Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 200ccm 4T, da ili ne?  (Posjeta: 4896 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #40 : 27 Kolovoz, 2012, 12:18:25 »
isto je zanimljivo kak su neki predlagali 300 ili čak 500cc za 4 5 km vožnje,hahahaha

uglavnom ako ti skuter bude samo nužno zlo za tak kratku relaciju s posla i na posel onda si uzmi neku kramu..mada bi mogel više šarafit po tome neg vozit,al dobro..
akoo misliš se i ovak nekud provozat sa skuterom onda uzmi nekaj sa 200cc mašinom..il vxra koi je za grad skoro pa najbolji izbor il beverlya kak veli zich,retro skuter koi fino ide i super se drži na cesti.

@ zvonkec..da gledamo kolko koja plastika na skuteru košta onda ih tek nebi vozili..al i za runner star 10 godina nova bočna plastika košta preko 1200kn pa ti onda vidi.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #41 : 27 Kolovoz, 2012, 13:02:26 »
A od autora teme ni traga ni glasa  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #42 : 27 Kolovoz, 2012, 15:17:46 »
ma moj glas ide za Baotian kak god okreneš :)

50cc 4T malo sredit samo da prodiše, potrošnja 2.5 MAX 3l ide 70 mali je moš' se provlačit po semaforima i to je to :glasses9:

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #43 : 27 Kolovoz, 2012, 21:26:53 »
zvonkec, pa nemreš gledat odmah da budeš pao pa kolko košta popravak  :icon_scratch:
ak se stvarno radi o tak maloj relaciji onda baotian zakon, ima ih nanjuškalu za 1000 kn  ;D
jedino ak se misli nekad nekad otic malo provozat onda definitivno neki veci/jaci skuter(beverly,vxr,nexus,madison)
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #44 : 27 Kolovoz, 2012, 21:43:17 »
luka ns to ovisi do autora, koji nis ne javlja kud se vozi skuterom i za sta mu treba...reko je samo da mu treba za 2-3 km, u vrh glave 4.. :s

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #45 : 28 Kolovoz, 2012, 08:35:08 »
a autor je napisao da mu treba skuter za 2-3km, u vrh glave 4.. i sad je bolje za to vozit svaki dan VXRa na hladno nego neku kantu koju nije šteta ????????????????????????????
i ja isto mislim nedaj bože napraviš sudar il padneš sa Beverlija il nexusa i kolko te koštaju 2 obične plastike?
...a za 3km kako ovaj dečko kaže mislim da je šteta klat neki skupi skuter na takve relacije.. isto kao i auto palit za 2-3 km na poso s posla tak svaki dan, ni nestigne postič radnu temp.. bolje za takve kratke relacije uzet neš čega nije šteta..ako več nema neki 50cc doma..

Zato se ja autom nikada niti ne vozim, sem ko je minimum 10km, mislim ono, voda mi nije niti na pola temp. kad se otvara termostat, a kamoli još dok se ulje zagrije na radnu  ::)
Dobro sad, ovi monocilindraši imaju kotrljajuće ležajeve pa ajde moš ga i na hladno stisnut, ne bu mu bilo niš, al opet za te kratke relacije... Da živim negdje dalje od grada, ono barem 5km, prodao bi 50 i uzeo VXRa200, ovako mislim da neću, eventualno na zimu/proljeće bacim neki Trophy/DrEvo ko šta sam rekao i to je to :icon_thumright:

Maxi ne dolaze u obzir ni pod razno, teško je to previše, jedino runner ulazi u obzir, al to što kažeš, da se ubiješ sa maxijem, ajme majko, novčano si naj#bo :icon_biggrin:
Jednom su me srušili (oduzeli prednost), pukle "mat" plastike, lik mi sve za 100kn zavario crnim elektrodama tako da ne moraš niti šmirglati ni bojati, stapa se s "okolišem" :notworthy:

uglavnom ako ti skuter bude samo nužno zlo za tak kratku relaciju s posla i na posel onda si uzmi neku kramu..mada bi mogel više šarafit po tome neg vozit,al dobro..
akoo misliš se i ovak nekud provozat sa skuterom onda uzmi nekaj sa 200cc mašinom..il vxra koi je za grad skoro pa najbolji izbor il beverlya kak veli zich,retro skuter koi fino ide i super se drži na cesti.

