Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)  (Posjeta: 2282 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #20 : 08 Srpanj, 2013, 12:31:07 »
streerace i corsa su isti vrag , ako hoces slabiji midrace a da traje onda stage6 sport ili mhr replicu oba ce redit odlicno na c16
radilica definitivno jaca.

ja osobno bi ostao na streetrace, c16 mu sigurno nece naskodit jer voli da se vrti.
jedni mi ima smisla prelazak na neki cistokvrni mirace kao stage6 racing , TPR ...

S6 Racing mk2 sam imal, i R1200 spuh, BGM Evo radilicz, PWk24, ..... to više ne želim  ;D ;D
Nije da ja želim prodat ovo i uzimat nešto jače (mrvicu jače bi to bilo, skor niš), nego jedna dečko bi htio moj Yasuni a možda bi uzeo i kit, pa bi si ja onda uzeo City16, a kit najvjerojatnije MHR Replicu, ali to jedino ako prodam ovo

Malo on topic  :icon_biggrin:
Due na serijsku radilicu nikak,to je smrt,a i city16 je preslab za taj kit kojem treba oko 12500 okretaja i c16/nardo da ide kak spada.
Najbolje napravi kak je Walkay napisal,i tu izmoli krunicu da se sve ne rastepe,mada ih znam kaj su i jače vozili na serijskoj radilici al nisu dugo.

Due+ sam odma jučer navečer izbacil, kad sam si razmislil da bi s njim opet na ono staro došel, što ne želim nikako.  ;D
Ma na  c-16   bi ti preporucia da stavis  novu radilicu jer stvarno voli okretaje.
Trenutnom peglam aluminsku atenu sport i c-16  stvarno odlicno ide.
Na njemu je 21 dellorto  , multivar ,delta, bgm evolution  radilica i jos detalja .
Neznam kako je s 19 ,ali kad  otvoris gas kod  ovog moga  trosi stvarno ljepo jer gledam kazaljku kako se spusta   :headbang:
A dok voznje polako  na pola gasa  nepije puno .

Kad sam slagao prije mjesec dana ovaj base setup, onda sam trebal i radilicu novu (jer da bi prodao S6 Racing kit morao sam i BMG Evo radilicu dat u kompletu)
Razmišljal sam odma o onoj CM SuperComp za 630kuna (to je 1000% ista RMS i MF Racing samo je drugo ime, neki vele d ati nakraju dođe i u RMS kutiji). Pa malo traženja po forumu naletim da je na tim radilicama serijska greška s utorom za kajlu magneta (koji stupanj) i da ima kasno paljenje i da skuter ne radi nikak, pa sam rađe uzel original skoro novu nego tu novu pa da mi dođe "sfušana"
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=74128.0

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #21 : 10 Srpanj, 2013, 22:44:36 »
ja sa serijskom radilicom nebi vozio ništa jače od mhr replice i yasuni R.
sad imam replicu i leo touring i to zato jer radilica ima već 20000km (ležaji su mijenjani prije 3000km)
da mislim stavljat nešto jače obavezno radilicu sa zapunjenim polutkama i kovanom klipnjačom.

serijskla piaggio radilica je najjeftinija kineska produkcija i daleko od ispunjavanja osnovnih zahtjeva za 11500 okr i 15 ks al ok tvoj izbor, imal buš rupu na bloku pa buš za idući put znal ;D

Offline gricko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: s6 racing mk2-70,polini hi-speed,torque control malossi,
  • MojSpuh: s6 R1200
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #22 : 11 Srpanj, 2013, 00:30:19 »
s6 racing mk2 prnija u varićak,kako oni jebeni cep posude na runneru baca vodu,nisan vidija da je sve izbacija,novi setup je:
malossi sport sa ispuhom na 19,5mm,+prosiren za 2 mm,r1200,dell22,dizna 105,filter zraka fxr sa red sponge,role4g,polini hi-speed,s6mk2 kumplug,skinut malossi linearni i stavljen normalni pjat pomicni na kumplugu od novoga runnera,nova tvornicka centralna,na s6 bjele opruge i nategnute do predzadnje crte,malosi primar 14/39,zadnje kolo novi runner,prednji kraj komplet sa kolom od aprilie 150,ide samo malo slabije od s6 racing,1 prsten samo i vrti 12500 konstant,krece na 7000,radilica tp,pune,lezaji ntn japan,struja maknuta 3 stupnja,ideee,koliko dugo,neman pojma,trosi 7,5

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #23 : 11 Srpanj, 2013, 12:33:37 »
Gricko: Mogao bi to cudo i uslikati!  ;D

