Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AERROX  (Posjeta: 205723 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #840 : 25 Prosinac, 2009, 02:07:50 »
Prebolesne su te high end sedamdesetke i vise,a cateno miano je bolestina i kakav god užitak pružao takav bicilindro setup,HVALA.....za 5 000 eura radije kupim smr-a za kreveljenje ili sad u ova doba calibru turbo....

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: AERROX
« Odgovori #841 : 25 Prosinac, 2009, 03:34:25 »
vi svi niste normalni, pričate gluposti, da provozate pošteno složeni 180 2t odustali biste od bilo kakvih 70cc tuninga i pi*darija, da ne pričam o cateno miano bicilindrico debilane, to ne da je neuporabljivo neg to bi isus rađe nosio na križu neg što bi neko vozio
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: AERROX
« Odgovori #842 : 25 Prosinac, 2009, 04:42:01 »
vi svi niste normalni, pričate gluposti, da provozate pošteno složeni 180 2t odustali biste od bilo kakvih 70cc tuninga i pi*darija, da ne pričam o cateno miano bicilindrico debilane, to ne da je neuporabljivo neg to bi isus rađe nosio na križu neg što bi neko vozio
daj ne sri ?  :laughing11:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: AERROX
« Odgovori #843 : 25 Prosinac, 2009, 06:11:44 »
vi svi niste normalni, pričate gluposti, da provozate pošteno složeni 180 2t odustali biste od bilo kakvih 70cc tuninga i pi*darija, da ne pričam o cateno miano bicilindrico debilane, to ne da je neuporabljivo neg to bi isus rađe nosio na križu neg što bi neko vozio
to je istina za 2t 180 posteni slozeni...ja sam vozio od kolaka sp-a slozenog za "trke" i odmah sam odustao od 50ccm tuninga i kupio sp-a...makar sam imao serijalu,ali opet je isao ko kuga naspram 4t kojeg sad vozim...tako da mislim da cu uzet 250ccm masinu i nabit na vx-a pa ce to ic nadam se kak tak..:D

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: AERROX
« Odgovori #844 : 25 Prosinac, 2009, 10:46:41 »
sve to ovisi šta ko voli, ja osobno više volim nabrijane "70-setice" (pišem pod navodnicima jer tu ubrajam i ove 80, 90ccm), dok neko drugi više voli bb mašine...
sve to ima svojih prednosti i mana, ali meni je zvuk "70-setice" kad se zavrti iznad 13000 neprocijenjiv, ali opet ovisi ko se nalazi u kakvoj situaciji, nekome je potreban bb skuter jer želi da to prvenstveno traje i da nema previše šarafanja i da se može bez brige uputiti na dalji put, dok recimo neko ima 2 skuta ili skuter koristi jako malo i više mu paše verzija nabrijane "70-setice"... to je moje mišljenje....
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: AERROX
« Odgovori #845 : 25 Prosinac, 2009, 11:58:37 »
daj ne sri ?  :laughing11:

hahaha pijanac jedan.  :toothy12:

ma nekažem ja ništa za 70cc, sve to ima svoje prednosti i mane, nego luka se nije još provozo ni sa ovim setupom pa da vidi kak će ići i da vidi kolko će tu biti šarafanja i štelanja i drkanja...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: AERROX
« Odgovori #846 : 25 Prosinac, 2009, 12:00:57 »
hahaha pijanac jedan.  :toothy12:

ma nekažem ja ništa za 70cc, sve to ima svoje prednosti i mane, nego luka se nije još provozo ni sa ovim setupom pa da vidi kak će ići i da vidi kolko će tu biti šarafanja i štelanja i drkanja...
ubilo me  :laughing6: :laughing6:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #847 : 25 Prosinac, 2009, 13:10:34 »
a svjestan sam svih mana i prednosti,imam jedan cilindar due,njega ćemo sredit da
bude maksimalna maksimala,dakle izvuc 100 % snage,sve mi se čini da će gore ići sp makina,još ako jurcin kit bude zazivio....samo ako nadjem dobre blokove,ide poste i tuning bb-a :)

