Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: madison 125  (Posjeta: 4917 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: madison 125
« Odgovori #20 : 13 Studeni, 2013, 09:44:33 »
malo nadopunija,malo provoza,i baterija zasad uredno pali.da ju ne ureknem... ;D
jel ovaj skuter potroši bateriju ako mi ostane šteker od svitala upaljen,kad se ugasi motor?
to se neda vidit,moram se sitit svaki put ugasit,jer kad se ugasi motor pogase se i sve žarulje,pa se lako zaboravi ugasit i na šteker..
oće li pocicat bateriju ako ostane 2-3 dana šteker nevraćen??teoretski nebi triba,ali sam načuja da oće...

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: madison 125
« Odgovori #21 : 25 Studeni, 2013, 21:09:18 »
doša led i u dalmaciju..bivši vlasnik madisona mi je reka da je nedavno liva antifriz i da sam s tim miran..na pogled u "tećicu",tekućina se vidi kroz tećicu skroz slabo,jedva,i nekakva je tamna.moglo bi bit da je plava ili zelena..ja u garaži imam crvenog antifriza jedno po litre,još od energije..
sad me zanima jel na mom madisonu 125,aluminijski ili gusani cilindar,i koji bi vi antifriz ulili??i koliko?
vidit ću kad izlijem,koliko "litara"ide, po forumima se preporučuje da se antifriz rijedi 50/50,s vodom..a ja živim u dalmaciji di je minus 3-4-elementarna nepogoda!!nike godine kad je bilo 4 dana sniga,bilo je najniže -4..po teoriji bi za te temperature bilo dovoljno 10-20% antifriza..e sad koliko triba antifriza semerinzima??čujem da crveni ne nagriza..da je "energija",sutra bi ovo ispustija,i ulija novo,da znam šta imam..na ovome prvo tribam proučit di se ispušta,da li se kontrolirano izlit,jel ostaju zračni djepovi kod ulivanja i sl..ako jesu ispuštat ću nadolivajući vodu,da operem mašinu od plavog antifriza..poslje ću ulit vode i pomalo ju ispuštat i nadolivat nešto antifriza..možda 50%,možda nešto malo manje,vidit ću još..kakve su preporuke "za dalmaciju"? :)
koliko je bitno livat destiliranu vodu,jel to zanemarivo,ili je zbog nečeg baš bitno da bude destilirana??