Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koje osiguranje za auto?  (Posjeta: 4757 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Koje osiguranje za auto?
« : 06 Svibanj, 2008, 13:40:23 »
evo imao sam štoriju sa Jadranskim, malo sam kvrcnuo lika na semaforu jer je krenuo pa stao, uglavnom imao je kantu od BMW-a iz 1984, na mom autu je iskočila brava od haube a njemu je malo udubljen branik, cca 1cm (onaj stari pocinčani)
nije htio dogovor pa smo iši prek procjene, ja sam imao 50% i imam već 10 godina, nikad nisam imao sudar..
btw, imam i policu od skutera na Jadranskom..
i na procjeni su procjenili štetu na cca 900 kn, branik + montaža i lik meni kaže, to je to..
ja ga pitam za koliko će mi bit umanjen bonus za tu štetu, ono zapravo to je sitnica, taj auto ne vrijedi više od 1000 eura..
on mi kaže, "jedan razred, 15%"
ja nisam mogo vjerovat..
pa koja je to prokleta banda, neće me više vidjet..
koje osiguranje da odaberem, mislim da nemam ovakva sranja, pa to nije normalno, imam regu za dva tjedna..
iskustva?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #1 : 06 Svibanj, 2008, 13:51:11 »
Heh mog starog su isto htjeli zaj. pa je iz principa otisao u drugo osiguranje, kad je presao ovaj mu dao 20% popusta kod Tokica :frajer:

zaboravio sam u cemu je tocno bio problem, kasnije cu reci...

... Generali osiguranje je u pitanju
« Zadnja izmjena: 06 Svibanj, 2008, 20:52:38 SlowRider »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #2 : 06 Svibanj, 2008, 14:06:58 »
Svi su oni povezani u bazu podataka tako da ce ti i u novom osiguranju faliti tih 15% .
Proslo je vrijeme kad su se popusti dijelili badava.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #3 : 06 Svibanj, 2008, 14:17:13 »
kakvi badava, platio sam 50 maraka..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #4 : 06 Svibanj, 2008, 14:25:14 »
kakvi badava, platio sam 50 maraka..

Mozda prije dosta vremena, ali zadnjih godina su osiguranja nudila 50% ako predjes kod njih.
Od prije godinu dana (odprilike) je tome dosao kraj.



Pazi moj primjer:

Negdje 1995. godine  sam sa jugicem (nekih 10 km/h) nabio lika u golfu koji se naslonio na auto ispred (oni su stajali na semaforu, a ja po snijegu i ledu sa losim gumama).
Jugicu bas nista, Golfu svinut (jedva vidljivo) limeni branik (jedinica, da je imo plasticni branik bas nista nebi bilo) i pukla zaruljica za osvjeljenje tablice. Autu ispred njega bas nista.
I Croatia osiguranje meni sa 50% bonusa nabila MALUS OD 30%. Dakle, da sam ostao kod njih, platio bi osiguranje 130%!!!!!!
Presao kod drugih ko da nista nije bilo (i dalje bonus 50%).
« Zadnja izmjena: 06 Svibanj, 2008, 14:26:50 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #5 : 06 Svibanj, 2008, 15:04:39 »
uužas..

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #6 : 06 Svibanj, 2008, 15:32:34 »
imam croatiu na autu vec 8 godina i sve 5, uvijek uzmem i kasko, stvarno nikada nikakvih problema!

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #7 : 06 Svibanj, 2008, 18:50:03 »
dobro se zna da je croatia najbolja

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #8 : 06 Svibanj, 2008, 18:57:23 »
Triglav je OK, definitivno najniže cijene od svih tih osiguravajućih kuća uz Osiguranje Kvarner.

Više nema ni u jednom osiguranju muljaža kao što je prije bilo, možda se može izvući neki popust ako poznaš radnika ili sl.
Prazno...:=)

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #9 : 06 Svibanj, 2008, 19:24:36 »
Triglav je OK, definitivno najniže cijene od svih tih osiguravajućih kuća uz Osiguranje Kvarner.

Više nema ni u jednom osiguranju muljaža kao što je prije bilo, možda se može izvući neki popust ako poznaš radnika ili sl.
može se dobit i 50 %

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #10 : 07 Svibanj, 2008, 11:21:30 »
Triglav je OK, definitivno najniže cijene od svih tih osiguravajućih kuća uz Osiguranje Kvarner.

Više nema ni u jednom osiguranju muljaža kao što je prije bilo, možda se može izvući neki popust ako poznaš radnika ili sl.
može se dobit i 50 %

Može onaj tko ima tih 50%, tj. ko prenosi 50%...ali i sa strane kad nemaš tih 50% uljudno popričaš sa radnicom i svaka će ti dati min. 30% popusta.
Jer je i njoj u cilju da proda osiguranje ili štošta, jer samim time nema određenu plaću nego koliko napravi prometa tako joj se ravna plaća.
Prazno...:=)

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #11 : 07 Svibanj, 2008, 12:23:21 »
ma može i ko nema 50 posto

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #12 : 07 Svibanj, 2008, 13:06:26 »
ma može i ko nema 50 posto

NEMa toga više nigdi.

Ajde probaj ako kupiš novo auto pa javi.

Znam šta govorim jer mi je stari uzeo auto imao kojih 4,5 miseci,a  stara mi radi u osiguranju pa bi valjda mogao izvući kojih 50% bonusa. :icon_thumright:

Edit: A sad su počele ka neke šeme (nisam siguran u kojem osiguranju ali vjerojatno ima tih muljanja svugdje), ti prvu godinu platiš punu cijenu oni ti pišu 50%, ali iduće godine Imaš 50%.
« Zadnja izmjena: 07 Svibanj, 2008, 13:08:12 Galjego »
Prazno...:=)

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #13 : 07 Svibanj, 2008, 13:23:01 »
ma može i ko nema 50 posto

NEMa toga više nigdi.

Ajde probaj ako kupiš novo auto pa javi.

Znam šta govorim jer mi je stari uzeo auto imao kojih 4,5 miseci,a  stara mi radi u osiguranju pa bi valjda mogao izvući kojih 50% bonusa. :icon_thumright:

Edit: A sad su počele ka neke šeme (nisam siguran u kojem osiguranju ali vjerojatno ima tih muljanja svugdje), ti prvu godinu platiš punu cijenu oni ti pišu 50%, ali iduće godine Imaš 50%.
tako je,a i to navodno mogu samo krupne ribe

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Koje osiguranje za auto?
« Odgovori #14 : 26 Svibanj, 2008, 19:47:59 »
Da to je normalno da ti skinu 15%, a čini mi se da ti onda svake iduće godine vraćaju po 5% , naravno ako nemaš drugih sudara s tvojom krivicom  :happy8: :happy8: :happy8:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...