Najveće nužno zlo je 50ccm 4T  :toothy11:
A gle, za npr. RI (brda i doline), ZG ili ST 200ccm je pod must (za u ili van grada nebitno), al za manji grad ili selo, za samo po gradu je 50ccm 2T+spuh (il još bolje 70ccm) sasvim dovoljno, i mislim da će tako kod mene i ostati. I da, ide mi na k**ra* kod Runnera šta ima onaj fakin most popreko pa ne moš' vozit pakete, kašete i slične pi*darije što ja često znam, a tu su Stalker i NRG kraljevi (oduvijek mi je žao šta nisam uzeo NRG-a kad sam uzimao skuter) :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 28 Kolovoz, 2012, 08:36:45 SixPack »

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #46 : 28 Kolovoz, 2012, 08:48:53 »
eto i ja mislim da ti je pametnije i isplativije za novčanik malo posložit tog cvaju kaj imaš i tak se vozi i to ti je sasvim dovoljno za grad i za ovu relaciju koju radiš..  :D

Offline Maestral

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgrb
  • Moj Skuter: Beverly 200
  • Moja Kaciga: ...je lijepa
  • MojSetup: ...skuter na cesti, ja na skuteru..
  • MojSpuh: ...izvodi ispusne plinove
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #47 : 28 Kolovoz, 2012, 13:50:37 »
Pa i nije bas sve crno-bijelo.

Cesto te upravo jaci skuter potjera da se mrdnes malo dalje od relacije kuca-posoooo i cesto tako zapocnes bajkerski zivot.
Ja bi uzeo polovnog Beverlyja. Neces puno vise pove potrositi a omogucit ce ti da odes i na izlete van grada sto ti sa Baotianom i nece biti neki gust.

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #48 : 28 Kolovoz, 2012, 16:17:28 »
a autor je napisao da mu treba skuter za 2-3km, u vrh glave 4.. i sad je bolje za to vozit svaki dan VXRa na hladno nego neku kantu koju nije šteta ????????????????????????????
i ja isto mislim nedaj bože napraviš sudar il padneš sa Beverlija il nexusa i kolko te koštaju 2 obične plastike?
...a za 3km kako ovaj dečko kaže mislim da je šteta klat neki skupi skuter na takve relacije.. isto kao i auto palit za 2-3 km na poso s posla tak svaki dan, ni nestigne postič radnu temp.. bolje za takve kratke relacije uzet neš čega nije šteta..ako več nema neki 50cc doma..

Zato se ja autom nikada niti ne vozim, sem ko je minimum 10km, mislim ono, voda mi nije niti na pola temp. kad se otvara termostat, a kamoli još dok se ulje zagrije na radnu  ::)
Dobro sad, ovi monocilindraši imaju kotrljajuće ležajeve pa ajde moš ga i na hladno stisnut, ne bu mu bilo niš, al opet za te kratke relacije... Da živim negdje dalje od grada, ono barem 5km, prodao bi 50 i uzeo VXRa200, ovako mislim da neću, eventualno na zimu/proljeće bacim neki Trophy/DrEvo ko šta sam rekao i to je to :icon_thumright:

Maxi ne dolaze u obzir ni pod razno, teško je to previše, jedino runner ulazi u obzir, al to što kažeš, da se ubiješ sa maxijem, ajme majko, novčano si naj#bo :icon_biggrin:
Jednom su me srušili (oduzeli prednost), pukle "mat" plastike, lik mi sve za 100kn zavario crnim elektrodama tako da ne moraš niti šmirglati ni bojati, stapa se s "okolišem" :notworthy:

uglavnom ako ti skuter bude samo nužno zlo za tak kratku relaciju s posla i na posel onda si uzmi neku kramu..mada bi mogel više šarafit po tome neg vozit,al dobro..
akoo misliš se i ovak nekud provozat sa skuterom onda uzmi nekaj sa 200cc mašinom..il vxra koi je za grad skoro pa najbolji izbor il beverlya kak veli zich,retro skuter koi fino ide i super se drži na cesti.

