sam ja stavio njegov spuh na motor svi su počeli stavljat,a koliko je ljudi preko mene kupilo njegove auspuhe i svi presretni i zadovoljni izgledom,kvalitetom i najbitnije performansama :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
SErđ
« Odgovori #15 : 24 Rujan, 2008, 21:26:41 »
jbt black-rox koliko hvališ tog serdarevića i pratiš svaki njegov korak možeš slobodno promijenit nick u serdarević_fan :happy3:

btw. topovi su mu ružni no svako ima svoj ukus :happy3:
Nisam ja fan nego ono šta je dobro i lijepo moram reć,od kad sam ja stavio njegov spuh na motor svi su počeli stavljat,a koliko je ljudi preko mene kupilo njegove auspuhe i svi presretni i zadovoljni izgledom,kvalitetom i najbitnije performansama :icon_thumright:

jesi sta i zaradio usput, il barem auspuh gratis dobio  :icon_tongue:

ak nisi ne kuzim cemu tolika galama na sva zvona zbog serde  :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
SErđ
« Odgovori #16 : 24 Rujan, 2008, 21:37:58 »
Citat:
a koliko je ljudi preko mene kupilo njegove auspuhe

a u tom grmu leži žec......nemoj se brinut veliko je tržište, a svaka roba ima svog kupca
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
SErđ
« Odgovori #17 : 24 Rujan, 2008, 21:47:56 »
Citat:
a koliko je ljudi preko mene kupilo njegove auspuhe

a u tom grmu leži žec......nemoj se brinut veliko je tržište, a svaka roba ima svog kupca
Ne leži u tome zec,evo može ovako neka svi daju po jedan primjerak auspuha i lijepo ćemi ih sve testirat pa da vidimo koji je najbolji ja kažem da će na prvom mjestu biti Serdarević šta se tiče performansi,kvalitete i izgleda :icon_thumright:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
SErđ
« Odgovori #18 : 24 Rujan, 2008, 21:59:49 »
auspuh ko auspuh, svi zivi poceli radit spuhove u zadnje vrijeme...
probao vozit VX125 sa serdarevicem...motor ima bolji odaziv na gas, super se cuje po meni, odlicno ide....
ako ocete...stavim vam tu trku od nedjelje VX serdarevic vs VX deak pa vidite razlike
vozio sam Derbi GP1 250 sa serdarevicem, motor odlicno ide, kuceljom je samo izgubio
VX sa akrapovicem se gusio...
leo vinche 4 road...nis posebno...
svi garantiraju, necete nis izgubit...i jedino za koga sam cuo da je stvarno zadovoljan je serdarevic...svi kupili deak, kucelj a poslje serdarevica...valjda to nesto i govori....a jeftiniji je nego konkurencija

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
SErđ
« Odgovori #19 : 25 Rujan, 2008, 13:18:29 »
evo mojih zapazanja:
gp1 250:   - otvoreni deak(sirena ulaz) bolje prima gas, bolje ubrzanje
               - serijski deak , bolji odaziv na gas, povecanje snage, pri startu odvaja prednji kotac....(da to nisam
                 svojim ocima vidjeo, ne bih vjerovao! ( kasnije prosiren ulazi ta snaga se istopila...)
               - leo sbk za 250 .....komentar nista  ;D
               -akrap za 250 (s onih tomosa 250) ....s decibel kilerom.....gore neg nista  :toothy9:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!