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: AERROX
« Odgovori #848 : 25 Prosinac, 2009, 21:47:24 »
a šta planiraš raditi na due cilindru
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #849 : 26 Prosinac, 2009, 03:10:53 »
Modular glava,klip 47,6 alu sa jednom karikom kao na sadasnjem trofiju,dakle spustiti glavu do maksimale,dignuti timinge do maximale,sve to u komb sa c21 i keihinom 28....koliko god da izdrzi,dobro je ;)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #850 : 28 Prosinac, 2009, 21:45:37 »
Maloprije se čuo sa Jurcom,ako se budemo dogovorili cijela sadašnja makina ide u prodaju,stavlja se makina sp180 koja bi bila slagana od strane jurce,naravno tuning bi bio neizostavan,ali bez detalja o tome sada.kaže Jurca solidno nabrijana makina sp180 je derala zipa cristofolini,najbrzeg u Hrvatskoj,nisam čuo za njega,ali da mu vjerujem,vjerujem mu :)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: AERROX
« Odgovori #851 : 28 Prosinac, 2009, 21:59:03 »
ko to ima zipa krisa

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #852 : 28 Prosinac, 2009, 22:14:14 »
Ne znam,nisam zapamtio,najbolje će on rec :) goki koliko bi me cca izašla sp180 masina,ali da je sve sredeno,radilica stock(kaže Jurca da je aftermarket skupa,a nema nekog dobitka i još lomi blokove)cilindar preradjen,pm glava,usis s6,multivar ne bi išao nov,dakle da se izmjene svi lezajevi i semerinzi,blokovi malo srede,komplet instalacija sa bravom,cdi-em,svim,ja imam pwk keihin 28,s6 gljivu....

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: AERROX
« Odgovori #853 : 28 Prosinac, 2009, 22:23:13 »
luka ak se misliš pošteno vozat(bez svakodnevnog šarafanja) zaebi ta nadrkavanja high-enda od 7o tj.80ccm i nabaci gore Big Brother makinu,kao moj prijatelj gamy koji zna super vozit na zadnjem, i onda slobodno možeš frendovima poručit BE AFRAID.....a ako ti zatreba instalacija komplet od zdravog sp-a imam ja za prodat(sa onog s kojeg sam ti prodao kiler) tak da znaš da je struja bez greške :laughing7:.....
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #854 : 28 Prosinac, 2009, 22:29:18 »
Ja sam kao prvo kreten jer sam do sad mogao svašta imat a ne ulagat u 70-ku a nisam je još ni upalio  :toothy9: no dobro....
@kiza-Jurca mi je reko da već ima komplet struju,ali naravno neću se razbacivat pa ću vidjet ko mi od vas dvojice nudi jeftinije :) znam da je bez greške kao i kiler ;) 70-ka se isplati vozit do base setupa,preko toga ne...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: AERROX
« Odgovori #855 : 28 Prosinac, 2009, 22:31:49 »
pa ovako ugrubo kad bi uzeo gole blokove i kad bi to slagao brijem da bi te to izaslo oko 3 da skompkletiras takvu masinu kako bog zapovjeda..sto se tice struje..imam ja jebenu ponudu..ac struja za jako malo novaca  :)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #856 : 28 Prosinac, 2009, 22:33:58 »
3,pa nije puno....malo mi se to čini....

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: AERROX
« Odgovori #857 : 28 Prosinac, 2009, 22:38:21 »
pa gle..800kn termo grupa u dobrom stanju..parsto kuna multivar..karb imas kolko znam..usis parsto kuna..radilica recimo 500kn u dobrom stanju..i to je manje vise to..a turpijanje ovisi..reko si da bi ti jurca slagao..ne znam kako i koliko on naplacuje

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: AERROX
« Odgovori #858 : 28 Prosinac, 2009, 22:42:07 »
pa gle..800kn termo grupa u dobrom stanju..parsto kuna multivar..karb imas kolko znam..usis parsto kuna..radilica recimo 500kn u dobrom stanju..i to je manje vise to..a turpijanje ovisi..reko si da bi ti jurca slagao..ne znam kako i koliko on naplacuje


iz pouzdanih izvora znam da J.U.R.I.C.A. nije skup.......i što je najvažnije dečko kako se razumije u šrafanje trebao je ić za mehaničara!!!!!
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #859 : 28 Prosinac, 2009, 22:57:14 »
Ma i ja sam isto čuo,nego me zanima na koliko da se pripremim troska :P pa mogućnosti bi ja novu termo grupu da sam siguran,ako se ne može nać neka sa nevelikom kilometrazom.... :) sto se tice stajlinga,najvjerovatnije bi felgu i komplet blokove dao na poliranje...