Najveće nužno zlo je 50ccm 4T  :toothy11:
A gle, za npr. RI (brda i doline), ZG ili ST 200ccm je pod must (za u ili van grada nebitno), al za manji grad ili selo, za samo po gradu je 50ccm 2T+spuh (il još bolje 70ccm) sasvim dovoljno, i mislim da će tako kod mene i ostati. I da, ide mi na k**ra* kod Runnera šta ima onaj fakin most popreko pa ne moš' vozit pakete, kašete i slične pi*darije što ja često znam, a tu su Stalker i NRG kraljevi (oduvijek mi je žao šta nisam uzeo NRG-a kad sam uzimao skuter) :icon_thumright:

pa malo pripazis dok se vozis, ak ti je pretezak malo se bolje najedi prije voznje  :laughing3:
hebemu, pa necemo gledat skuter ak padnemo da ce nas puno kostat, kad padnes bitno je da ti glava ostane na ramenima
ovo ostalo ce sve bit ok  :icon_thumright:
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #49 : 29 Kolovoz, 2012, 08:14:10 »
Cesto te upravo jaci skuter potjera da se mrdnes malo dalje od relacije kuca-posoooo i cesto tako zapocnes bajkerski zivot.
Ja bi uzeo polovnog Beverlyja. Neces puno vise pove potrositi a omogucit ce ti da odes i na izlete van grada sto ti sa Baotianom i nece biti neki gust.

Ne pratiš priču (kućanice haa  :icon_biggrin: ), već imam motore  :toothy11:

pa malo pripazis dok se vozis, ak ti je pretezak malo se bolje najedi prije voznje  :laughing3:
hebemu, pa necemo gledat skuter ak padnemo da ce nas puno kostat, kad padnes bitno je da ti glava ostane na ramenima
ovo ostalo ce sve bit ok  :icon_thumright:

A gle, to je moje mišljenje... Za nekoga tko ima samo jednog dvokotača i još nek živi u većem gradu ili malo van grada maxi je najbolje riješenje i obično ljudi i uzmunekog (kvazi)maxija... Al meni za moju situaciju ne treba maxi  :icon_thumright:

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #50 : 29 Kolovoz, 2012, 18:33:53 »
Onda mislim da si sam odgovorio na sva svoja pitanja.
Imas motor, treba ti skuter, imas 50 ccm, ne trebati maxi.
Cemu onda teoretizirat, vozi se na 50 ovo kaj moras, a za ostalo imas motor. I nemas brige, a lova u djepu.
Jedino ako te lova svrbi....
There is no replacement for displacement

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #51 : 29 Kolovoz, 2012, 19:08:48 »
svašta...pitam se jel ova tem onda uopće bila potrebna?
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #52 : 30 Kolovoz, 2012, 08:08:18 »
Onda mislim da si sam odgovorio na sva svoja pitanja.
Imas motor, treba ti skuter, imas 50 ccm, ne trebati maxi.
Cemu onda teoretizirat, vozi se na 50 ovo kaj moras, a za ostalo imas motor. I nemas brige, a lova u djepu.
Jedino ako te lova svrbi....

Ali uz vašu pomoć :icon_thumright:

svašta...pitam se jel ova tem onda uopće bila potrebna?

Zašto ne... Ima brdo ljudi koji si razbijaju glavu jel uzeti ovo ili ono, za ovaj ili onaj grad, selo, posao... Znaš i sam da su kod dvokotača želje jedno a potrebe drugo, nije baš kao kad kupuješ auto.  :dontknow:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Re: 200ccm 4T, da ili ne?
« Odgovori #53 : 31 Kolovoz, 2012, 00:30:45 »
Onda mislim da si sam odgovorio na sva svoja pitanja.
Imas motor, treba ti skuter, imas 50 ccm, ne trebati maxi.
Cemu onda teoretizirat, vozi se na 50 ovo kaj moras, a za ostalo imas motor. I nemas brige, a lova u djepu.
Jedino ako te lova svrbi....

Ali uz vašu pomoć :icon_thumright:

svašta...pitam se jel ova tem onda uopće bila potrebna?

Zašto ne... Ima brdo ljudi koji si razbijaju glavu jel uzeti ovo ili ono, za ovaj ili onaj grad, selo, posao... Znaš i sam da su kod dvokotača želje jedno a potrebe drugo, nije baš kao kad kupuješ auto.  :dontknow:
sto oces da je za auto drugacije ka?
...........1...........8...........7...........