Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: "x" pitanja  (Posjeta: 2949 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
"x" pitanja
« : 18 Rujan, 2008, 11:22:58 »
Ovako..ima sam prometnu, nismo zvali policiju (dogovor), jer ja nemam vozačku, pa sad terba otići na osiguranje i tamo da mi preko police drugoj osobi naplate štetu...pa će kao taj s kim sam se slupao priznati da ej vozio otac a ne ja, kako bi mu se napaltila šteta priko osiguranja.

1. Što mi sve treba kad budem išao tamo? Vozilo da vide kako sam se slupao. Tablica treba? Prometna? Može li ikako bez toga ako sam ih izgubio (tablicu i prometnu)?

2. Već spomenuto, izgubia sam tablicu i prometnu, što mi je činiti, otići na policiju i? Ako je ono gore nemoguće izvesti bez ove dvije stvari onda mi se stvarno žuri da napravim ovo radi druge stranke da je naplatim, da se riješim briga.
Koliko će me doći nova prometna, nova tablica? Za prometnu ću reći da je izgiorjela slučajno, da ne treba ići u Narodne novine i čekati 15 dana, al što sa tablicom?

Hvala, stvarno mi se žuri. :help:
Prazno...:=)

Offline ZMAJ76

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Força Jovem Vasco
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: World Wide
  • Moj Skuter: ZIP SP & SF 2
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #1 : 18 Rujan, 2008, 15:24:35 »
Pa najbolje bi ti bilo da tome ili toj platis stetu na skutu
A za prometnu lipo reci da ti je mater oprala u masini i da se totalno raspala
Tablicu napravi od kartona :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #2 : 18 Rujan, 2008, 15:58:18 »
1. ides na procjenu u osiguravateljsku kucu kod onoga ko je skrivio sudar i trebas tamo doci zajedno sa njim
2. poslikat ce vam vozila kako bi utvrdili da su bas ona bila u sudaru
3. ispunit cete obrazac u kojem cete napisati kako je doslo do nezgode
4. ukoliko je opis sudara isti kod obojice (dokazuje da je ovaj drugi kriv), osiguranje ce nakon procjene ponuditi odstetu



5. moze tvoj tata glumit da je vozio, ali sto se osiguranja tice (ako je kriv ovaj drugi), to i nije bitno, a taman i da je, i dalje bi dobio novac za odstetu, jedino sto bi (u slucaju da je murija izasla na uvidjaj) dobio kaznu za voznju bez dozvole

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #3 : 19 Rujan, 2008, 09:20:59 »
JA sam kriv :toothy12:

Mislim kriv, bilo je negdje cca 9-10 sati navečer, isprekidana linija na cesti, ja je prestižem, a ona u lijevo bez žmigavca i paf sa cca 90,100 km/h u nju :'(
Al ja nemam ni vozačku, nit mi je motor regan, nit sam punoljetan (blizu ;D), pa sam se dogovoria sa tom osobom da ćemo riješit između sebe bez policije...
Meni je na motoru spigana puvalica jer sam sa njom udrija u njeno auto, tako da se nosač skroz iskrivia, al sam puvalicu već prominia za 0 kn tako da je to riješeno, i ostale su mi plastike, prenju moram promijeniti jer je pukla a zadnju ću samo ofarbati.

Dogovorili smo se da ćemo na osiguranje i da će se preko mene naplatiti, al da ona prizna da mi je otac vozio :toothy11:
Tu nema problema, jer je i ona svjesna da novce iz mog džepa neće dobit (3000 kn) radi tog prokletog žmigavca i jer glupa ženska nezna vozit, tako da joj je jedina šansa da se naplati priko osiguranja.

E sad što mi sve treba u ovom slučaju, ona pitanja što sam postavio? Prometna? Jel potrebna? Tablice?
Ako "da", što mi je činiti da ih dobijem u što kraćem roku...

Svaka pomoć dobrodošla ;D
Prazno...:=)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #4 : 19 Rujan, 2008, 09:35:16 »
Nisi jedini krivac u tom slucaju jer se skretati autom (i bilo cim drugim)  ne smije ako se ne uvjeris da to mozes bez dovodjenja u opasnost drugih sudionika u prometu. A i bez zmigavca....
Ja nebi uopce pristao na priznavanje krivice, ali ja imam dozvolu, a ti je nabavi sto prije....

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #5 : 19 Rujan, 2008, 10:12:29 »
Nisi jedini krivac u tom slucaju jer se skretati autom (i bilo cim drugim)  ne smije ako se ne uvjeris da to mozes bez dovodjenja u opasnost drugih sudionika u prometu. A i bez zmigavca....
Ja nebi uopce pristao na priznavanje krivice, ali ja imam dozvolu, a ti je nabavi sto prije....
Znam, al postoji mogućnost da me policija ikako kazni? Mislim, ona nije bila na uviđaju?

Btw ta lihvarica radi u policiji, ne kao policajac ali u nekom uredu.
Prazno...:=)

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #6 : 20 Rujan, 2008, 18:11:15 »
ma jebi joj mater...treba si joj stuc glavu od haubu, pa onda neka se zove policija sa razlogom, moga si izginit radi glupace i jos da se sa tvog osiguranja ONA naplacuje , ma sta ti je...

Offline ZMAJ76

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Força Jovem Vasco
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: World Wide
  • Moj Skuter: ZIP SP & SF 2
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #7 : 21 Rujan, 2008, 00:22:40 »
ma jebi joj mater...treba si joj stuc glavu od haubu, pa onda neka se zove policija sa razlogom, moga si izginit radi glupace i jos da se sa tvog osiguranja ONA naplacuje , ma sta ti je...
Ma triba je on nju NATEGNITI pa bi ona platila svu stetu i jos bi mu sredjivala globe koje bi dobiva u buducnosti :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #8 : 22 Rujan, 2008, 16:52:28 »
ma jebi joj mater...treba si joj stuc glavu od haubu, pa onda neka se zove policija sa razlogom, moga si izginit radi glupace i jos da se sa tvog osiguranja ONA naplacuje , ma sta ti je...
Dobro to, al ako ne riješimo mirnim putem može li me ikako drugačije kaznit? ;D
Prazno...:=)

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #9 : 22 Rujan, 2008, 17:39:25 »
tvoja rijec protiv njezine...tj tvoga starog rijec protiv njezine...buduci da policija nije dolazila na uvidjaj , neka dokaze da si bas ti vozio a ne tvoj stari...nemoze bti nista...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #10 : 22 Rujan, 2008, 19:37:48 »
krivi ste oboje te mislim da bi oboje placali svak svoju stetu ili nesto u tom stilu,a ti nemoj otic sa njon jer je glupaca i sad ona nema kako dokazat da si ti bia i ko je j...
malo procitaj zakone pa ti se nece dogadjat takva sranja okolo...
...........1...........8...........7...........

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #11 : 22 Rujan, 2008, 21:27:44 »
ali prije nego to ucinis, odi polozi vozacki, i registruj motor...ah vi solinjani, mislite mafija ,pa vam netreba nista  :toothy9:
to vridi u solinu ali u st-u tesko.....

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #12 : 23 Rujan, 2008, 14:58:20 »
ali prije nego to ucinis, odi polozi vozacki, i registruj motor...ah vi solinjani, mislite mafija ,pa vam netreba nista  :toothy9:
to vridi u solinu ali u st-u tesko.....

Looooool...

Al ozbiljno...AKO  je odhebem, jel mi ona može šta, tj. policija?

Jer bi je slatko doheba da znam da nemogu popusit nikakvu kaznu.
Prazno...:=)

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #13 : 23 Rujan, 2008, 17:08:09 »
u principu nemoze ti nista , vec joj je kasno,samo te moze privatnim putem tuzit kao tebe osobno, i onda sudski vjestaci ce dokazivat jesi li ti nju udario ,i u kojim uvjetima itd, i ako ona dobije parnicu, ti ces dobit jos dodatnu kaznu za krivokletstvo jer si lagao...ali sve ako uspiju  dokazat da lazes...takvi postupci traju gooodinama, tako da mislim da bi odustala da dodje do toga, ali ako ona radi u policiji, di god te nadalje vide plavci racunaj na kaznu...bilo sta izmislit ce oni nesto uvijek...i tek dok polozis za auto mozda i tada...ma neznam...znas onu izreku dvosjekli mac...e to i je ovo ...

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: "x" pitanja
« Odgovori #14 : 26 Rujan, 2008, 20:46:08 »
ja mislim da će ona tebi na kraju hebat mater ....

dosta je samo da stanuje pokraj policije a ona radi  u nekom uredu u policiji...

koliko čujem tako je svugdje....

 
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008