Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Djecje bolesti na NRG  (Posjeta: 3437 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Djecje bolesti na NRG
« : 30 Svibanj, 2008, 14:44:56 »
dakle planiram kupit NRG,2005 god karburator verzija jer prodajem vxra

zanima me posto je to prvi model nove linije dali ima kakvih problema s tim?? ono djecje bolesti kak auti imaju prve serije i to?? vi koji imate NRG nove verzije ima kakvih problema? ajnšprice sam stavio na stranu jer neznam kak ce se injektori ,svijecice i ostalo ponasat  snasim gorivom..

btw fulo sam podforum pa premjesiti u "Opcenitu diskusiju" ak treba ak netreba :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2008, 18:54:54 Aleksandar »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #1 : 30 Svibanj, 2008, 18:43:02 »
Ja kupio taj skut 02.06.2005. i do sada slozio oko 25.000km.
Niti jedan kvar. Doduse, sam se brinem za njega i nakito sam ga iste godine, ali sve jedno - od njegovih serijskih dijelova niti najmanja sitnica me nije zezala.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #2 : 30 Svibanj, 2008, 18:54:09 »
aha,..to mi drago cut.. :icon_thumright:

ma nece on ic u servis kao nit vxr ali eto za svaki slucaj ...

a ovaj..koji karb on ima serijski? dali treba veci ako se stavlja ZX il je serijsk frgič dovoljan s obzirom da kolko se sjecam da su stari modeli imali vece frgice itd..?

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #3 : 30 Svibanj, 2008, 19:05:38 »
dovoljan ti je 12 karb ;)

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #4 : 30 Svibanj, 2008, 19:22:19 »
dovoljan ti je 12 karb ;)


pa serijski je 17,5 phva id , dellorto

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #5 : 31 Svibanj, 2008, 03:37:03 »
pa ok, ja mu kazem da mu je i 12 dovoljan ;)

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #6 : 31 Svibanj, 2008, 15:15:37 »
aha...onda ock..

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #7 : 03 Lipanj, 2008, 19:24:15 »
Ja isto imam NRGa već drugu godinu i služi me odlično, karb je 17.5, sa auspuhom samo veća dizna i to je to. Ovjes, kočnice, ma sve pet  :icon_thumright: :icon_thumright:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #8 : 05 Lipanj, 2008, 10:51:43 »
ista stvar, niti jedan problem, sad mi na 9000 riknula svjecka, novu stavil i vozi dalje..
Trgo - Prijevoz RT

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #9 : 24 Lipanj, 2008, 11:52:52 »
ae jos malo ovi sto imaju nove nrg...da jos napisu...pogotovo koji su uzeli ga novog....voznja s blokadama...jeli bilo kvarova...vecih/manjih...itd..itd...svi komentari su dobrodosli

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #10 : 25 Lipanj, 2008, 00:02:13 »
sta nitko ??? ???

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #11 : 25 Lipanj, 2008, 01:10:30 »
ae jos malo ovi sto imaju nove nrg...da jos napisu...pogotovo koji su uzeli ga novog....voznja s blokadama...jeli bilo kvarova...vecih/manjih...itd..itd...svi komentari su dobrodosli
A ne znam kaj da ti više napišem. Uzeo sam novog NRGa pred dvije godine i do danas nikakvih problema s njim, a imam 14 000 km. Samo ga treba kolko tolko održavat i sve će bit super. S blokadom ide 50 ili 55, al tolko ide i uzbrdo i nizbrdo i po ravnom. Ako te nešto posebno zanima samo pitaj, al nećeš imat nikakvih problema s njim  :drunken_smilie: :drunken_smilie:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #12 : 20 Srpanj, 2008, 11:59:07 »
. S blokadom ide 50 ili 55, al tolko ide i uzbrdo i nizbrdo i po ravnom. Ako te nešto posebno zanima samo pitaj, al nećeš imat nikakvih problema s njim  :drunken_smilie: :drunken_smilie:

Sa blokadom ti po uzbrdici ide 50 km/h

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4269
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #13 : 20 Srpanj, 2008, 14:24:00 »
bilo je slučajeva di su kontrolne ploče prolupale, al to se riješavalo uglavnom za vrijeme garancije.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #14 : 20 Srpanj, 2008, 14:26:06 »
Taj skuter ne bi smio imati djecijih bolesti.

Offline filip-cpi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • KUPUJEM LITRU BENZINA!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CPI
  • MojSetup: MA BIT CE.........
  • MojSpuh: TECHNIGAS
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #15 : 22 Srpanj, 2008, 12:39:18 »
MENI NRG NIJE LOS SKUTIC....IMA GA MOJ FREND I IDE KO ZMAJ..lol :notworthy:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #16 : 12 Listopad, 2009, 21:37:43 »
...evo ja sam novi na ovom forumu a reg sam se iskljucivo zbog ove teme.....da kad smo vec kod nrg-a 2005....ja sam kupio polovnog prije cca mjesec dana......za prijeđenih 10500km.....full ocuvan(crno-zeleni.....)..itd...itd...motor ide bez greske...nikaku primjedbu neam...ono sve 5.....i da prije dva dana sam stavio Leo vince xz polpvni(vozen cca mjesec dana)......i sad dok je ladan motor vuce ko' pas a kad se zgrije malo....vec slabije i na 50km/h kad odcepim gas par sec bude mrtav uopce gas ne primi ali kad krane ide ko' raketa.....i sa zx dobio sam nesto vecu max speed....ali nista drugo osim ispuha nije dirano.....e sad molim pomoc :help:....sta bi trebo mijenjat:-rolnice(koliko grama)....koji broj vecu diznu...ili....??????????za rolnice sam siguran da trebaju druge ali za dalje neam pojma...tak da help....ak neko zna nek pomaze da to rijesim......
                                                                                                         Hvalla,_r0bi_ 
_M.r. Team Valpovo_

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #17 : 12 Listopad, 2009, 21:47:06 »
...evo ja sam novi na ovom forumu a reg sam se iskljucivo zbog ove teme.....da kad smo vec kod nrg-a 2005....ja sam kupio polovnog prije cca mjesec dana......za prijeđenih 10500km.....full ocuvan(crno-zeleni.....)..itd...itd...motor ide bez greske...nikaku primjedbu neam...ono sve 5.....i da prije dva dana sam stavio Leo vince xz polpvni(vozen cca mjesec dana)......i sad dok je ladan motor vuce ko' pas a kad se zgrije malo....vec slabije i na 50km/h kad odcepim gas par sec bude mrtav uopce gas ne primi ali kad krane ide ko' raketa.....i sa zx dobio sam nesto vecu max speed....ali nista drugo osim ispuha nije dirano.....e sad molim pomoc :help:....sta bi trebo mijenjat:-rolnice(koliko grama)....koji broj vecu diznu...ili....??????????za rolnice sam siguran da trebaju druge ali za dalje neam pojma...tak da help....ak neko zna nek pomaze da to rijesim......
                                                                                                         Hvalla,_r0bi_ 


dizna 64
rolice oko 5g ako je originalni variomat
tvrdje federe kuplunga (malossi bijele ili zute ili polini zelene ili zute)

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #18 : 12 Listopad, 2009, 21:59:37 »
....e havla puno na savjetu...a cuo sam da idu bijele oprugice al reko idem pitat...a za diznu nisam bio siguran...e cuj ako dizna ide 64 onda je logicki da se i filter zraka mora dirat(red spone) il tak nes'...ili....e da i sad nebi trebalo bit tog mucena kad dam gas na 50km/h....ha...e hvala jos jednom to bi sutra trebo ic posarafat....pa se javim....pliz odg za filter... :notworthy:
_M.r. Team Valpovo_

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Djecje bolesti na NRG
« Odgovori #19 : 12 Listopad, 2009, 22:01:00 »
filter moze ostat serijski..samo treba maknut limic na ulazu u karb ako nije maknut