Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hlađenje  (Posjeta: 1296 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Hlađenje
« : 28 Lipanj, 2008, 15:29:35 »
 imam mali problem kod hladenja,temperatura mi se brzo digne i to skoro do crvenog kad vozim duže vrijeme punim gasom,a kad vozim normalno na pol mi je i primjetio sam da mi brzo troši vodu tj. napravim nekih 20-30km a potroši mi 1dl vode. sad ne znam jel to tako mora pošto je jako vruće ovih dana ili je svjećica možda preslaba(super bosna)? inače skuter je sr 50 minarelli,zx,multivari i fly drugo sve serijala
« Zadnja izmjena: 28 Lipanj, 2008, 15:38:02 seba »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Hlađenje
« Odgovori #1 : 28 Lipanj, 2008, 15:48:43 »
imam mali problem kod hladenja,temperatura mi se brzo digne i to skoro do crvenog kad vozim duže vrijeme punim gasom,a kad vozim normalno na pol mi je i primjetio sam da mi brzo troši vodu tj. napravim nekih 20-30km a potroši mi 1dl vode. sad ne znam jel to tako mora pošto je jako vruće ovih dana ili je svjećica možda preslaba(super bosna)? inače skuter je sr 50 minarelli,zx,multivari i fly drugo sve serijala

Meni tu nekaj smrdi na dihtunge glave. Kad je zadnji put otvarana mašina i kolko imaš km?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Hlađenje
« Odgovori #2 : 28 Lipanj, 2008, 16:01:10 »
imam mali problem kod hladenja,temperatura mi se brzo digne i to skoro do crvenog kad vozim duže vrijeme punim gasom,a kad vozim normalno na pol mi je i primjetio sam da mi brzo troši vodu tj. napravim nekih 20-30km a potroši mi 1dl vode. sad ne znam jel to tako mora pošto je jako vruće ovih dana ili je svjećica možda preslaba(super bosna)? inače skuter je sr 50 minarelli,zx,multivari i fly drugo sve serijala
ja kao potpisani pilot i pijandura ovog foruma sam tvrdio da je SUPER BOSNA predobra svjecica goni tu svijecicu u pm stavi neku ngk toplinske vrijednosti 4 ako je serijala.nevjerujem da je do dihtunga glave onda bi se decko potuzio i na gubljenje na performasama.jel gubi na performansama ili ide normalno

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Hlađenje
« Odgovori #3 : 28 Lipanj, 2008, 16:02:48 »
Super bosna na skuteru  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Pa tomos bolje radi sa ngk nego sa bosnom. 6kn dodje ta svijecica..

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Hlađenje
« Odgovori #4 : 28 Lipanj, 2008, 16:06:13 »

ja kao potpisani pilot i pijandura ovog foruma sam tvrdio da je SUPER BOSNA predobra svjecica goni tu svijecicu u pm stavi neku ngk toplinske vrijednosti 4 ako je serijala.nevjerujem da je do dihtunga glave onda bi se decko potuzio i na gubljenje na performasama.jel gubi na performansama ili ide normalno

Toplinske vrijednosti 4? Pa da spali klip? Da li si ti zdrav?

Ide BR8HS ukoliko je serijski cilindar gore

2 seba: nesmije nipošto gubit vodu, probaj skužit gdje je gubi, jel pumpa vode, neko crijevo? ako nije ništa od toga onda brtva na glavi motora.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Hlađenje
« Odgovori #5 : 28 Lipanj, 2008, 16:13:58 »

ja kao potpisani pilot i pijandura ovog foruma sam tvrdio da je SUPER BOSNA predobra svjecica goni tu svijecicu u pm stavi neku ngk toplinske vrijednosti 4 ako je serijala.nevjerujem da je do dihtunga glave onda bi se decko potuzio i na gubljenje na performasama.jel gubi na performansama ili ide normalno

Toplinske vrijednosti 4? Pa da spali klip? Da li si ti zdrav?

