Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora  (Posjeta: 8907 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #20 : 21 Travanj, 2012, 22:19:18 »
danas oko podne sam prolazio tom cestom i koliko se sjecam nije bilo nikakvih radova... I pise u novom listu da su poginuli u mjestu Kraj, to je mjesto prije moscenicke drage...
Strasna tragedija, pocivali u miru decki! :(

Prema prvim neslužbenim informacijama riječke policije došlo je do sudara dvije grupe motociklista, jedna je dolazila s riječke a druga s istarske strane. U nepreglednom zavoju došlo je do sudara dva motocikla a onda su na njih nalijetali ostali. Ukupno je u nesreći sudjelovalo 7 motorista, a nekolicina se na vrijeme uspjela zaustaviti. Navodno je u obje grupe bilo preko 10 motocikala, riječkih i pulskih registarskih oznaka.

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #21 : 21 Travanj, 2012, 22:43:45 »
jbg, da su normalno vozili nebi se to desilo  :dontknow:
neki stvarno voze kao da su na trkaćoj stazi a ne javnoj cesti, tak da ono  :angry7:

r.i.p.
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #22 : 21 Travanj, 2012, 23:29:27 »
tuzno  :( r.i.p
ko ce kome ako nece kome ako

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #23 : 22 Travanj, 2012, 00:30:59 »
Ne znam koliko znas tu cestu, al tamo je zavoj na zavoju, cesta u dobrom stanju, a vozi se brzo. Jako brzo. Dovoljno je samo u krivo vrijeme malo prec na kontra stranu i eto sranja.



Ovaj koji ima kameru na motoru to je naprosto strašno kako čovjek nezna vozit,totalna opasnost za ostale u prometu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #24 : 22 Travanj, 2012, 01:11:30 »
Ovaj koji ima kameru na motoru to je naprosto strašno kako čovjek nezna vozit,totalna opasnost za ostale u prometu.


Covjek ima 50+ godina i vozi sasvim OK. Pogledaj mu i ostale filmice pa ces vidjet da sa KTMom drzi i Rove bez problema

Offline Lord

  • Tržnica : (+9)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Luna i Derbi gp1-250
  • Moja Kaciga: Nolan N84
  • MojSetup: TP-Trophy
  • MojSpuh: Yasuni city R
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #25 : 22 Travanj, 2012, 01:37:17 »
decki moji....ovako nesto nisam vidio ni na kobri 11.....plamen vatre je bio veci od pet metara.....i kada se ugasio plamen....imo si sta vidjet.....od aprilije....jedne....nije nista ostalo.....cak si vidio..istalaciju....po deset metara udaljenu.....ali to nije nista....kada vidis da ljudi gore ko papiri a i motori....neznam ni sam kako sam tako reagiro....ali nasi TAJO    ..... :vriiišt: :vriiišt: :vriiišt:
A OVA DVOJCA.....NISU IZ ISTRE....NEGO RIJECANI......SAMO JEDAN IMA PULSKE TABELE..62 GODISTE....
kocevara sam spasavo......on je cjeli bio u plamenu....i sve motore pogasio ......nisam bas vidio situaciju..događaja...jer sam malo i kasnijo za njima...na moju srecu.... Sretan rođendan Sretan rođendan ...jer prva relacije iz opatije prema lovranu smo smo se tko reci gurali...pa smo stali..na cugu....

Ovo je napisao jedan decko iz Labina kojeg znam

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #26 : 22 Travanj, 2012, 01:38:36 »
Dakle, da rezimiramo zadnjih 24 sata na cestama:

-poginuli motorist na Hvaru
-3 poginula i ozlijedjeni na Plominki
-poginuli talijan na Grobniku
-poginuli skuteras u Medjimurju



uf

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #27 : 22 Travanj, 2012, 02:43:42 »

Covjek ima 50+ godina i vozi sasvim OK. Pogledaj mu i ostale filmice pa ces vidjet da sa KTMom drzi i Rove bez problema
Čovjek ima 50 + godina i kreten je,ja sam bio divljak malo žešći.Ali nakon 4 teže prometne mi došlo iz guzicu u glavu da mi bolje vozit normalnije.Ono ljeto svi lijepo idu na more,ali ti ne jer ležiš u bolnici opet. Kažeš si uf super je bar sam živ,onda kreću mjeseci oporavaka,bolesnih troškova itd. Ovom će očito doć iz guzice u glavu kad ga sa kontra strane pobere neki auto,a možda ni tad jer ako ima 50+ godina.....Pogledal sam filmić i vidim što mu se događa,ovi ispred voze,a on ih pokušava stić pod svaku cijenu,svako toliko zajebe zavoj pa proleti na kontra stranu,malo mi je falilo prošle godine da se okrenem za jednim takvim i da ga nabubam dobro....

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #28 : 22 Travanj, 2012, 09:05:11 »
Čovjek ima 50 + godina i kreten je,ja sam bio divljak malo žešći.Ali nakon 4 teže prometne mi došlo iz guzicu u glavu da mi bolje vozit normalnije.Ono ljeto svi lijepo idu na more,ali ti ne jer ležiš u bolnici opet. Kažeš si uf super je bar sam živ,onda kreću mjeseci oporavaka,bolesnih troškova itd. Ovom će očito doć iz guzice u glavu kad ga sa kontra strane pobere neki auto,a možda ni tad jer ako ima 50+ godina.....Pogledal sam filmić i vidim što mu se događa,ovi ispred voze,a on ih pokušava stić pod svaku cijenu,svako toliko zajebe zavoj pa proleti na kontra stranu,malo mi je falilo prošle godine da se okrenem za jednim takvim i da ga nabubam dobro....