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #24 : 11 Srpanj, 2013, 13:56:31 »
ja sa serijskom radilicom nebi vozio ništa jače od mhr replice i yasuni R.
sad imam replicu i leo touring i to zato jer radilica ima već 20000km (ležaji su mijenjani prije 3000km)
da mislim stavljat nešto jače obavezno radilicu sa zapunjenim polutkama i kovanom klipnjačom.

serijskla piaggio radilica je najjeftinija kineska produkcija i daleko od ispunjavanja osnovnih zahtjeva za 11500 okr i 15 ks al ok tvoj izbor, imal buš rupu na bloku pa buš za idući put znal ;D

ak bude kaj drugo osim ovoga sad, ond abude to city16 i MHR Replica 70, City bude svakak a replica možda s vremenom, jer mi se ovaj gus ne isplati prodavat. To bi trebala izdržat radilica na sintetici, i puni gas vozim amo kod preticanja na otvorenom, inače ne.

Offline gricko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: s6 racing mk2-70,polini hi-speed,torque control malossi,
  • MojSpuh: s6 R1200
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #25 : 11 Srpanj, 2013, 22:17:40 »
uslikacu,obecavan,ali iden na more u 10 i vracam se oko 8-9 navecer,ni ne ulazin u garazu,iden autom,dopizdilo mi se igrat,sad jemalossi sport i setupod s6mk2 namotoru i tribalo bi to minjat,ali ideee i ne zanima me

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #26 : 15 Srpanj, 2013, 23:37:27 »
Jel replica osjetno jača od Streetracea, oko 1-2 konja, negdje sam naišao na podatak da je SR jadnak s Corsom koja je naravno nešto jača od Sporta, a za tolko je onda Replica jača od Corse i SRa.
Pitam jer možda bi si uzeo jednu Replicu, al neznam dal če se osjetiti razilka neka koja je vrijedna tih para  :dontknow:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #27 : 16 Srpanj, 2013, 00:24:21 »
ja bi uzeo replicu iz jedinog razloga sto mozes nutra stavit klip sa jednom karikom i cilindar se da poturpijat da budekao MHR pravi. Sto ti je jeftinije nego mjenjat opet kit kad ti se kita digne pa kupit jacu radilicu.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #28 : 16 Srpanj, 2013, 11:45:39 »
ja bi uzeo replicu iz jedinog razloga sto mozes nutra stavit klip sa jednom karikom i cilindar se da poturpijat da budekao MHR pravi. Sto ti je jeftinije nego mjenjat opet kit kad ti se kita digne pa kupit jacu radilicu.

SR kit imam doma, njega nebi prodavao, a replicu si možda nabavim, ali nebi ju turpijao jer to ne želim, oču idalje skut za svaki dan

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #29 : 16 Srpanj, 2013, 13:20:11 »
ja bi uzeo replicu iz jedinog razloga sto mozes nutra stavit klip sa jednom karikom i cilindar se da poturpijat da budekao MHR pravi. Sto ti je jeftinije nego mjenjat opet kit kad ti se kita digne pa kupit jacu radilicu.

SR kit imam doma, njega nebi prodavao, a replicu si možda nabavim, ali nebi ju turpijao jer to ne želim, oču idalje skut za svaki dan
ja sam to naveo sam kao mogucnost. jer nikad ne znas sto te bude puklo, a mhr replica naturpijana sa klipom MHR je kao budali šamar na yasuni c16. zato kazem. :icon_thumright:

naravno meni je i corsa zanimljiva jer je giza  :dontknow: no imao sa mhr replicu doduse sa leovince touring  i dellorto 21, napravio sam preko 30.000km sa njom uz respektabilne performanse, zato alu ftw  :headbang:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #30 : 16 Srpanj, 2013, 13:34:10 »
A u replicu nemreš stavit klip od pravog MHRa jer je tamo borung 47.6 a na replici je 47mm. može od motoforce racinga (kopija replice) klip s jednom karikom, ali nema potrebe, rađe ond adrugi jaki kit uzet.

Offline nomad

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1015
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Mlaka
  • Moj Skuter: Aprilia SR GT 200
Odg: Koji kit na Yasuni City16? (serijala radilica)
« Odgovori #31 : 17 Srpanj, 2013, 20:43:42 »
replica je bolja samo zato sto je alu, i tu se moze dobit malo vise snage jer je hladnija.
ali 100€ razlike nije malo. ma deri taj SR dok ide, moze i on hrpu km napravit a kolje sve ostale za te pare.
When this baby hits 88 mph, you're gonna see some serious shit.