Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MBK - KIT i SPUH  (Posjeta: 6444 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #20 : 21 Rujan, 2008, 00:02:45 »
a uz multivar, moras i polutku, ako zelis da to sve radi kako treba, pa onda i remen drugi, a ni kvacilo nebi bilo lose,
pa ti na kraju izađe malo previse, ma kit, spuh, red sponge, karb i rolice, i to je to, bit ces zadovoljan!  :icon_thumright:

Hm..ne kontam sad koju polutku ?

A remen sam prije 10 dana nov stavio na ovaj setup i nije još ni proban jer je mašina na stolu..znači sva rasklopljena i čekam sad da ovo izaberem i da počnem da sklapam...

Naravno da uz kit i spuh moram uzeti set rolnica i set opruga za kvačilo da bih to sve naštelovao..

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #21 : 21 Rujan, 2008, 08:35:12 »
Evo moj setup ti je jako dobar. Trophy-dellorto17,5-leovinceZX. Motor ide ljepo! I karike dosta dugo drže ak ga čuvaš na hladno. Evo meni nešto malo preko 18 tisuća km i još drže!

A multivar ?

I da li si mijenjao radilicu prije toga ?



Radilica je bila prvo topova sa plavim polutkama i ona se spigala nakon godinu dana a sad je Malossi MHR radilica unutra.

Multivar budeš teško naštimal. Ja sam ga jednom na jedvite jade naštelal i bil je skoro bez rupa, frend na aeroxu ga nije još naštelal od 0-40km/h, a drugi frend na malagutiju ima rupu između 25 i 40 koju nemre "zravnat". To je zbog serijskih polutki...

Navodno da postoji jedan HEBO variomat koji je napravljen baš za te serijske polutke al neznam di ga ima za kupit.
2TDottore ima Multivar na Stalkeru i linearne polutke. Da vidiš kak to drži okretaje. Još je i produžen prijenos. Drži od 10-100km/h iste okretaje. Za popizdit  :jerk: :icon_tongue: :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #22 : 21 Rujan, 2008, 13:35:14 »
uzmi trophy...neces se pokajati

a multivar ti daje linearnije ubrzanje...nema rupa..itd...na tebi je hoces ga uzeti ili ne..ali svakako preporucujem

aha..znaš li koliko košta taj trophy u Zagrebu..a multivar znači služi za to ubrzanje..mene jedino što fura u svemu tome je da imam heben start..

eto još prijedloga nije na odmet jer imam još par dana do kupovine..

Trophy oko 1100kn mislim a multivar 500kn!

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #23 : 21 Rujan, 2008, 13:56:30 »
ko prvo nemrete usporedivat minarelli i piaggo imaju posve druge kuteve podizanja polutki i za minarelli je sve potpuno drukcije nego piaggo nema rupa u ubrzanju s multivarom stavio sam ga neki tj na areu od doritosa i radi ok a serijske polutke
0981674245

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #24 : 21 Rujan, 2008, 14:31:57 »
ko prvo nemrete usporedivat minarelli i piaggo imaju posve druge kuteve podizanja polutki i za minarelli je sve potpuno drukcije nego piaggo nema rupa u ubrzanju s multivarom stavio sam ga neki tj na areu od doritosa i radi ok a serijske polutke
samo da potvrdim ovo gore napisano :icon_thumright:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #26 : 22 Rujan, 2008, 08:32:08 »
ma daj j#bote to,kupi nekaj posteno:
TP Trophy
Malossi Multivar
Karb 17,5
i Leo ZX
i rolice i federe za ustelat i to je to,jedino jos mozda Kevlar remen...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #27 : 22 Rujan, 2008, 08:38:24 »
ma daj j#bote to,kupi nekaj posteno:
TP Trophy
Malossi Multivar
Karb 17,5
i Leo ZX
i rolice i federe za ustelat i to je to,jedino jos mozda Kevlar remen...

Ma da nego ovo onako gledam..

A inače samo umjesto TP-a možda dođe Malossi Sport..šta mislite ?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #28 : 22 Rujan, 2008, 08:40:22 »
ako imas za malossi sport,rade njega uzmi,ali onda i neki malo jaci spuh da bolje radi,... :dontknow:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #29 : 22 Rujan, 2008, 08:43:06 »
ako imas za malossi sport,rade njega uzmi,ali onda i neki malo jaci spuh da bolje radi,... :dontknow:

Ma još koji dan idu razmišljanja oko svega toga..

Za sigurno je da se uzima spuh i kit i to što ide ooko toga svega..al eto do srijede ću da prodaberem..pa zar je skuplji malosii od Tp-a i koliko multivar ima rolnica ?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #30 : 22 Rujan, 2008, 08:47:40 »
a tu su negdi malossi sport i tp trophy,mal je skuplji malossi,al je bolji,multivar ti ima 6 rolica,i on ti je kojih 500kn...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #31 : 22 Rujan, 2008, 08:53:45 »
a tu su negdi malossi sport i tp trophy,mal je skuplji malossi,al je bolji,multivar ti ima 6 rolica,i on ti je kojih 500kn...

Aha..znači to je to..

Inače dobio sam ponudu da uzmem malossi sport i kao da je bolji..znači on će uglavnom na scoot..

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #32 : 22 Rujan, 2008, 12:54:54 »
a tu su negdi malossi sport i tp trophy,mal je skuplji malossi,al je bolji,multivar ti ima 6 rolica,i on ti je kojih 500kn...

Aha..znači to je to..

Inače dobio sam ponudu da uzmem malossi sport i kao da je bolji..znači on će uglavnom na scoot..

Gle, i Trophy i Sport su odlični base kitevi. Ja sam osobno prezadovoljan sa trophyjem i zato ga preporučam ali nikad nisam probal Malossija. A kažu da su po performansama tu negdje... S tim da je trophy nešto jeftiniji.

Ne kužim kak 500 kn za multivar? Kaj je poskupel u zadnje 3 godine? Ja sam ga prije 3 godine platil 420 kn u piaggio centru zg... Nemrem vjerovat da je sad 500!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #33 : 22 Rujan, 2008, 21:17:44 »
A danas sve poskupljuje...
Ti odluči koji ćeš uzet jer su po performansama mislim isti, ja se nisam mogao odlučiti koji kit kupit, išao sam po malossi sport i u dučanu se predomislio te uplatio mhr replicu!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #34 : 22 Rujan, 2008, 22:15:08 »
A danas sve poskupljuje...
Ti odluči koji ćeš uzet jer su po performansama mislim isti, ja se nisam mogao odlučiti koji kit kupit, išao sam po malossi sport i u dučanu se predomislio te uplatio mhr replicu!

kak si krenuo na kraju si trebao uzet mhr team2. :laughing11:

A svašta mi je padalo na pamet :laughing6:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #35 : 22 Rujan, 2008, 22:17:44 »
A danas sve poskupljuje...
Ti odluči koji ćeš uzet jer su po performansama mislim isti, ja se nisam mogao odlučiti koji kit kupit, išao sam po malossi sport i u dučanu se predomislio te uplatio mhr replicu!

kak si krenuo na kraju si trebao uzet mhr team2. :laughing11:
i jos mhr team2 -tuned...hehe :laughing1:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #36 : 22 Rujan, 2008, 22:18:44 »
A danas sve poskupljuje...
Ti odluči koji ćeš uzet jer su po performansama mislim isti, ja se nisam mogao odlučiti koji kit kupit, išao sam po malossi sport i u dučanu se predomislio te uplatio mhr replicu!

kak si krenuo na kraju si trebao uzet mhr team2. :laughing11:
i jos mhr team2 -tuned...hehe :laughing1:

Da dobijem na lotu zašto ne? :laughing7:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #37 : 22 Rujan, 2008, 22:19:52 »
Heh..kako vidim stanje i u Zagrebu je očajno..Spuhare nema ni na jednom prodajnom mjestu a i za KIT je slična situacija..još je samo Bencony ostao da se provjeri i ako ne bude do petka na lagerima ništa od tunninga..fuck..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #38 : 22 Rujan, 2008, 22:23:54 »
po meni je trophy bolji nisam nikad imo al uspoređivo sam cilindre, a kažu da je s trophyem jači u špici a sa malosijem u startu al to je razlika na jednom te istom setupu i motoru jer skoro nitko ne uspje podesit da bude idealno tak da dva ista motora sa dva ista setupa samo drugi ljudi da šteluju jedan će bit brži hehe ja da uzimam base uzeo bi trophy
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: MBK - KIT i SPUH
« Odgovori #39 : 22 Rujan, 2008, 22:26:17 »
po meni je trophy bolji nisam nikad imo al uspoređivo sam cilindre, a kažu da je s trophyem jači u špici a sa malosijem u startu al to je razlika na jednom te istom setupu i motoru jer skoro nitko ne uspje podesit da bude idealno tak da dva ista motora sa dva ista setupa samo drugi ljudi da šteluju jedan će bit brži hehe ja da uzimam base uzeo bi trophy

Ma da je meni uzeti bilo koji od ta dva do petka..ipak stanje je jadno..nema ih u ZG-u..a neću ni sam KIT kad nema auspuha..