 :icon_thumright:
rekao bih da su svi ovi na videu potencijalne ubojice drugih sudionika u prometu, jer samo je pitanje kad će im neki auto izletit i neko nastradat ni kriv ni dužan... a ti jednostavno iz auta nikad ne očekuješ da ti netko dolazi sa cca 100km/h više od ograničenja...  :angry7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #29 : 22 Travanj, 2012, 09:59:01 »
Čovjek ima 50 + godina i kreten je,ja sam bio divljak malo žešći.Ali nakon 4 teže prometne mi došlo iz guzicu u glavu da mi bolje vozit normalnije.Ono ljeto svi lijepo idu na more,ali ti ne jer ležiš u bolnici opet. Kažeš si uf super je bar sam živ,onda kreću mjeseci oporavaka,bolesnih troškova itd. Ovom će očito doć iz guzice u glavu kad ga sa kontra strane pobere neki auto,a možda ni tad jer ako ima 50+ godina.....Pogledal sam filmić i vidim što mu se događa,ovi ispred voze,a on ih pokušava stić pod svaku cijenu,svako toliko zajebe zavoj pa proleti na kontra stranu,malo mi je falilo prošle godine da se okrenem za jednim takvim i da ga nabubam dobro....


Istina da su gadno rezali zavoje, al to su radili samo na preglednim dijelovima. Samo jednom je izletio nekontrolirano u kontra traku i tu je imao srece da nikog nije bilo iz kontra smjera.
Pogledao sam i njegove snimke sa Jadranske magistrale i tamo od 100+ zavoja nije bilo toga, odnosno, mozda svega u par zavoja (isto preglednih). Naravno da nema putanje precizne ko Rossi, al eto, covjek vozi valjda dulje nego sto ti imas godina i jos je citav. To ipak nesto govori o njemu

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #30 : 22 Travanj, 2012, 10:01:04 »
:icon_thumright:
rekao bih da su svi ovi na videu potencijalne ubojice drugih sudionika u prometu, jer samo je pitanje kad će im neki auto izletit i neko nastradat ni kriv ni dužan... a ti jednostavno iz auta nikad ne očekuješ da ti netko dolazi sa cca 100km/h više od ograničenja...  :angry7:

Slazem se da cesta nije pista, tu diskusije nema, al eto - stvarnost je takva da se po Plominki, Jadranskoj magistrali, staroj rijeckoj itd. na 2 kotaca najcesce vozi 2-3 puta brze od propisanog (na ravnim dijelovima i brze).

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #31 : 22 Travanj, 2012, 10:03:40 »
Izgleda da je jucer ovaj  (ili slijedeci) zavoj bio u pitanju

« Zadnja izmjena: 22 Travanj, 2012, 10:13:33 3alfa3 »

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #32 : 22 Travanj, 2012, 12:44:38 »
R.I.P.

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #33 : 22 Travanj, 2012, 13:23:11 »
Slazem se da cesta nije pista, tu diskusije nema, al eto - stvarnost je takva da se po Plominki, Jadranskoj magistrali, staroj rijeckoj itd. na 2 kotaca najcesce vozi 2-3 puta brze od propisanog (na ravnim dijelovima i brze).
:icon_thumright: Istina!!!!

I bilo je pitanje vremena kad ce netko naje...
Nije ovo ni prva ni zadnja prometna samo je medju prvima ove sezone pa uvijek nesta ovako se treba dogoditi da bi drugima bilo neko upozorenje!!!!  :dontknow:
Eto dogodilo se i stvarno velika velika steta,pocivali u miru bozijem!!!!
 :'( :'( :'(
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #34 : 22 Travanj, 2012, 16:41:27 »
sezona nie mogla bolje počet  :angry7: prvo konstantno poskupljenje benzina,sad ovakva stravična nesreća......baš me zanima hoće li idućih tjedana državni organi obratit posebnu pažnju na motocikliste/skuteraše u prometu?!  :dontknow:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #35 : 22 Travanj, 2012, 18:03:03 »
sezona nie mogla bolje počet  :angry7: prvo konstantno poskupljenje benzina,sad ovakva stravična nesreća......baš me zanima hoće li idućih tjedana državni organi obratit posebnu pažnju na motocikliste/skuteraše u prometu?!  :dontknow:

Naravno obratit će pozornost kako napisat nam više kazna....

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #36 : 22 Travanj, 2012, 18:26:33 »
c/p:
Nesreću je skrivio Marinko Nimac, 59-o godište, u zavoju je sa tuonom zahvatio rubnjak prednjim kotačem, pao, a na njega je naletio Mađarević koji je bio odma iza njega, najedno su otklizali u suprotni trak, pa su na njih naletili ovi drugi



Slikano prije nesrece (ovaj decko desno na slici je spasavao unesrecene i izgleda pokazao veliku hrabrost i prisebnost)


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #37 : 22 Travanj, 2012, 18:45:10 »
kolko sam vidio u snimkama na tv, tada je padala kiša, a znamo kak se po kiši vozi.. :evil5:

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #38 : 22 Travanj, 2012, 18:48:08 »
Počivali u miru  :'(

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stravična nesreća: Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora
« Odgovori #39 : 22 Travanj, 2012, 18:50:16 »
kolko sam vidio u snimkama na tv, tada je padala kiša, a znamo kak se po kiši vozi.. :evil5:

Bilo je suho koliko znam. Mzoda je kisa padala kad je kamera posnimila