Ide BR8HS ukoliko je serijski cilindar gore

2 seba: nesmije nipošto gubit vodu, probaj skužit gdje je gubi, jel pumpa vode, neko crijevo? ako nije ništa od toga onda brtva na glavi motora.

Dobro ti čovek kaže. Pogledaj crijeva dal su gdje zbušena, gledaj dal je mokro di, gledaj dal možda ispod mašine curi voda kad ga ostaviš da stoji posle vožnje.

Meni je kapalo ispod magneta dolje i skužil sam da su ležajevi i semering vodene pumpe bili u banani. Zamijenil i sve 5 dalje.

Ak nije ni jedno ni drugo ostaju ti jedino dihtunzi glave cilindra, a s tim se NEMOJ zajebavat jer ti voda može sjebat klip i sve ostalo, štete za popizdit, a dihtunzi su ti 40 kn!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Hlađenje
« Odgovori #6 : 28 Lipanj, 2008, 16:15:28 »

ja kao potpisani pilot i pijandura ovog foruma sam tvrdio da je SUPER BOSNA predobra svjecica goni tu svijecicu u pm stavi neku ngk toplinske vrijednosti 4 ako je serijala.nevjerujem da je do dihtunga glave onda bi se decko potuzio i na gubljenje na performasama.jel gubi na performansama ili ide normalno

Toplinske vrijednosti 4? Pa da spali klip? Da li si ti zdrav?

Ide BR8HS ukoliko je serijski cilindar gore


ma pijan je  :drunken_smilie: :drunken_smilie:
 :laughing7:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Hlađenje
« Odgovori #7 : 28 Lipanj, 2008, 16:22:01 »
ako je osla brtva tesko ce paliti, bijeli dim, i cuje se pritisak u posudici za vodu   :angry7: :angry7:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Hlađenje
« Odgovori #8 : 28 Lipanj, 2008, 16:42:23 »
i cuje se pritisak u posudici za vodu   :angry7: :angry7:

baca kompresiju u rashladni sustav, cuo sam da zbog toga moze propisati kiler...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Hlađenje
« Odgovori #9 : 28 Lipanj, 2008, 16:50:25 »
i cuje se pritisak u posudici za vodu   :angry7: :angry7:

baca kompresiju u rashladni sustav, cuo sam da zbog toga moze propisati kiler...

da
meni nije ali je puklo crijevo od kilera sto ide iz glave hahahahahaha  :angry7: :angry7:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Hlađenje
« Odgovori #10 : 29 Lipanj, 2008, 10:15:21 »
imam mali problem kod hladenja,temperatura mi se brzo digne i to skoro do crvenog kad vozim duže vrijeme punim gasom,a kad vozim normalno na pol mi je i primjetio sam da mi brzo troši vodu tj. napravim nekih 20-30km a potroši mi 1dl vode. sad ne znam jel to tako mora pošto je jako vruće ovih dana ili je svjećica možda preslaba(super bosna)? inače skuter je sr 50 minarelli,zx,multivari i fly drugo sve serijala
ja kao potpisani pilot i pijandura ovog foruma sam tvrdio da je SUPER BOSNA predobra svjecica goni tu svijecicu u pm stavi neku ngk toplinske vrijednosti 4 ako je serijala.nevjerujem da je do dihtunga glave onda bi se decko potuzio i na gubljenje na performasama.jel gubi na performansama ili ide normalno

  na performansama ništa ne gubi,vise vodu ne trosi,napravio sam nekih 100km i nije nista vode potrosio mislim ipak da je stvar u svjecici. kolko dođe ta nkg 8 ili 9 kod nas?

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Hlađenje
« Odgovori #11 : 29 Lipanj, 2008, 11:54:11 »
kolko dođe ta nkg 8 ili 9 kod nas?

25 kuna

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Hlađenje
« Odgovori #12 : 29 Lipanj, 2008, 13:10:17 »
kolko dođe ta nkg 8 ili 9 kod nas?

25 kuna
a u metkovicu gdje je ima najblize od mene je 35 kn :angry9: :angry9: :angry9:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta